VOD (2)
Epizódy(101)
-
Túžba po Marielunde (E01)
-
Stretnutie pri mori (E02)
-
Vietor v zálive (E03)
-
Farma pri Mälarskom jazere (E04)
-
Leto na ostrove (E05)
-
Rozhodnutie pri rieke (E06)
-
Letná láska (E07)
-
Cesta k tebe (E08)
-
Zrada a láska (E09)
-
V letnom dome (E10)
-
Tajomstvo Svenaholmu (E11)
-
V sieťach lásky (E12)
-
Po stopách lásky (E13)
-
Maják na ostrove (E14)
-
Súmrak nad Sommarholmom (E15)
-
Emma Svenssonová a láska (E16)
-
Leto pri jazere Lilja (E17)
-
Navždy Vickerby (E18)
-
Kone z Katarinabergu (E19)
-
Víkend v Söderholme (E20)
-
Rozhodujúce leto (E21)
-
Láska v Sandbergene (E22)
-
Svadba v Hardingsholme (E23)
-
Zátoka lásky (E24)
-
Leto s vôňou lásky (E25)
-
Oslava (E26)
-
Dedič z Granlundy (E27)
-
Dovidenia v Eriksbergu (E28)
-
Mia a její sestry (E29)
-
Letní noc (E30)
Hrajú
Claudia Hiersche
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Xaver Hutter
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Marie Zielcke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Helmut Berger
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Erika Marozsán
Maďarsko
Najlepšie seriály:
Terapie (2012) (seriál)
V sieti CIA (2007) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Bernd-Uwe Reppenhagen
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horst Günter Marx
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
John Friedmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christian Kohlund
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Bony (1992) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Julia Hartmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Claudia Pupeter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Tom Hoßbach
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Gerhard Olschewski
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ursela Monn
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Genesis: Zrodenie vraha (2006) (seriál)
Mike Hoffmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Katharina Heyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
Sarah Beck
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Wiebke Bachmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Sophie Schütt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Miranda Leonhardt
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)