1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí. NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl. (oficiálny text distribútora)

pokeandrew odpad!

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Patrik Děrgel by možná mohl hrát Jarku Metelku, ale rozhodně ne pankáče. I ostatní "neherecké výkony" jsou vyloženě špatné. Ve filmu je spousta nevěrohodností a místy to zachází až do trapnosti. Film se táhne a nemá ani kam. Zajímavé téma, zpracované hodně nezajímavě. Punk is dead (v tomto případě), ()

Keys1

Pravdive, tvrde rocky Punkáčov , ktoré prežívam i teraz ... Jedno sa vtedy nemalo stať : Punk + tvrde drogy. Pre mna ako ,,punkáča,, geniálny film i ked niekedy herecké výkony na urovni amatérov ... 80% ()

montel

Píše se rok 1983 a nejlepší kamarádi Miki (Patrik Děrgel) a Dejvid (Lukáš Reichl) se chystají založit punkovou kapelu. A protože je jim osmnáct, přicházejí první holky, hádky s rodiči a průsery ve škole. Když se jim konečně povede sehnat všechny potřebné členy kapely a kluci začnou poprvé hrát, začínají mezi nimi také první konflikty...Od Don´t Stop jsem čekal rozhodně více. Film to není špatný, dobově se řadí mezi můj oblíbený Občanský průkaz. Co mě však nejvíc štvalo byla příšerně znějící muzika, která se line z reproduktoru skoro celý film. Do kina bych na to rozhodně nešel. 45% ()

blackperseus

Som ročník 88 a v žiadnom prípade nie som paknáč, ale niektorým kritickým komentárom, ktoré som si tu prečítal, môžem s (relatívne) čistým štítom odkázať: "Skúste si to!" Neobjektívnych, ale mojich päť hviezd. ()

Agnostik

Povedenej pohled na dobu kdy v čechách byl punk v plenkách a teprve se rodila scéna tohoto hudebního i životního stylu.Dramatické vyprávění z období normalizace o partě mladých punkerů jako prvních průkopníků v čechách. ()

Pignon

Kdo nemá v srdci požár, ať se nedívá a nehodnotí. Na české poměry krásné retro. Pořád platí, komunisti a konformisti DĚTE DO P.....! ()

Medwjed

Nebylo to úplně špatné,bylo patrné nadšení režiséra pro punk, hlavní herci fajn, ale co mě rozčilovalo byl výkon Violy Černodrinské v roli Pavly. V každém záběru kde byla se tvářila jako když umírá, o tom když otevřela pusu ani nemluvím. Za mě solidní režijní debut, ale na víc jak 3* to není. ()

Cesty timem

Skoro za 4*, ale jo zaokrouhlím to na ně... Jinak komentář zcela podle mého již napsala "kolegyně" consuela1... sím, sím... jen občas s někým souhlasím a to je taky známka punku :-) ()

xentrixx

Ne, ne a ne. NIKDO už NIKDY ve filmu na podobné téma nedokáže oživit ducha tehdejší doby. Opakuji nikdo a nikdy. To se prostě mohlo podařit jen snímkům, jako jsou Proč? nebo Horká kaše (a také Kouř). Tam to na vás skutečně dýchne směsicí piva ve voskovém kelímku, pachu moče, těžkého cigaretového kouře a spálené černé klobásy za čtyři šedesát a dolehne na vás holý všeobjímající mrazivý nihil zašlého města s jeho mastnotou a špínou čpícími stánky a zechcanými a po okraje záchodových mís zesranými veřejnými hajzly, bez prkýnek a bez papíru. Protkaného smrdutými telefonními budkami s urvanými sluchátky. Křižovaného zatuchlými rozkodrcanými tramvajemi a blátivou břečkou zacákanými autobusy, plnými šedivých lidí se zakaboněnými ksichty. A plného rozšklebených, krysinou zavánějících a odpadky přetékajícìch popelnic. Tam ano, tam se to chce z plných plic zařvat NO FUTURE!!. Tady však ne. Tady je to dortíček s piškotkami a načechranou šlehačkou. Proto se už prosím na podobné pokusy o cestu do pravěku příště vykašlete. Díky. ()

Stransky

Film, u kterého jsem si vzpomněl, že jsem vždycky nebyl v takové stařecké řiti. Že existovaly doby, kdy jsem bez výčitek svědomí konzumoval značně nezdravé věci a nikdy by mě nenapadlo pít nealkoholické pivo, kafe bez kofeinu nebo kouřit elektronickou cigaretu, jako to dělám dneska. Že jsem prošel bezstarostnou etapou, kdy jsem v novinách ignoroval články o ischemické chorobě srdeční a neládoval jsem do sebe preventivně hořčík s b-komplexem. Že jsem tehdy dokázal poslouchat hudbu třeba deset hodin v kuse, měl z té nádhery husí kůži po celém těle a rozhodně jsem se ještě tenkrát - na rozdíl do dneška - neztotožňoval s Houellebecqem, který v Rozšíření bitevního pole píše, že "s přibývajícímí roky si však musel přiznat, že jej hudba dojímá stále méně". A že je tenhle film vpodstatě jen taková nostalgická zábavička a nikoliv nějaká intelektuální suchopárná historicko-politicko-sociologická studie doby, jak je mu vyčítáno? No a co?! Fuck off! ()

Khotzilla

Pozoruhodný i když nedotažený pokus, prozrazující chuť zúročit znalost tématu a prostředí vznikající punkové komunity v první čtvrtině osmdesátých let v Československu. Bohužel u režiséra převážila snaha o akčnost a "zábavnost" nad realismem, což se projevuje třeba použitím sice povedené, ale zcela současné, s dobou nekonvenující hudby. Film se tak tváří jako téměř dokument o rozjezdu punku u nás, ale ve skutečnosti je jen neukotvenou a banální love-story zasazenou do atraktivních kulis. Přesto nelze upřít některé zajímavé dobové postřehy. A co se vyloženě povedlo, je výstižné ztvárnění šedi socialistické reality, bez berliček komunistických hesel a retro propriet ala seriál Vyprávěj. Myslím, že o talentovaném Lukáši Reichlovi, který hraje Dejvida, bude ještě slyšet. ()

Von Kempelen

Jelikož jsme jako mladý pankáči těsně po revoluci vzhlíželi k našim totalitním předchůdcům s úctou, tak jsem se na tenhle film ohromně těšil. A to jsem neměl dělat. Největší průser udělal casting, hlavní "hrdina" by mohl hrát tak se Štěpánkem a Kendym, ale jako punk působil jak pěst na voko. Ostatní výkony taky tragický, někdy vysloveně až trapný. Vypovídající hodnota filmu je prakticky nulová, za zmínku stojí snad jenom zobrazení toho, že mezi pankáčema byla jak spousta idealistů, tak taky spousta primitivních dementů. Jestli je tomu tak i dneska, to netuším... Jinak jedna hvězda za téma (byť těžce nezvládnutý). Puste si radši Bigbít, díly 30 a 41. ()

karmalat

Film mě moc neoslovil i přesto, že jsem na vlastní kůži zažil příchod punku do Čech. Nicméně takto to nějak probíhalo, ale z dnešního pohledu to vypadá dětsky a krotce, tenkrát jsme si mysleli, že se mění dějiny... Ale to je asi vždy.... Film ale asi zaujme jenom punkové pamětníky, což je škoda. ()