1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí. NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl. (oficiálny text distribútora)

ZkuKol

Film plný punku a energie. Prvních 30 minut je fakt v českém rybníčku nevídaná jízda a dokud se nezačne vyprávět prosťounký příběh, nemá to chybu. I to vyprávění má své tempo a styl, ale prostě ten punkový nákop to nikdy zpátky nezíská a proto je film jen silným nadprůměrem - ovšem nejen v českém ale i v evropském měřítku. Jen víc takových!... 70% ()

Arkanoid

Hlavný hrdina musí riešiť rozpor medzi riadeným životom socializmu a kapelou, ktorá tiež nikam nevedie. NO FUTURE! Kapela riadiaca sa týmto heslom, navyše bez kreativity s textami (ak nejaké boli) vznikajúcimi na kolene je odsúdená k zániku. Boj so socializmom to nebol, napriek všetkému, čo pre členov kapely predstavoval. Skôr šlo o vyjadrenie vlastnej identity. Vizuálne pôsobivý, postavy predstavuje krátkym popisom, no ďalej ich motiváciu/pohnútky nevysvetľuje. Viac Mattyho koment. ()

insurgentes

Tady teda hodnotím o něco štědřeji, a to proto, že i mě se trochu zmiňované období dotklo, hraní ve sklepích a sušárnách, ožralé pády z jeviště. Ale zase: nedali si prostě práci s žádným poselstvím, jen celkem věrně vystihli dobu. ()

Maynard.

1/2 90%, 2/2 50% a z toho mi vycházej krásný 4 hvězičky... Čumím, že mi takovejhle film proklouznul pod rukama. Páč je to o českým punku, sice teda je to založený na pravdě asi jako "jak vycvičit draka", ale to komoušský prostředí a mládí mě hodně bavilo. JEn si říkám, že je velká škoda, že je filmů s podobnou tématikou tak moc málo. Další co znám, tak snad Rock podvraŤáků, což je ale naprostá pitomost. Tohle má nápad, má to drajf a i celkem slušný punk songy. Kdo by nechtěl mít přece kapelu... :o) ()

bari68

Snímok mal síce miestami pocity a neduhy kŕčovitosti debutu, avšak bolo to zábavné, crazy, apolitické... proste a jednoducho - punk. P.S. : Tým divákom, ktorým sa film páčil, doporučujem belgický ,, Ex Drummer,, . ()

Admirall

/pravedpodobne obsahuje spoilery/ Filmy ako ako Samotáři, Jedna ruka netleská, kde sa režisér tohto filmu podieľal na kamere, mi prischli k srdcu viac ako řežijná prvotina Don´t stop. Nezainteresovanému človeku do komunity, ktorá sa objavuje vo filme to možno stačí, ale myslím, že fanúšikovia punku budú očakávať čosi viac. Chýbajú mi atmosféry - napríklad burzy (nespočetne veľa krát spomínané v dokumentoch, rozhovoroch. Vo filme sa objavujú len povrchne). Veľké plus ale je, že aj napriek klišé príbehu film nepôsobil ako väčšina českých alebo slovenských filmov z obdobia 60tych rokov aj vďaka modernejšej strihovej skladbe, napríklad pri oboznamovaní sa s postavami, kde sa autor vždy snažil k menu pripísať zábavnú poznámku alebo pri miešaní čiernobieleho obrazu s farebným, či miešaním archívnych záberov, pravdepodobne z týždenníkov s filmom. Snímok určite osloví skôr mladšiu generáciu. Zaujímavý je aj naratív - akýsi flashback počas náhodného spustenia kazety v aute, trochu dosť ma zamrzel záver, pre mňa by bolo zaujímavejšie, keby sa bubeník dejvid s hlavnou postavou mikim už nestretol, flashback z úvodu by bol údernejší. Čo sa týka kamery, výhrady nemám, tak isto príjemné vybrané prostredia a rekvizity. ()

Kejt.lin

téma, ze kterýho se dá vytěžit opravdu mnohem víc...tohle byl celkem nic neříkající pohled na underground za komunismu...herci nepřesvědčivý, příběh celkem nudnej..dvě hvězdy za kameru a pár dobrejch momentů ()

J*A*M*A*L

Já mám Punk jako hudbu docela rád, vlastně to patří k mým vůbec nejoblíbenějším žánrům hudby, ale když to někdo poslouchá a jak to někdy člověk dokáže dát najevo, tak to je něco co ani pořádně nedokážu popsat.A v tomto dost slušném snímku(myslím tím že se mi líbil slušný vlastně vůbec nebyl co se týče chování)jasně vidět.Teď už taky vím proč se v tom našem státě mluví tak jak mluví.Možná, že ten film je blbost a možná, že to není ani dobré a že z toho většina budete mít jen to, že se tam mluvilo jak dlaždiči, ale takhle to dřív fakt bylo.No co že tam řekli pár dost urážlivejch podtextů já osobně neznám českej film, kde by se nemluvilo sprostě(samozřejmě do toho nepočítám pohádky), ale o sprostá slova tu přeci vůbec nejde, ale jde tu prostě o to co v tomto státě bylo, je a taky pořád bude.vždyť co je špatnýho na Punku?Nic.normální hudba, akorát jeho vyjadřování je dost urážlivé.Tenhle film byl skvělej, moc se mi líbil a je to taky trošku ponaučení.Byl jsem naštvanej, že jsem ho nemohl nikde najít, ale poté jsem ho našel a hned jsem se dal do stahování a hned po tom do sledování a naservíroval jsem si pod nos dost solidní film.80% ()

Duch217

Věřím, že tenhle film nemůže oslovit úplně všechny, ale pro ty, co mají punk rádi, je tohle naprosto skvělý film. Už jenom proto, že moc filmů s touhle tématikou není. Na začátku jsem se bál, že film chytne takovej ten klasickej americkej scénář (nová kapela, všechno se daří, proslaví se, blabla...), ale nakonec to o tom skoro nebylo a za to jsem byl rád, čtyři hvězdy si rozhodně zaslouží. ()

Disease

Báchorka s nablblým scénářem jakože o punku a jakože z doby minulé. Vhodné pro Ostagiky. V některých momentech to připomínalo dobové televizní hry o narušené mládeži. Pár (doslova) celkem dobrých momentů tam ale bylo. ()

janeke

zopár naozaj vtipných momentov.. každé mesto má svojho najpunkového fanúšika (dokonca aj Prešov). ale to takmer-ochotnické herectvo pôsobilo veľmi nepunkovo a tak celá cieľová atmosféra bola preč.. škoda, taka šumná téma... ()

Santino7

Čo si z filmu zapamätám asi najviac, sú tie rušivé vsuvky pri zoznamovaní s postavami (meno a k tomu niečo "vtipné"). Ono je to možno vcelku fajn, pozrieť si tie informácie okolo, lenže všetko má svoje hranice a keď sa to istý čas (hlavne v prvej polovici) objavovalo viackrát chvíľu po sebe, mal som už trošku nervy, vážne to bolo rušivé... A k filmu? Treba hlavne podotknúť, že Řeřichova režijná prvotina profitoval najmä na príťažlivej téme, ktorá proste musela zaujať. Punk, No Future, rebélia, odpor k autoritám... a to všetko uprostred všetkými "milovaného" socíku. Keď nad tým tak rozmýšľam, z tejto témy sa dalo vyťažiť oveľa oveľa viac ako iba toto. Hodnotné to nie je prakticky vôbec a po skončení mi film aj so všetkými prítomnými punkáčmi okamžite vyšumeli z hlavy. Oceniť ale treba prítomnosť autentických záberov z čias socializmu (tie boli do filmu doplnené štýlovo, uznávam), zopár náznakov o vtipné scény, množstvo neokukaných hercov (z mladých som poznal iba Kiku Svarinskú), ktorí vôbec nezahrali zle a šance sa chopili dôstojne. Don´t Stop je podľa môjho názoru záležitosť čisto na jedno pozretie, aby si človek mohol zaspomínať... A potom to okamžite pustil z hlavy. 2/5 ()

Oralfabet

Hurvínek je zábavnej týpek. Je zábavný i tenhle film? Ale jo, občas docela jo... Opravdu zde ale není nic šokujícího a snad všechny postavy jsou nesympatické a nijak zvlášť dobře zahrané. Občas celkem zajímavě prokládané různými dobovými záběry a tak, ale za pár dní už si na tenhle film asi nevzpomenu. ()

mira007

Děrgel jako osmnáctiletý frontman pionýrů punku v socialistickém Československu. Námět supr, pár momentů s dobrou muzikou, ale schází tomu drajf a šťáva, rebelstvi, ale i střet s totalitní represí. Vsechno to vypadá tak nějak sterilní a jediná známka rebelie proti společnosti je strhnutí plakátu s Michalem Davidem. ()

BorisHron

Viděl jsem to ve stejnej den jako Promethea a tohle se mi líbilo teda dost víc. Možná to bylo tím, že sem rád za každej film, kde se objeví někdo z Komedie (RIP). Možná tím, že některý z další herců mi nejsou tak úplně neznamý a sem prostě rád, že se protloukaj. Každopadně film má v první polovině atmosféru - podobnou 3 sezónám - což považuju nejen v českym filmu za samo o sobě dost dobrý. Navíc téma se trefilo někam mezi filmovýho Pelce a Občanskej průkaz, takže zůstalo do jistý míry originální. Bohužel ale hlavní kostra scénáře - všechno de s kapelou dobře a pak se všechno začne srát - je asi tak v každym druhym filmu, kde je nějaká kapela. Takže tady to pro změnu zas tak s originalitou žhavý není. Ale pořád platí, že než se to začne srát, je to dost dobrej filmovej zážitek. ()