1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí. NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl. (oficiálny text distribútora)

fallanga

Nemastné, neslané. Film o pár smažkách, které si založí kapelu odehrají 2 koncerty a pak se rozpadnou. Už ten námět je hrozný a zpracování je ještě horší. ()

Energie-G

Film o československém punku, který by zachycoval tehdejší atmosféru osmdesátých let, jsem si přál od dob, co jsem si poprvé přečetl první knihu o punku - Punk not dead od Eduarda Svitivýho. V době "punkování" se mi dost líbilo, jak třeba Petr Hošek popisoval roky 1983 - 85, kdy se postupně dostal k pražským punkáčům a zažil s nimi plno výživnejch a zábavnejch zážitků. Tehdy (někdy kolem roku 2000) jsem si říkal, jak by to bylo super v takový době žít - přecejen byl na přelomu tisíciletí punk trochu jinde, než před revolucí. A po zhlédnutí tohohle filmu o nějakých patnáct let později jsem byl docela zklamán. První půlka ještě nebyla tak špatná - i koncerty mi přišly docela autentický, pak to ale začalo být dost nudný a punk rozhodně - a v osmdesátkách už vůbec ne - nudnej nebyl. Chyběla mi i větší soudržnost mezi punkáčema - vždyť za bolševika to bylo hlavně o partě a společnému vzdoru proti socanskýmu aparátu - v tomhle se mi mnohem víc líbí třeba Občanský průkaz. Kdybych za těch dvacet let nezažil pár stovek punkových koncertů, nepřečetl si žádnou knížku o punku a nebavil se s pamětníky punkových začátků, myslel bych si, že punkáči jsou a byli úplný idioti, co jen kradou lžičky prarodičům, chčijou do kýblů, rvou se, nadávaj a umí akorát řvát NO FUTURE, než nakonec z toho všeho vyrostou a zase začnou sekat latinu, nebo nevyrostou a skončí pod koly náklaďáku. Film ve mně a očividně nejen ve mně vyvolal rozporuplný reakce. Je to tak na padesát procent a jen kvůli Clash dávám tři hvězdy. ()

plo koon

Minimálně s audiovizuální stránkou se Řeřicha popral více než důstojně. Film je natočen moderně a svižně. Je pravdou, že dialogy občas trochu šustí papírem a celkově scénář dost zjednodušuje jak dobové dění, tak chování jednotlivých postav, které jsou docela šablonovité. Přesto všechno jsem se u DONT STOP bavil více než dostatečně. A v české produkci se jedná určitě o výrazný nadprůměr. Jelikož je mi téma velice blízké, byl jsem spokojen. ()

Paulie26

Nechápu co se vám na tomto filmu nelíbí, je tam vtip, je tam akce, je tam pr**l.. Jediny co tam chybí jsou probémy s policií, kterých asi odl punx měli dost, jinak si to asi tak předstauvju že to za komančů bylo... ()

miki68cz

Trochu jiný film, povedené, k dokonalosti stačil krok spíš krůček. Parádní muzika, krásné vzpomínky, dobří herci, film má spád, jen mne zklamalo, že nakonec tvůrci opustili téma kapely a vrhli se na rozkol a nenávist. Nevadí vždyť punk's not dead forever ()

DJ Kritik

Pamätám si na začiatky punku a viem, že niektorí boli skutočne magori. Tento film sa snaží vykresliť dobu nezaujato, ale chýba mu dych na prehĺbenie deju. ()

bakulator

Absolutně uměla a pravdu nevypovídající sračka. Navíc poměrně trapná a nezvládnutá snad vším. Je možný že mladší generace HBO a MTV bude hodnotit kladněji, ale každopádně hodnota příliš vysoká není. 1 hvězda za snahu a téma. ()

Boudyy

Slušný film, u kterého mě překvapil hlavně ostravský Patrik Děrgel, kterého jsem viděl hrát poprvé mimo nějaký nekonečný seriál. Celkem zajímavě dospěl i Oliver Cox. Slušná výprava i atmosféra doby, nikoliv tak umělecky vystylizovaná a vtipná jako v Pelíškách a dalších, zato dost syrová se zajímavým námětem a příběhem o rebelii za normalizace (ta scéna na eskalátorech to řekla snad dost jasně). Snad jen trochu napínavější zápletka by byla k dobru. A tu bundu "I HATE YOU" jsem fakt jednou na jednom pankáči viděl, jen zhruba o 25 let později, než se odehrává tento film. ()

nula87

Rozhodně by to chtělo víc zasadit di dobového kontextu. Nicméně rozhodně oceňuju vůbec tu odvahu pustit se do tohoto tématu, a zpracování rozhodně není vůbec špatné. 60% ()

ostravak30

Těžko se mi hodnotí film o punku, který není mou oblíbenou kategorií hudby a už vůbec ne životního stylu. Současní punkeři jsou jistě jiní než ti socialističtí, protože tam šlo hlavně o to revoltovat. Dnes do jisté míry také, ale podstatně méně. Přesto je zvláštní, kterak režim proti hrdinům příběhu nijak zvlášť nezasahuje a vrcholem punkerství je číro, náušnice a obohacení se okradením stařenky. Plus samozřejmě hudba. A ze všech těchto stylů nakonec hlavní představitel vyroste. Takže by šlo přeci jen o to rebelanství? ()

Hingis

Film asi hodně inspirovaný Občanským průkazem, bohužel se mu ale nemůže vyrovnat. Jednak kvůli tomu, že nedokázal tak dobře vystihnout danou dobu a jednak, protože postrádá pořádnou zápletku. Musím ocenit dobrou kameru, i obsazení hlavních herců bylo překvapivě povedené, akorát se mi celou dobu zdálo, jakoby vše bylo poskládané z krátkých, na sebe ne příliš nenavazujících scének. Co se třeba stalo s tím zraněným ke konci? A kdo je to vlastně v tom lese honil? Vážně na můj vkus moc nezodpovězených a vyšuměných scén. Hodnotím tedy jako horší průměr. Každému se debut vydařit nemusí, režisér Řeřicha rozhodně nemusí svoje režijní pokusy vzdávat, jen tu díru do světa s tímhle filmem asi fakt neudělá.. ()

toomm

Zábavný, zajímavý a dobově dobře zasazený snímek, zachycují zrod punkové kapely v ČSR před Sametovou revolucí. Na jedno podívání opravdu dobré a díky stopáži i rychle utíkající. 60% ()

maniacxl

Komunismus byl na hovno,o tom není sporu.Ale jak proti tomu aspoň trochu bojovat?No přece tím,že si založíme PUNKOVOU kapelu a budem urážet důchodce a dělat bordel.No dobrá,docela výživná vzpomínka na punkový socialismus očima osmnáctiletýho rebela a jeho kamarádů.Nové herecké tvářičky se snažily,hudba řvala na plný koule.Tak kde je problém?Popravdě sám nevím,možná scénář chtělo více dopilovat.Hlavně závěr filmu se fakt nepovedl.Nějaký větší zvrat mi tam chyběl.Nic méně úplně špatnej film to není.NO FUTURE!45% ()

Aywes

Já tu dobu nezažil, ale jistě vím, že punk není (jen) o tom dělat bordel, fetovat a ostatní pitomosti, který si společnost myslí, že děláme.Líbí se mi zařazení do doby.Komunistické období, kdy punk byl zakázán, je přesně příhodné prostředí pro takový film.Punk je přece o myšlenkách a svobodě.Celý to působilo jako nějaký opoziční názor proti tomuto proudu hudby.Atmosféra byla tísnivá, ale ve špatném slova smyslu.Při filmu jsem se cítil uvězněn a to je u filmu s tohle tématikou celkem špatný, ne?Každopádně Clash hrajou skvěle takže aspoň ten soundtrack stál za to.Kdy se já dočkám pořádnýho punkovýho filmu? ()

srolyma

Jinak se budou na film dívat ti, kteří v osmdesátkách pankeřili a jinak ti, pro který byl (a je) největším punkerem všech dob Michal David. Zatímco první skupina bude během produkce pogovat mezi sedačkami multikina, ta druhá znechuceně odejde v momentě, kdy divoký filmový pankáč strhne v šatně plakát jejich miláčka. My, co jsme někde mezi a v osmdesátkách pro nás byl ztělesněním punku Billy Idol, se můžeme na film dívat střízlivýma očima. Takže skvěle si užít první část, která je nabitá energií, skvělou muzikou a nespoutaností a začít se nudit v části druhé, kde už se jen kecá, řeší a moralizuje. Prostě úvodní jasně pětihvězdičková jízda se po prvním zásunu do třídní premiantky mění v ničím nepřekvapující unylou televizní inscenaci. Škoda. ()