To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiálny text distribútora)

corona

Ak chcete vidieť pekné tornádo pustite si ho radšej na youtube v tomto filme sa ho nedočkáte. A prečo to skoro vždy schytá Paríž? Lebo ten ako jediný dokážu Američania z európskych miest identifikovať /aj to len keď ukážu Eiffelovku/. Ako som už dávnejšie raz napísala, jedinou katastrofou je sledovať tento film. ()

honajz2 odpad!

Nad New Yorkem udeřilo tornádo! Sakra, ten New York má štěstí! Tornádo zde bylo třikrát a to neví, že zde v budoucnosti budou padat žraloci! ()

matt6 odpad!

Sračka največšieho kalibru, čisté béčko s idiotskými hercami, a otrasnými, šablehodnými efektami. Podobných námetov sme tu mali už veľa - zemetrasenie, tornáda, hurikány, záplavy, asteroidy... Blesky sú síce originálne, no tento film nápad nezachráni. Je to však brutálne nelogické a otravné ako podobne ladené tv-filmy. A nakonci ten námet na pokračovanie, ty vole tak to je už hardcore :D. Ani neviem začo, ale odomňa 10% ()

pakobylka odpad!

Absolutně nezáživný, nudný snímek s dosti zoufalou režií a partičkou herců - amatérů, kteří snaživě proskotačí dějem i se svými nevěrohodnými, polovičatými emocemi za nefunkčního doprovodu veselých a hravých mrazivých tornád a laškovných elektrických výbojů. ()

misulka03 odpad!

Skutečně reálný film :D, snad ani nemá cenu komentovat jeho efekty, režii atd. To co se zde předvádělo bylo prostě nereálné!Prostě to byl děs. Herci možná byli dobří - já prostě ani nevím, protože u těchto filmů vás hned otráví děj a způsob natočení, že herecké výkony nemají cenu a nedostanou ani žádnou příležitost předvést, co v nich vězí, takže nemůžu hodnotit jinak :( Film jsme dokoukala do konce, protože jinak bych tento film nemohla kritizovat a ten konec v Paříži?? No comment :-D ()

wendelin9

omg.. Tak jestli tenhle snímek není parodií na všechny katastrofické filmy, tak opravdu nevím, co si o něm mám myslet... Není nad 'vyvolené' hrdiny, kteří mají vždy pravdu a jako jediví ví, co mají dělat... a mohou tak jako jediní zachránit celý svět před záhubou... Ještě že vás máme, Nicole!!!.. ()

hans500

Jeden z těch nepovedených katastrofických filmů, ale alespoň herecké výkony trochu za něco stáli a stopáž celkem krátká, ale jinak moc dalších kladů v tom není (na druhou stranu, je mnoho horších filmů). ()

A.Beech odpad!

Ak je váš obľúbený žáner akcia typu "Ide po mne nebezpečný veterný vír. Stojím, namiesto toho aby som utiekol, točím ho na kameru a čakám kým ma zabije" alebo scenár typu "V tejto budove sme v bezpečí...budovu musíme evakuovať", tak potom si prídete na svoje. Ja som si neprišiel. ()

st.verka

Další z řady katastrofických filmů, ale tenhle se mi trochu víc líbil. Nejsou tu žádné trapně přehnané triky a efekty, jen prostý příběh o tom, čeho ještě by matička příroda mohla být schopna, když se nadále budeme chovat takhle nezodpovědně a že vypořádat se s tím bude sakra drahé. Podle mne si tři hvězdičky zaslouží.. ()

filip.novak odpad!

Všichni se diví, že se katastrofickými TV filmy (s katastrofální kvalitou) roztrhl v poslední době pytel, ale mě to nepřekvapuje. Poptávka po tomto druhu filmů očividně je, o lidech je známo, že jsou kulturní barbaři a ke štěstí jím stačí špatný film s ještě horším scénářem, o tricích raději nemluvím. Ale běžný divák Franta vidí pouze film o tom, jak se ničí New York, a řekne si „Fíííííha, to bylo napínavý ... a jak to tornádo zničilo tu sochu ... to bylo vzrůšo.” Divák je spokojen, peněženka producentů taky, jenom kritici a filmoví fanoušci si rvou vlasy. Tfuj. ()

Triny odpad!

uuu, to byl nádherný a přínosný film!! *vypnout lhací režim* Eh, jako co to mělo být? polovinu filmu jsem nedávala bacha, pže dialogy typu - "Nasa je banda byrokratů - jedině mé řešení je správné.." "jste blázen doktorko", mě vyloženě vytáčely.. A když jsem se donutila na chvilu se soustředit, bych se jako zase "vnořila" do děje, tak tam najednou lítal nějakej červenej kulovej blesk a taky tam všude probíjely schody a nějaké zelené něco.. no přípomínalo to Ghostbusters...a tak jsem si je šla pustit a byly mnohem lepší než nějaký ušmudlaný tornádo s pudlem s mašlí na konci...:D:P ()

lennyd odpad!

Malé větrné víry, které spíše pobaví než vyděsí se náhle mění na velká tornáda, která pak devastují různé části New Yorku. Jediný, kdo může celé město zachránit je meteroložka Cassie Lawrence (Nicole de Boer), která se nevšedním úkazům snaží přijít na kloub. Musí ale pospíchat, neboť vědci z NASA se snaží o totéž, a jejich pokusy celé procesy naopak ještě urychlují ... Tak tenhle film představuje všechno, co si můžete představit pod pojmem Odpad!. Jednotlivé postavy se chovají tak (s prominutím) blbě, že by tomu jeden ani nevěřil (pár příkladů - mladá dvojice se potácí v podzemí, a když dojde k vratům se zámkem, párkrát do něj drbne a jdou zpátky. To by se tam nenašel kus trubky, kterým by ten řetěz rozbili? nebo když odešlou SMS z cizího čísla, tak velechytrou doktorku nenapadne kdo by jí o své poloze mohl informovat?). Nu což, čekal jsem, jestli se z filmu něco vyklube nebo ne - a nezlobte se na mně, že to prozradím - je to sračka až do konce. Navíc se pan režisér nenápadně snažil naznačit, že by to mohlo mít i druhej díl - já říkám, jen to ne... ()

T-pack odpad!

Tak jo. Jednu hvězdičku ještě oželím. Sice nevím proč, ale udělám to. NYC: Tornado Terror? Spíš NYC: Movie Terror. Tohle je vyložená Novárna, nevim, jaká jiná stanice by to kupovala... možná TV Barrandov. Efekty hrozný, prostředí nudný jak štafle a koncept přírodní katastrofy je prostě ta největší debilita, kterou můžou dokola zpracovávat... nesnášim katastrofický filmy! Rozmyslel jsem si to, dávám odpad! ()

AsylumFan

Nádhera. Další z mistrovských kousků režiséra Kovácse. Spousta neotřelých nápadů film dotahuje téměř k dokonalosti. Fanouška špatných filmů dovede snímek až na vrchol zvrhlé rozkoše. - 100% ()

Lukoboss odpad!

Už po půl hodině můžu říct, že je to bída a děs. Budu rád, když to vydržím do konce, protože něco tak stupidního se vidí málokdy. Jinak není nic lepšího, než dát katastrofický film v období, kdy spousta lidí přišla o střechu nad hlavou kvůli povodním! A to nás zítra čeká film Ztracené město, který si už nebere servítky vůbec. Dojde v něm totiž k zaplavení více než poloviny pevniny na celé Zemi!!! Tak to je hodně silný kafe. Pánové (i dámy) z Novy by asi potřebovali proplesknout. Btw. nakonec jsem se na to dodíval, ale se zaťatými zuby, protože to bylo ještě horší než ta první půlhodina. Úplný konec filmu byl jen dalším hřebíkem do filmové rakve. ()

bruceman7 odpad!

Jak jde film kupředu, přicházejí ke slovu čím dál větší stupidity, které se rozvinou až do neskutečné zhovadilosti. Totální mrhání vašim časem. 15% ()