Spencer  (Ashton Kutcher) je taký normálny tajný, nájomný zabijak, ktorý pracuje pre vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásna počítačová expertka, ktorá sa práve spamätáva z bolestivého rozchodu. Akčná komédia, ktorá neodolateľným spôsobom potvrdzuje známe pravidlo, že protiklady sa priťahujú. V tomto prípade ale priťahujú ešte oveľa viac, napríklad ďalších nájomných vrahov. Mladý pár bude musieť vymeniť pohodlie novomanželského života za nabitú zbraň a dobrú mušku. (TV Markíza)

Matros

Neskutečně nudná srágora s debilním scénářem. Ani jedna vtipná scéna, nudná akce a nezajímavé postavy. Narychlo natočený pásový produkt s Kutcherem v hlavní roli, kterému neuvěříte jedinou větu... ()

sona123

Pán a Paní Smithovi už tu byli, proč točit takovou kopii s méně atraktivními herci? Moc to ani mezi nimi nejiskří, žádné extra překvápko se nekoná a vůbec - vlastně není co divákovi nového nabídnout. A že by to bylo parodie? Tak to také ne. Ovšem, jste-li ko, asi to snesete a ani nebudete muset zvracet na veřejnosti. ()

mosnak

Akční komedie - NIC VIC! Jiní (známější-kvalitnější) herci by tuto "taškařici" asi vyšroubovali o level výše - 40% ()

peto580

Úplne blbé ale pre mňa osobne nepochopiteľným spôsobom zábavné :) film je hodný tak 3,5* ale vzhľadom na jeho nízke hodnotenie sa prikláňam k 4. ()

Yardie

No, tak to je docela úlet - ve špatném smyslu slova. Nevím, jestli to bylo pojato totálně s nadsázkou a jako totální nesmysl nebo se to mělo brát alespoň trošku vážně. Ashtonovi jsem toho nájemného zabijáka absolutně nevěřil, spíš mi připadal jako totální jelito a jestli ten by někoho zabil, tak to už více věřím Leslie Nielsonovi poldu v Bláznivých střelách. Absolutně mimo. Již toto dělalo z filmu docela trapárnu. Kdo to zachraňoval byla Katherine a její hlášky. Nebylo jich mnoho, ale dalo se. Každopádně zbytek filmu totální úlet. Buď to chtělo udělat z toho alespoň trošku uvěřitelnou a řekněme rozumnou komedii, nebo totální nesmysl. Ale tohle nebylo nic. Dvě hvězdy jsou maximum. Howgh! ()

GreatestFan odpad!

Nepříjemná, nevtipná a nevkusná trapnost, v ještě trapnějším schnilém obalu. Vůbec jsem se nesmál, scénář na vytření zadku, a herci jak smysluzbavení. // viděno 1X, poprvé 10. Května. 2012. ()

Santino7

No v prvom rade treba uznať, že páni scenáristi sa tentokrát príliš nevyznamenali, týmto kúskom sa asi priveľmi chváliť nemôžu. Spomenuté je to tu už hádam stokrát, no keby náhodou - dejovo je to vážne obrovská hlúposť, stupídne ako hrom. A treba povedať, že to celkom škoda, pretože z takéhoto obsadenia (Kutcher - Heigl) sa určite dalo vytvoriť aspoň čosi v rámci možností priemerné, čím myslím pozerateľné. Vznikol z toho však jeden veľký nepodarok. Ale poďme po poriadku, tie akože akčné scény boli prevedené katastrofálne (až škoda reči...) a humor tiež fungoval fakt iba výnimočne, väčšinu času bol trápny a nevkusný. Chýbal tomu nejaký nápad, bez ktorého sa takýto film jednoducho nemá ako zaobísť. Táto absencia bola až tak výrazná, že napriek pomerne krátkej stopáži to pre mňa bolo až nechutne zdĺhavé, pričom koniec bol stále príšerne vzdialený. Aspoň čiastočne ma potešila účasť Toma Sellecka, hoci miestami mi ho bolo vcelku aj ľúto. Bolo to totiž celé viacmenej fraška. 1/5 ()

H4ku11

Katherine Heigl je kráľovná priemerného filmu. Myslím, že všetko, čo som s ňou kedy videl sa vždy viac menej pohybuje v takom rozmedzí. Tu jej úspešne sekunduje Ashton. Boli momenty kedy som sa chytal za hlavu, aj kedy som sa pobavil. ()

Strike

Průměrná pohodovka na kterou se bezproblémů koukat. Heigl je cute, Kutcher v pohodě (klidně si ho umim představit i v klasickým akčním filmu) a Tom Selleck je... stále v poodě:-) 5/10 ()

JK-Stinger

Absolutně nechápu většinu místních hodnocení. Od filmu jsem nečekal žádné zázraky v podobě Mr. & Mrs. Smith, ale oddychovou komedii z trochu podobného prostředí. Nakonec jsem se bavil výborně, hlášky a humorné scénky létají jak na běžícím páse od začátku do konce. Za celou dobu jsem se nestihl ani chvilku nudit a to už je co říct. Ústřední dvojice mi sedla od prvního setkání a hanlivé komentáře si rozhodně nezaslouží. Jednoznačně doporučuji všem, co se rozhodují, jestli se na film kvůli nízkému hodnocení vůbec kouknout. ()

maty39

Killers jsou sice film se scénářem od tříletého dítěte (a možná že i mírně "pomalejšího"), ale já se poměrně bavil. Je to v podstatě nenáročná zábava (trochu hloupější) která mi sedla a já si to užil. Objektivně bych měl jít s hodnocením asi o jednu hvězdičku dolů, ale subjektivně mi to může bejt u ...... :-) ()

Illy

Akční romantická komedie která zaujme absencí humoru a totální zhovadilostí scénáře, nepomůže ani uječená Heigl. Jedna * je za obsazení. ()

nikoletkaa

Kamarádka se nad tímhle filmem doslova rozplívala, že prý je to jedna z nejlepších komedií poslední doby. Přesně tohle jsem tedy očekávala. A i když mám ráda Ashtona i Katherine, tohle mě opravdu nebavilo - nevybavuji si ani jeden moment, u kterého bych se zasmála. Vlastně ano. A to tomu, že Ashtona obsadili do role zabijáka :) // Upgrade: Po druhém shlédnutí zvyšuji o jednu hvězdičku. Poprvé jsem asi měla blbý den - úplně bez vtipu to nebylo. A Tom Selleck v roli mafiánského otece byl skvělý! :) ()

TheGunner odpad!

Tak tohle byl opravdovej hnus! Přiznám se, že Kutchera nesnáším ze všech herců úplně nejvíc a když on hraje v akčním filmu a ještě zabijáka, tak je to u mě na poblití. Ať se tenhle pseudoherec věnuje prznění romantickejch komedií a necpe se do žánru, ve kterym mu ksichtík prostě nepomůže. ()

Greg25

Bojím se, že větší náboj mělo i Zatím spolu, zatím živi, Pan a paní Smithovi a dokonce i Exmanželka za odměnu a to už je vážně, co říct. I oddechový film tohoto ražení by měl být aspoň průměrně inteligentní. Vyšilující Heigl a výraz neměnící Kutcher nejsou to pravé ořechové. V americkém stylu a scénaristicky odfláknuté, místy nedotáhnuté do nějaké výraznější pointy jednotlivých scén. Navíc bez jakékoliv chemie mezi ústředními psotavami. A Kutcherovi tu postavu vůbec moc nevěřím. 20% ()

Silviaxx

Vrahúni sa mi zdajú alternatívou na Mr a Mrs Smith, a však nie príliš podarenou. Ak prižmúrim oko dávam tomu priemer (a to tiež len kvôli hereckému obsadeniu), inak sa domnievam, že je to ľahko podpriemerné. Ashton Kutcher a Heigl sú síce sympatickými hercami súčasnosti, ktorých si rada vo filme mrknem, ale do týchto pozícii mi veľmi nepasovali, ich výkon na mňa nepôsobil dostatočne presvedčivo. Celý film vlastne nepôsobil takmer vôbec presvedčivo, fakt to bolo miestami až absurdné (nehovoriac o samotných akčných scénach). Záver je tiež pomerne nedotiahnutý - všetko sa rozuzlí v priebehu minútky a prichádza happyending. Objektívne je to teda v mojich očiach podpriemerné, subjektívne sa prikláňam k slabšiemu priemeru. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)