Spencer  (Ashton Kutcher) je taký normálny tajný, nájomný zabijak, ktorý pracuje pre vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásna počítačová expertka, ktorá sa práve spamätáva z bolestivého rozchodu. Akčná komédia, ktorá neodolateľným spôsobom potvrdzuje známe pravidlo, že protiklady sa priťahujú. V tomto prípade ale priťahujú ešte oveľa viac, napríklad ďalších nájomných vrahov. Mladý pár bude musieť vymeniť pohodlie novomanželského života za nabitú zbraň a dobrú mušku. (TV Markíza)

ganjoman

Nečekal jsem nic, dostal jsem alespoň něco, Film, který můžu doporučit lidem menšího intelektu. Nejlíp koukat s nějakou blonckou...a občas se i zasmějete ;) ()

darkreider

Káčer sa môže vyzliecť do treniek, ale cool akčný hrdina z neho proste nebude. Jediná osobnosť, ktorá nesie dávku (v jeho prípade riadnu) charizmy je Tom Selleck (u neho je to asi už trademark). Zbytok sú len okrasy. Našťastie je tu plus v akčných scénach. Prestrelky sú fajnovo natočené a spolu s bitkami a fatalitami majú šmrnc. Nehovorím, že som ešte nevidel borca päsťou preraziť stenu a chytiť cieľ za ňou, ale tu je takýchto vychytávok hromada (záver stealth akcie na lodi, demolačné derby, parohy) a vďaka nim ma to veľmi bavilo. Heigl aspoň vyzerá dobre, vďaka bohu. O'Hara je tam úplne zbytočná. Na zbytku ma naozaj bavilo sledovať ako sa z takých tých "normálnych" nudne vyzerajúcich ľudí stanú lusknutím prsta hitmani. ()

Petyas

Nuda nuda nuda.Kutcher je strašný, do Bonda má vážně daleko. Ten scénář byl šílený, nudný, bez vtipu a trochy invence. A finální rozuzlení, tragické. Když to srovnám s Knight and Day, což je vlastně zcela stejný film, tak bych měl Knight and Day po téhle pitomině přidat ještě alespoň jednu hvězdičku. ()

UniqueNett

Nečekala jsem žádný zázrak, vzhledem k tomu že hlavním hrdinou je Ashton Kutcher. Ale že se samou nudou budu raději dívat na svou fialově vymalovanou zeď než na film, to by mě tedy ani ve snu nenapadlo. Býval jsi vtipnější, Ashtone. Tak snad zas někdy příště.. možná.. ale asi spíše ne. Pro mě úplná ztráta času, absolutní nuda a doteď nechápu, proč vůbec takový film vznikl. ()

pepa3rd

Nikdo by od podobného žánru asi nečekal bůhví jak duchaplnou podívanou, ale člověk by se mohl alespoň trochu bavit. Místo toho se dívá na špionskou frašku, odvíjející se od nikud nikam. Zkratkovitý scénář, nulový děj, stupidní dialogy, všudepřítomné klišé a nakonec, příběh děravější, než cedník prostřílený všema kulkama vypálenýma v tomhle filmu. A co je nejhorší, naprosto bez nápadu a vtipu. Níž nejdu jen proto, že si odpustili fekální vtipy a otce hraje výborný Tom Selleck. 40 % ()

Biopler

Narýchlo spáchaná akčná komédia, ktorá nemať príťažlivú hereckú dvojicu, tak rázom by to bol odpad. Ešteže to tí dvaja vedeli ako-tak zahrať. ()

the_bitch

Neuveriteľne nudná, povedal by som že až podpriemerná romantická komédia, síce s dobrým hereckým obsadením avšak s neuveriteľne klasickým, snáď po tisíc krát okopírovaným príbehom tajného agenta, a vzájomných vrážd medzi agentmi. Zhruba po tri štvrť hodine som mal chuť to vypnúť, avšak do konca ma dokopala len krása Katherine Heigl(ktorej to mimochodom so zbraňou vôbec nesluší). Inými slovami, sa táto sladká komédia hraje na niečo, čím nieje. 35% ()

yamk5

Našťastie som to videl v televízií, ktorá mi bežala ako kulisa pri práci. Takže vlastne som ten film ani nevidel ale skôr počúval. Ako kulisa za dve určite. Jednoduchý sobotný TV film. V kine by som sa asi naštval. ()

Torgal

Ashton Kutcher ako nájomný zabijak? To ako vážne? Prekvapujúco to ale nie je najväčší hendikep tohto filmu - scenár, obzvlášť jeho rozuzlenie je tak unikátne idiotský, že herecký prejav hlavného hrdinu pôsobí skoro ako klad. Spolu s roztomilou Katherine Heigl tvoria dokonale nesúrodú dvojicu, v ktorej chýba akákoľvek chémia. Akcie je síce dosť, ale je fádna, snaha o humor je patrná, ale výsledok je rovnako nepresvedčivý. Slabota. 4+/10 ()

guri

Nezaujimava a stupidna blbina, z prsta vycucany (a za vlasy poriadne pritiahnuty) pribeh, nemastni-neslani herci, hodina a pol nudy. Aspon ze akcia ma obcas prebrala z letargie, hoci to tiez nie je ziadna slava. ()

Ondr@932

Docela zábavná ale pouze průměrná oddechovka. Která sice neurazí, ale ani příliš nenadchne. Neboli film na jedno zkouknutí a dost :-) Dávám 5/10 ()

chrispe

I když je Kutcher docela fešák a Heigl to tu doopravdy slušelo, tak byla podle mě tak trochu pitomá, což mě štvalo. Pro mě nuda. ()

Dan

Změť všeho možného, která nedává příliš smyslu. To by samozřejmě nevadilo, pokud by se bylo čemu zasmát. Ale vtipné hlášky a dobré akce se nesou ve stejném duchu jako erotické scény: vždy při nich jeden usne dříve, než k něčemu dojde... ()

Tamten

Kombinace trapné komedie s akčním filmem. V každém okamžiku víte, pro kterou část byl ten který záběr točen. Kdyby zůstalo u akčního filmu, mohlo to být super. Kdyby zůstalo u trapné komedie, člověk by se na to nikdy nepodíval. Takto se podívá a výsledek je nic moc. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)