Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Fajt

Dobré, vtipné. Pouze nechápu proč se v každém dílu musí použít slovo "vole" nejméně 350x. Úplně by postačilo použití tohoto slova pouze 99x..... ()

CaladanChmur

Není to dokonalé, ale dokážu se přenést přes pokladníka i "veterináře", kteří mi tu dost nesednou, a to díky tomu co zde předvádí Vetchý, Novotny a Sobota. Zejména posledně jmenovaný mě obrovsky překvapil.Myslím si, že 80% na ČSFD je spravedlivé. Na víc to sice není, ale je to konečně domácí seriál, který se trapně nesnaží podbízet za každou cenu lacinými vtipy, jak bylo a je u komediálních seriálů momentálně v módě. ()

Yuri69

Jsem moc rád, že seriál snad nikdy nebude mít druhou řadu. To vystižení charakterů "soudobé" vesnice se jen tak nevidí. ()

ostravak30

Díky za Okresní přebor. Já osobně jsem se nasmál u každého dílu. Scénář téměř dokonalý, herecké výkony geniálně geniální. Všichni hráli skvěle, ale výkony pánů Vetchého či Koháka jsou nezapomenutelné. A postava Leoše Nohy je také jedna z těch, bez kterých by byl seriál poloviční. Já nevím, co napsat. Já se bavil a to náramně. Takhle to má vypadat, když se natáčí komediální seriál. Navíc je to seriál z originálním tématem. Pokud mě má paměť nešálí, tak z okresního fotbalu ještě nikdo nic nenatočil. Takže díky a tohle se vám pánové povedlo. ()

eges

Čím více se dívám na tento seriál, tím více mě baví a to nejen díky excelentnímu Vetchýmu. A když se člověk dívá i dvakrát po sobě, těší se stejně na každou scénu... ()

majky19

Výborný seriál z prostředí vesnického fotbalu, ve kterém zaujmou nejen výborné hlášky, které zazní takřka v každém dílu, ale samozřejmě i herecké výkony hlavních protagonistů, zejména pak Ondřej Vetchý v roli kapitána mužstva Jirky Luňáka, Luďek Sobota v roli předsedy klubu Václava Orla nebo Leoš Noha v roli "ˇÁdy". Tento seriál mě opravdu bavil a hodnotím po zásluze plným bodovým počtem. ()

Petule3

Čím víc přeboru, tím lepší nálada. Ne fakt, to je tak boží seriál...je to úplně jako v reálu křovácký ligy třeba v pražských zákoutích (nebudu jmenovat konkrétně, ale opravdu jsem to zažila :)). Prostě vyšperkované hlášky, skvělí herci, boží atmoška. Řekla bych, Ondrova životní role tohle. Díky. ()

Rayen1

Dlouho jsem se takhle u seriálu nebavil. Hlášky, příběh, vtip - tenhle Přebor se mi i po 11 letech neomrzel a můžu na něj koukat prakticky dokola (a vždycky si všimnu nového detailu, hlášky nebo drobnosti, co jsem předtím neviděl nebo nepostřehl)... jasný, je tam i pár slabších dílů (třeba Kopačák není úplně zábavný), ale většina seriálu nemá chybu. ()

FosaCZ

První díl je sice hodně rozpačitý, ale věřím, že Okresní přbor může mít na rozdíl od jiných nováckých seriálů vzestupnou tendenci. ()

EVIM

Nemůžu si pomoci, ale tady chtěl někdo napodobit Kachyňovo KOŽENÉ SLUNCE. Což se samozřejmě nepovedlo(jestli to vůbec jde). Ale nijak bych seriál nezatracoval. Je to příjemná změna a je to v celku realistické. P.S: Můj první komentář a hodnocení bylo po dvou prvních dílech. Sorry, ale musím to zvednout na 4*. Opravdu se bavím. Seriál si jde svou vlastní cestou a je to dobře. Zvedám na 5*.... nemůžu jinak... ()

Mustaffa

Velká slabota. Sem tam to sice má náznaky humoru, ale spíš jsou to jen úsměvné chviličky na ušklébnutí. Kdo nesnáší fotbal a tepláky, tak tady 100% nepochodí... ()

Titleist

Bravůrně sestavená parta vesnických fotbalistů, občas je to vskutku prdel. Bohužel syndrom české kinematografie je, že nemáme kvalitní herce, čili v okamžiku kdy do seriálu přijde nějaká vedlejší postava, viz. Vilhelmová, kvalita jde rapidně dolů. ()

karlos-rio

Já se bavím u každého dílu, po dlouhé době český seriál na který se dá koukat, nemám co bych mu vytknul, akorát se musím zastavit u komentů některých chytráků, třeba, paascha Chápu to tak, že víc jak jednu hvězdu může dát a) jen fanda fotbalu, žijící na malé vesnici a fandící nějakému tomu Slavoji, Tatranu nebo Čechii, b) totální kretém, který nerozezná debilitu od reality, nebo c) fanda Luďka Soboty, což je de facto zároveň za b). Jinak to nevidím............bla bla bla, Tak proč na to čumíte? Vy jste u mě jasné B ve svém chacha komentu. Pokud hodnotím seriál jako podprůměr tak na něj snad nebudu koukat ()