V jednej predmestskej štvrti, kde sa šťastne žije, okolo domov sú biele ploty, v záhradkách kvitnú prekrásne ružové kríčky, sídli jeden čierny dom, kde ani tráva nerastie. Pod týmto domom je ukrytá tajná skrýša. Tu objavíme Grua, ktorý plánuje najväčšiu lúpež v dejinách sveta. Chce ukradnúť Mesiac. Gru je ozbrojený veľkým arzenálom zbraní, rôznymi vozidlami, pozemnými aj vzdušnými, a je pripravený zvíťaziť nad všetkými, ktorí mu stoja v ceste. Jeho plány sa napĺňajú až do dňa, kým nestretne tri malé, osirotené dievčatá, ktoré v ňom objavia niečo, čo ešte nikto predtým: potenciálneho otca. (TV Markíza)

Scraffy

Jeden z tých novších animákov, ktorý je vyslovene super a veľmi zábavný. Gru je super postava a jeho poskoci mimoni sú super. Zbrane tu sú veľmi vynaliezavé až trhlé. Máličko mi tu vadil hlavný záporák, ktorý bol troška divný, ale inak to je rozprávka za krásnych 5 hviezdičiek! ()

george82

Gru mě docela bavil. Nicméně nutné podotknout, že tomu hodně dopomohli jeho "minioni". Ti mě fakt bavili. Pokud by tam nebyli, tak to má smutné 2 hvězdy, což je pro takový kousek škoda. Chybí mi něco ve stylu Shreka či Kung-Fu Pandy. To byly časy. ;-) ()

macetoma

Ten padouch je skutečně roztomilý člověk. Hned jak jsem to uviděl, vzpomněl jsem si na úžasné Úžasňákovi a bavil se stejně dobře jako u nich. Spousta nových neotřelých vtípků, které pobaví a příběh který neurazí. Dávám pěkné 4 hvězdy, není to sice úplná extratřída, spíše výborně zvládnuté řemeslo, ale líbilo se. ()

Grondal

Nebolo to zlé, ale čakal som veru viac. Na môj vkus to bolo proste príliš detské v tom zmysle, že takmer z každej scény trčalo cieľovanie na diváka tak o desaťročie mladšieho ako som ja, a na počudovanie mi to aj trocha prekážalo. Niektoré scény super, ale väčšina filmu bola v mojich očiach len priemerná, a také je aj moje hodnotenie. ()

Burrows

Nebýt desítek pomocníků hlavní postavy, rázem by se Já, padouch propadl o jednu příčku níže. To tito "zjevové" tvoří páteř relativně nezajímavého filmu pro dospělého diváka (věřím, že děti musí být nadšené). Pár zajímavých nápadů se zde najde (kdo by nechtěl ukrást pyramidy a nahradit je nafukovacími a držet měsíc ve vlastních rukou), na druhou stranu děj a vývoj hlavní postavy je nesmírně předvidatelný. Roztomilé a infantilní. ()

Asdas

Ďalší z radu animákov ,ktorý ničím nevybočuje zo zavedených koľají, áno začiatok sľubuje zaujímavý film ale príchodom troch sirôt ,prichádzajú aj morálne hodnoty a to špeciálne v tomto prípade nesvedčí . Radšej to mohli urobiť ako súboj dvoch super zločincov . ()

situs

Spolu s Úžasňákovými zatím nejlepší dětský animák. Skvělý osvěžující humor, originální postavičky, na rozdíl od někdy nedotknutelných pixarovských filmů jsem zde neměl pocit nějakého vnucování morálního poselství. Vše je servírováno naprosto přirozeně, vše je odlehčené, i dojemné scény prostupuje všudypřítomný geniální situační humor. Animovaná jednička roku. ()

Brumlak

Děti se určitě bavily. Hlavně u žlutých pomocníků. Jednoho bych taky rád. Co jednoho, celé stádo. Ta přeměna je příjemná. Z Gru zloducha na Gru zloducha/rodiče. ()

Bigwave

Zlotřile jednoduché a infantilné. I ve svých letech mi tento film vykouzlil na tváři připitomělý úsměv. Myslím, že se tento animák řadí mezi unikáty svého druhu. Doporučuji nejen dospělákům, ale především ratolestím. ()

Tom5821

Bylo to...dětinské, infantilní, ale tak působivě roztomilé a komické, že jsem se u toho nejen válel smíchy, ale zároveň soucítil s malými "koťátky". Bezpochyby jeden z nejlepších animáků. ()

Havala

Normálně na kreslené filmy nehledím ale tady musím říci že se docela povedl, několik scén mě opravdu pobavilo, od srdce jsem se zasmál, a o to jde. ()

otilrak

Stárnoucí superpadouch snažící se být nejlepší v návalu mladých supermozků. Trochu víc se mu to nedaří. Film plný vtipu, který rozhodně neunaví ani nenudí. Mě osobně nejvíc zabavili malí žlutí pomocníci. I když je film animovaný, staršího diváka rozhodně nudit nebude. ()

pekas

Příjemný animák. Carell se mi moc líbil. Pozitivní vyznění taky. Rozhodně se mi líbilo víc, než plno předchozích animáků, napadá mě třeba Zataženo, občas trakaře. 80% Po dalších shlédnutích přehodnocuju. Je to krásný animák a na Blu-Ray je to parádička. 95% ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)