Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Craig_D

Musím říct, že jsem čekal slabší kousek, ale ne totální kopii prvního dílu a ještě ke všemu méně vtipnou. Je to škoda, ale asi se nic jiného ani čekat nedalo po tom co tvůrci v prvním díle téma alkohol, drogy a amnesie dokonale vyždímali ()

rado3105

Zabite 2 hodiny, nuda, nuda...nasilu snaha vytvorit nieco smiesne co ani kusok smiesne nebolo. Ubohy a primitivny humor......necakal by som Coopera v takomto odpade.... ()

Dyan84

Ne moc povedená kopie Pařby ve Vegas. Film mě nezaujal, spíš nudil :( u prvního dílu jsem se opravdu dobře bavila, ale tohle zklamalo na plné čáře. Za fotky při konečných titulkách dávám 2* ()

SRK

Dúfam že tretie pokračovanie bude lepšie ako toto druhé, škoda že sa to takto pokašlalo. Dlho nudný začiatok a vyriešenie problémov nebolo tiež najlepšie porobené. Na pár veciach sa tam dalo kvalitne zasmiať ale inak horšie ako prvý diel. ()

parekkoty

Ne, Ne a zase ne. Phillips natočil remake svého filmu. Je to skoro to samé jako první díl. Stejné zvraty, stejné problémy, stejné rozuzlení. První díl měl parádní nápad, v druhém dílu však tvůrci prostě vykrádají sami sebe. ()

Bukvicka

Zklamání, kvůli tomu, že je to o tom samém? Blbost! Základ je naprosto stejný jako v Pařbě ve Vegas.. no a co? Skvěle jsem se bavila od začátku do konce :-) ()

Achaltekin

Bangkok = Las Vegas. Tvůrci si příliš nelámali hlavu s nějakým zapeklitějším příběhem, ale nakopírovali ten předešlý. Jediné, co je v dvojce navíc, jsou trošku morbidnější scény. Nicméně dostatečný počet komických situací to dostatečně kompenzuje. ()

yrik

Kdo viděl jedničku, na dvojku koukat nemusí, schéma stejné, tedy nic již nepřekvapí, tvůrci se v jedničce vystříleli, i ten stejný závěr s fotkama... Já viděl nejdříve právě Bangkok a díky němu už ani nechtěl koukat na Vegas - což by zase byla škoda. Průměrná, možná podprůměrná komedie. ()

mad.dog

Dvojka prakticky využívá všechno jako jednička, ikdyž trochu hůř. Několik dobrých momentů tam je, ale daleko míň, samozřejmě Galifianakis to zachraňuje. Pro mě o třídu horší film, a proto doufám, že trojka se podaří o trochu víc. (mohl by tam být brácha manželky Stua :-) ). ()

4abc4

Když čtu předešlé recenze, mám pocit, že jsem viděla nejspíše zcela jiný film. Dle mého názoru Vegas i Bangkok byly velice výborné filmy, možná s dost podobnou tématikou, ačkoliv dosti úsměvné a rozhodně se u nich člověk nenudí. A co, že se tam odehrává poměrně stejná kostra příběhu? Nemyslím si, že to filmu nějak uškodilo. Rozhodně se na to koukat dá a když se chce člověk pobavit, Vegas i Bangkok jsou filmy, které doporučuji všem a velice ráda! ()

foxocs

Po vydarenej 1 -dničke prichádza zasa v podstate prvý diel ktorý je ale zasadený do iného prostredia ...narozdiel od jedničky ma tam ale už nič neprekvapilo takže som sa len pousmial na vtipných scénach zato v prvom dieli som sa nasmial až až :) ...dalo sa to pozerať ale už to bolo také odrhovacie uvidíme čo prinesie trojka .... Rozpočet $80 mil | Tržby USA 254,464,305 | Tržby celosvetovo $581,464,305 ()

rhodos

Vše co bylo humorné, svěží a neotřelé v prvním díle, se zde už jenom opakuje. A jak se říká: "dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.." Ale myslím, že si budeme muset ještě přetrpět třetí díl. ()

tomycsfd

Je to slabší odvar predchodcu.. Čerpá výhradne z jeho povesti, kopíruje spád deja a niektoré scénky tak, že snímka pôsobí obohrane. Škoda, ak ale príde trojka dám jej šancu :) napriek uvedenému príjemné odreagovanie. ()

Hofo22

Myslím že velmi podhodnotené hodnotenie. Určite si zaslúži viac ako 66%. Na jednotku to samozrejme už nemá lebo väčšina vecí sa opakuje ale stále to má svoju kvalitu. Pre mňa 80%. ()

marika141

Pred tým než som si film pozrel som sa trochu obával, že to bude slabšie než jednotka, ale bolo to presne naopak. Dvojka ešte vačší úlet než jednotka. Režisér stavil na ten istý námet a opať sa mu podarilo vytvoriť super komédiu. Všetky hlášky, scény atď. sa mi zdajú asi 2x tak zvrhlejšie. V Bangkoku to proste žije. Už sa nemôžem dočkať Trojky. 100%. ()

Dig2

Všechno stále dokola, bylo tam sice dost okamžiků, kdy jsem se zasmál, ale celkově to bylo dost předvídatelné. Jednička byla rozhodně o moc lepší, uvidíme, co trojka. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)