Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Blazin

No čekal jsem mnohem víc, začátek hodně slibný, ale pak se to mění v tuctovou akční komedii, která ale bohužel nedosahuje ani průměru, akce dobrá, ale vtip téměř žádný, pro mě rozhodně zklamání. ()

lareinna

Romantická komédia, thriller asi ťažko :-)) Patrí do kategórie filmov "na nedeľné popoludnie"..tak nejak. Príjemne sa pozerá, zabaví a nenudí. Mne sa to páčilo..:-) ()

sona123

Bylo to hrozné. Manželský pár si vyrazí na pravidelné rande, ale místo tradiční večeře losos-brambory v tradiční restauraci vyzkoušejí novou, vyhlášenou restauraci ve městě. A tím začíná kolotoč zběsilé jízdy - chtělo by se spíš říct řetězec trapných událostí. Film působí mnohem starší, než je (osmdesátá léta), je klasicky béčkový s úděsnými hereckými výkony. Za pozornost stojí jen vypracované tělo Marka Wahlberga. Celé je to blbé, ničím nové, naprosto nudné a všední a už vůbec jsem nepochopila, proč v takovém paskvilu hraje tolik známých herců. ()

Illy

Carella mám rád, tady ale zůstal nevyužitý. Nepříliš vtipné, docela akční, tento snímek je opravdu jen oddechovka pro dlouhé odpoledne. 50% ()

Kratoc

Ústřední dvojice je jednoznačně to nejlepší na tomhle filmu a doufám, že se sejdou ještě někdy před kamerou a s lepším scénářem. Ne že by to byla úplná blbost, ale musíte opravdu vypnout velkou část mozku a užívat si vtípky, kterých je pohříchu poměrně málo. Nicméně jsem viděl i horší komedie a přes všechny výhrady ten film docela šlape. ()

ViktorEl

Ďalšia nepodarená, nezábavná, nevtipná a vysoko trápna romantická komédia, pri ktorej som sa vážne strašne nudil a bolo pre mňa utrpenie ju dopozerať do konca. Príšerné herecké výkony Stevea Carella a Tiny Fey by som korunoval ako najhoršie tohto roku. Budem síce neobjektívny, ale viac ako 1* si odo mňa nezaslúži. 20% ()

Bozvav

Úplně špatné to nebylo, jen kdyby hlavního hrdinu hrál někdo jiný než Carell, toho moc nemusím. Jinak příjemná oddychovka s pár vtipnými scénami a sem tam trošku akce. Televizní průměr, řekla bych. ()

NGP

Začnu si víc všímat Tiny Fey. Film má spoustu scén, které dokážou rozesmát, a ne málo. Na druhou stranu je to celé o blbosti. Manželé ze začátku vypadají, že by nebyli schopni udělat něco takového, co se děje nadále ve filmu. Poldové o kterých nevíte co si myslet, přitroublí gangstři, dost dobré automobilové scény a někdy až nevhodný přeplácaný humor... Přesto je to komedie poměrně dobrá, protože zbytečně nezdržuje, a za tu hodinku udělá to co má - pobaví celou rodinu. Musím porovnat s jinou "manželskou komedií" Morganovými. Ve srovnání s ními jsou Fosterovi mnohem lepší, a může za to jak scénář obou filmů, tak režie, stejně tak (ne)vhodné herecké obsazení. Date Night - 3,6/5 ()

Hapretor

Když budu hodnotit v rámci filmů celkově, jak mě pobavily, je to tak na dvě hvězdy. Když to vemu v rámci komedií, je to tak na hranici průměru a něco k tomu. Film pobaví, to mu nemůžu upřít. Ale neni to zase nic extra zvláštního. Řekl bych takové "zajímavé", dostatečně zábavné skloubení akčního a komediálního žánru - u mě na stejné úrovni jako "Pan a paní Smithovi". (na jiný titul nevzpomenu). Mě překvapila pro mě neznámá ústřední dvojice, obehnaná několika více známými herci, kteří tady sice hrají prd, ale tvoří zároveň krásný "křoví". Výkon oné dvojice také nelze upřít - hezky se na ně dívalo. Takovou noc bych nechtěl zažít a nejspíš bych z ní s takovou závěrečnou a zároveň ohranou noblesou "nevybruslil". ()

Loooki

Tina Fey, herečka o ktorej je málo počuť a ešte menej ju je vidieť. Žiari v seriály 30 Rock. V danom filme musela spolubojovať aj s Carelom, ale obom sa to zadarilo. ()

Axident

Komedie, která nijak neurazí, ale salvy smíchu z vás taky nevydoluje. Rozhodně jsem čekal alespoň trošku víc, z kraje zaujme, ale slibně načatá komedie vezme během následných minut za své a rychle se zařadí do kategorie těch zatraceně snadno zapomenutelných... (Rodiny s delším vztahem a více dětmi si mohou přidat jednu hvězdičku díky pár hláškám, které jim budou velmi povědomé.) ()

atmen

Po sympatickém představení všedního dne manželů Fosterových jsem se těšil na film ve stylu Dan in Real Life. Jenže to byla vábnička - představit hlavní hrdiny, jako nudné karikatury tak typické pro dnešní dobu tzn. práce, rodina, práce, rodina a jednou týdně oběd ve stejné restauraci při stejných konverzačních frázích. Manželé se vzepřou rutině a rozhodnou se prožít večer trochu jinak. Vydají se do luxusní restaurace... co následuje potom je předvítalený mix rádoby akčně komediálního thrilleru, ve kterém nacházíme sled údálostí přesně v rutinu žánru. Záměna ve jménech, ohrožení života, útěk, honička, zjištování co se právě děje, útěk, honička, jó už víme co se děje, vymýšlení geniálního plánu, jak ze srabu ven a závěrečné grandiózní finále. Uff jsme rádi, že máme obyčejné životy... ()

J. T. Kirk

Poněkud nudnější komedie.. Steve Carell a Tina Fey, taková skvělá dvojka v takovéto nudné rádoby komedii... Mark Wahlberg byl ale i tak dost zajímavý.. ()

Olík

Jedno z dalších „nočních rande“ rutinérské manželské dvojice končí díky jejich podvůdku s rezervací v restauraci zběsilou jízdou s jediným cílem přežít. Neříkali jste si někdy, jak dokonalý manželský páreček by museli být Steve Carell a Tina Fey? Hitmaker posledních let Shawn Levy (Líbánky, Noc v muzeu, Dvanáct do tuctu) konečně realizoval, to o čem ostatní určitě někdy přemýšleli. Dvojice je naprosto dokonalá, a ačkoliv film není stoprocentní peckou, její herecká symbióza a dobře zvolená camea (hlavně Franco a Kunis jsou luxusní) vše zachraňují. Obětuji pannu za další šanci pro toto specifické duo. ()