1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí. NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl. (oficiálny text distribútora)

GlamourCat odpad!

Takže! Já jsem tuto dobu osobně nezažila. A jestli je toto film který vznikl proto, aby vám o té době něco řekl, moc se nepovedlo. Vlastně vůbec. V dobu, kdy se film odehrává, už punk pět let fungoval. Navíc hlavní postava je nesympatická, s trošku úchylným hlasem... celkově mi to kazil právě on a jeho pohled plaché laně... huh! Všechno bílé, vyžehlené, nazdobené a naškrobené! Je to punk a nebo jde ředitel banky do práce? Nedokoukatelné. ()

tranquill

Myslím, že příběh je podán reálně. Sám undergroundem také procházím už od dob "komančských", i když ne tím punkovým (jsem tvrdšího ražení :-), takže úplná kanálová kultura mne minula. Každopádně syrová muzika a přirozené výkony mladých herců mne překvapily, a myslím, že pan režisér by mohl častěji opouštět své místo za kamerou a věnovat se i této činnosti :-) ()

Ozzy2 odpad!

Vezmeme bandu neherců, pár vzpomínek na 80.ky, smícháme a vyplivne to tenhle hnůj.Co tak strčit někomu sichrhajcku do ucha?Přezdívka Vicious je parafráze na "Sida" Hoška?Absolvoval jsem pár koncertů na parníku, Visací zámek a Arakain a vždycky, když se parník rozhoupal, tak kapela přestala hrát a začala po vrácení do normálu.Kapitán opravdu nevypínal proud a nevolal fízly.Na těch parnících to bylo hlavně kvůli tomu,aby neotravovali fízlové a pořadatel nedostal příkaz koncert zrušit ()

cure

Namet je to super, ale realizacia mohla byt lepsia. Jedna hvizda za herecke vykony, jedna za kameru, jedna za masky a vypravu, chyba jedna za scenar a druha za reziu. ()

Henry Morgan

Mělo to spoustu dobrých momentů, vtipných i takových mrazivých, ale celkově asi dojem zkazila nedostatečná gradace a pořádné ukončení. Skoro v závěru, kdy se začala situace přiostřovat a hrozilo, že napětí bude sice nesnesitelné, ale nutné, došlo k rozvolnění děje a návratu k běžnému průběhu filmu. Jako kdyby se tvůrci zalekli, kam se to pustili, stejně jako hlavní hrdinové, a odmítli celý příběh vystupňovat do krajnosti. Nechci říct, že by to tam mělo za každou cenu být, aby se to povedlo, ale když to celou dobu naznačovali a najednou od toho upustili, stejně rychle, jako kluci přestali hrát ve filmu Punk, tak to zavání nedotažením hlavní myšlenky. Mohla to být drastická a silná výpověď doby před pádem komunismu a místo toho se to tváří jako pitomej letní úlet. ()

Honzeechec

Nic novýho pod sluncem, ale díky amatéřině herců je to vcelku symaptická a realistická podívaná. Jen ten Vyšus chudák doplatil na zbytečnou touhu režiséra být závažnej. Přitom je to právě ta civilnost, která je na filmu největší plus - podobnejch příběhů jen v jinejch kulisách se kolem odehrává spousty. ()

radeckator

Film natočený přesně jako punk. Syrový, rychlý, rozladěný, levný, vyhraněný, pozérský, chytlavý, řízný, zajímavý, blbý a hlavně NO FUTURE. ()

josieaddms odpad!

Hrozně naivně česky přiblblé. Mladí herci neumí hrát, tváří se přiblble, a z filmu na vás dýchá neumělost, pokusy o zahraniční "trháky", a zároveň chuť každému se zalíbit a nikoho nenaštvat. Nepovedené a proto mnou nedokoukané. ()

TomasRichtr

Nepřekvapil, ani neurazil. Co se týče řemeslného zpracování, nelze nic vytknout. Bohužel se na filmu projevilo, že jde o režisérský debut, protože mi tam chybělo lepší vedení zřejmě nepříliš zkušených herců. Některé dialogy zněly dost strojeně. Přesto je to příjemný film, škoda ovšem nevýrazného konce. ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Punkový film o drogách, bez punku a drog. Obsahově je to strašně prázdné a povrchní. Přesto ale DonT stop úplně nenudí, a za neokoukané herce (v českém filmu nevídaný jev) dávám 3/5* ()

Inozuka

Na celém filmu Dont Stop je největším plus uvěřitelná samotná kapela i postavy jednotlivých jejích členů. Vlastně mě ani nenapadá jaký jiným film by život kolem punkové (ale i rockové) kapely zachytil lépe. Velkým plus je i autentická hudba a vizáž - kostyméři odvedli celkem dobrou práci. Co se naopak dá vytknout je značná plochost jednotlivých postav, někdy těžko uvěřitelné herectví a nedotaženost celého příběhu. I ta snaha o syrovost je někdy až moc nápadná a patetická a scény smíření na zastávce a v úplném závěru fakt hodně hloupé. Celkově tedy trochu zahozená šance, i když v rámci žánru nemá film v tuzemsku konkurenci... ()

mirra66

Pražský pohled na punk, na život i na dobu, ve které se film odehrává (patrně navíc pohled někoho, kdo ví o punku, životě i době, ve které se film odehrával, jen veliké prd). Osobně jsem film na jeho konci ohodnotil slovem LEŽ. Jediné, ale opravdu jediné plus je muzika, takže nic jiného než slabých 29% nemohu udělit. ()

Ronee

Neveľmi ma oslovili herecké výkony, ani použitá hudba. A to som sa tešila najmä na to, že si vypočujem nejaké dobré songy. Bolo to celkovo málo retro, niektoré zábery až veľmi gýčové...napr. ako sedel Miki na slnku v okuliaroch ala Matrix. ()

seeba10

Koncert v Lázních III na červeném koberci v punkovém stylu včetně odhalené řitě zpěváka důstojně upgradoval celý film. "Punk´s not dead vy volové" (VZ) ()

Lilien

dont stop je pekný príbeh o punku, slobode, rebélii a hlavne o mladosti a dospievaní v totalitnom Československu. To že mladé roky sú najkrajším obdobím života človeka, potvrdzuje i tento film. Autori filmu sa pohrali nielen s detailami ale pridali i fajn dobové zábery asi s archívu CSTV i s patričným propagandistickým komentárom. Možno pri inom filme by mi vadilo že v tituloch nezmapoval ďalšie osudy hrdinov čo sa s s nimi stalo, no tu to bolo celkom fajn cez oči hlavného hrdinu ktorý sa s nimi možno už nestretol tak ako to aj v živote každého býva, že nejaký ten priateľ sa za tie roky zo života pominie. ()

TommyDiamond

Nápad to nebyl špatnej. Alespoň si můžou sterý máničky, který jsou tak ve věku našich otců zavzpomínat jaký to bylo za jejich mladých punkovejch let. Příběh docela ušel. Jenže já nemám hudební cit ani sluch. Takže při zkouškách kapely jsem zeslaboval zvuk. Prostě jsem to vůbec neocenil. Jsem vyznavačem jiné hudby..... ()

Zeldur

Rozhodně jeden z nejlepších českých filmů, které jsem za poslední dobu viděl. Punk už je sice dead, ale tenhle film je příjemně nostalgický. Palec nahoru. ()

markyzgero

první film o pankáčích v česku, pokud samozřejmě nemyslíme zelenkovo mockumentary s visacím zámkem. bohužel nefunguje. teda vlastně jo. jestliže osudy několika magorů protáhneme mandlem ve sklepě paneláků prizmatem "vyprávěj"a přidáme pubertální vzdor proti estabullshitmentu, dostaneme teplej českej párek v rohlíku, politej punkovou hořčicí. co na to sid hošek? ()

TSZ

Kdyby všechny (nejen) české filmové debuty vypadaly alespoň takhle, bylo by to s evropskou kinematografií skvělé. Nyní si opravdu moc přeji, aby Richard Řeřicha natočil další film s větším rozpočtem, protože tohle je jeden z tvůrců, které český film potřebuje. Hřejivých laskavých komedií už bylo dost. ()