To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiálny text distribútora)

cici24

Sice velmi jednoduchý a stroze natočený film, který ale ani moc nenudí. Vše je jednoduše vyřešeno, vše je tu jen tak na oko, ale proč ne?..Od takovýho filmu se nedá čekat nic, ale i tak jsou horší filmy...(gone baby gone - nezbláznil jsem se) ()

Kodrcik83

Vy jste takový kokoti všichni chytrýýýýýýýýýý,natočte něco VY SAMI,když dokážete jenom kritizovat a hodnotit.Čumíte sami akorát na ty svoje oskarový sračky,a NIC vám neni dost dobrý!!!!!!!!Nesnášim Vás všechny co si furt hrajete na kritiky umění,přitom o umění nemáte ani páru.Sami nakupujete filmy v Tescu kde je prodávají ještě s větší slevou,nebo většinu filmů stáhnete zadarmo z netu.Abyste pak mohli jíííít,a machrovat tu,co je všecko sračka.No hlavně že ta sračka zabije váš prosranej čas. ()

martinexa odpad!

Stačilo mi 15 minut a už jsem se nudila. Tento film je jedním slovem hovadina. zničeho nic se všude objevují tornáda, které zmrazují lidi. Po hodině filmu se začnou objevovat blesky a zelená záře. Nevim, proč tyhle braky vůbec natáčí a kdo se na ně dokáže dívat až dokonce. ()

lele

Zdálo mi to nebo mezi těma fotkama staženýma z foťáku mrtvého fotografa byl i záběr na toho fotografa jak tím samým foťákem fotí ty tornáda? Hvězdička za vtipnost, ale více už asi nesnesu :-) ()

Fatush1 odpad!

Nechápu jak taková blbost vůbec mohla vzniknout efekty byly tak hrozné že sem z nich měl noční můru příběh byl totální hovadina a prostě všechno bylo hrozné včetně hereckých výkonů. ()

Zu162

Ztráta casu. Hvězdičku dávám za několik výbuchu smíchu, které u mě propukly, i kdyz se divák zrovna asi smát neměl, ale které mi urcite prodloužily život. ()

P/\/EL

Věřte mi nebo ne, o rok dříve sem to zažil s filmem Happening(takovéto před bouří, stromy se svíjej ve větru), letos v červenci dávali na tv nova toto béčko, či spíše déčko a venku zrovna právě probíhala parádní letní bouřka, hromy, blesky každou chvilku, až z toho mrazilo......docela doporučuji letní kina, např.to v Karlíně, na plátně déšť, venku déšť, je to levnější než IMAX a živější jak IMAX....samotný film nelze hodnotit, pro mě to byl prostě zažítek spojený s tou bouřkou, což byla náhoda...třeba jinde v ČR měli smůlu......asi sem se víc koukal na ty blesky venku než na tenhle biják..počítačový efekty promíjim, prostě nízkorozpočťák, ale asi největší hovad*na byli ty zmražený lidi.... ()

mezonek odpad!

Kdybych se na ten film dokoukal, připadal bych si jako Tom Cruise. Dodívat se až do konce je totiž opravdu Mission Impossible ()

lavilia odpad!

filmy s tornádami a podobné katastrofy mam celkom rada, ale toto čo prišlo, bola buď veľmi zlá katastrofa alebo trápny žart. OK, máme tornádo, ktoré sa vyvinie s pozemného víru, to by ešte nebola taká katastrofa. Potom však príde tornádo, ktoré vybíja baterky na mobiloch, nuž dobre chceme tam mať všetko, prečo nepridať tornádo, vďaka ktorému mrznú ľudia na kosť. A samozrejme, aby toho nebolo málo, dajme toho ešte aj konšpiračku. Ďalej som to už nezvládla pozerať, predpokladám však, že sa pridali ďalšie pikošky :))) No nech sa páči, chceme, aby na chuť filmu prišli všetci, tak prečo tam nedať všetko čo nás napadá. Hrôza a des, nikdy více ()