Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

JARDAHONDA

Hezké vstávání, to je nejen "skvěle jízlivá komedie", ale podle kritiky také "duchaplné, neotřelé, geniální, dojemné dílo".. Svižný film, s podařenou zápletkou řadím k velmi povedeným. 85 % ()

kyzi

Nevím proč má tenhle film mimo jiné označení jako drama, podle mě úplně zbytečná věc. Je to sice ukázka dnešní klasické americké komedie, ale já se od srdce zasmála. Opravdu mě to bavilo. Herecké obsazení snad nemohlo být lepší a celkově na mě tenhle film půbil dobře. Oddechla jsem si od všedních činností aniž bych se musela dívat jak někdo někoho vraždí:-) ()

Linduna

Děj nebyl nic extra. Ke zhlédnutí mě nalákal můj oblíbenec Harrison Ford a sympatická Rachel McAdams. Takže i přesto, že skoro po celou dobu filmu byl Harrison neskutečně připomínající Šmoulu 'Bručouna', na něj se nejde zlobit. Krom toho, jako postava mi byl nesmírně sympatický. Hlavně proto, že je jedna z mála postav v dnešních filmech, kdo má smysl pro inteligentní humor. V podstatě obstaral zábavu celého filmu. Zbytek byl tak trochu šablonový. Ale jak říkám- Fordův výkon byl excelentní. Stojí za zhlédnutí. ()

ThorOdinson

Ako som pozoroval Rachel v tomto filme - pripominula mi jednu kamosku - tiez tak rozkosne cupitala na high hills, ale usmev mala prirodzenejsi. Ale mam sa cudovat, ved je to asi v scenari, ze sa maju tak prihlupo na siroku furt usmievat :-) Asi je to jeden z dovodom preco mi filmik pripadal, tak...taky pocit ked mate niekoho radi, ste rad v jej spolocnosti, rad sa s nou bavite... jedna z lepsich Ford-vych rol - komedialnych....Rachel dobra - ale v Sherlockovi lepsia :-) ()

lineker

Tak nevím, ale celé mně to přišlo jaksi připitomělé a až moc přetažené. Ford byl až moc nerudný, Ráchel až moc aktivní, Diane až moc přezrálá a to jako celkem způsobilo, že jsem byl až moc naštvaný, že jsem na to vůbec koukal. Za pár slušných hlášek dvě hvězdy. ()

kiwi204

Tento film je veselá, optimistická komedie o práci v ranní show, nabitá energií. Bavila jsem se od začátku a nízká hodnocení nechápu. Úžasní Rachel Adams a Harrison Ford, soundtrack nemá chybu. ()

Kat_u_lik

Pohodová, energetická komedie kterou doporučuji shlédnout večer po práci na odreagování. Nádherná Rachel, tady se jen potvrdilo, že ten talent má a proč patří mezi Top hvězdy téhle doby. Harrison Ford byl správně protivný. Film se táhne v v žánru romantické komedii a přitom netahá za vlasy jako jiné filmy. Skončí to happy endem a přitom nemusíte strkat hlavu pod peřinu a říkat si, co to zase vymysleli. Zkrátka: film mě prostě pobavil. Zajímavé komentáře: Matty ()

Miso1985

Aj keď je to film o tom ako niečo zachrániť (v tomto prípade TV program)je to pohodová záležitosť.Páči sa mi energická Rachel ale aj večne nasrdený Ford.Pekný pozitívny film o tom ako nič netreba dopredu vzdávať ale aj o tom ako sa každý môže aspoň trochu zmeniť. ()

IndyJones

Pohodová oddychovka až srdcovka. Tím, že mě prostředí "News" zajímá, tak po shlédnutí "Newsroom" od Aarona Sorkina, jsem si hned dal i Morning Glory a bavilo mě to. Je to komedie se vším všudy a celý film utekl jak voda. Je tam i spousta vtipným momentů, Harrison Ford i Rachel McAdams jsou prvotřídní, takže příjemné 4 hvězdy z 5 v kategorii pohodových komedií. ()

BStone

Komedie z prostředí zpravodajství, která má úchvatnou Rachel McAdams a skvělého Harrisona Forda, kteří to tam za vydatné podpory svých hereckých kolegů neskutečně roztáčejí. Nechybí ani trocha té romantiky a hlavně tam je pár scén, kdy jsem se fakt řezal. 80% ()

Channach

V porovnání s The Morning Show působí trochu schmutzig (ano, svou roli tam hraje taky 9letý "věkový" rozdíl), ale jinak moc fajn podívání, nadšení McAdams bylo možná až moc vyhrocené a romantická dějová linka mohla být taky trochu složitější... Možná bych si tam dokázala představit víc Goldbluma a silnější napětí mezi Fordem a Keaton (ne, opravdu mi nestačí sáhnutí na zadek). ()