Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

Hakuna Matata

Já prostě jinak nemůžu! Některým dílům chybí šťáva a jsou takové nedodělané, víc než dvě hvězdy bych nedal, jiné jsou i lepší, než samotný film. 70% a nekoukejte na mně tak! ()

Holusacek

Jen co se tučnáci vhrnuli do TV ,neváhal jsem a díval se na tento seriál díl co díl.Asi tak u 13dílu jsem se zamyslel "moment proč se na to dívám když to má být komedie a já se celkově ve všech dílech 3krát slabě zasmál ".Poté jsem s tucnakama přestal a začal se dívat na něco lepšího.A když už se tucnaky podívám tak jen proto že se mi líbí styl v jakém je to podáváno a teké kvůli děje.To je tak vše. = 55% ()

rytir1

Jděte do háje s těma trojkovýma hodnoceníma, tihle kluci už v Madagascaru ukázali, že to stálo a padalo na nich. Já ty kluky prostě žeru. A vám radit kašlat na hodnocení zhulenců co za dobrý seroš nepoznaj nic než teorii jak poznat svou matku. Ale tahle elitní bojová jednotka je elitním animovaným seriálem. Bejt jich stovka, tak jsou z nich moderní Šmoulové:-))) ()

unclejack

Dostatok priestoru pre samostatný seriál Tučniaky majú - ved ich čaká v roku 2015 samostatný film. Druhou stranou mince je laksný prístup scenáristov, ktorí seriál vyplnili kašírkou zloženou z veľmi naivných zápletiek, rádoby vtipných slovných výmen a vždy s nejakým tým pochybne podaným morálnym posolstvom. Korunu tomu nasadil hrozný - ale že fakt hrozný - slovenský dabing. Z môjho hľadiska ide o ždiemanie Madagaskaru v štýle ať nám z toho i neco kápne. ()

SlepeOcko

V hlavní roli velkoúžasnolepý král Jelimán, všech lemurů samozvaný pán a tak dále a tak dále, tučňáci Kowalski, Rico, Private, jejich šéf Skipper a další. Postarají se o skvělou zabávu a to hlavně díky perfektnímu dabingu! ()

Tambry1231

Uznávam, animácia nieje bohvieaká a občas je tam trápny humor. Ale ja tento seriál takmer milujem. Hlavné postavy (tučniaky ;) ) sú velmi vtipné a roztomilé, a úprimne sa mi páčia aj vzťahy medzi nimi, zdajú sa mi zaujímavé. Lemury sa mi velmi nepáčia ( okrem Maurica ) ale majú dobré momenty. :) Seriál je vtipný, často akčný a sú tam aj dojímavé momenty (sú VELMI vzácne, ale o to som radšej, keď tam sú ). Odporúčam. Nie velmi, ale odporúčam. Z mojich vlastných dovodov dávam 5 hviezdičiek ()

esmoke

Čtyři tahouni humoru ze série animáků Madagaskar dostávají svůj vlastní celovečerák a není to úplně zlé. Bohužel to není ani úplně strhující zábava, nejlepší vtip byl vidět v traileru (ve filmu se vůbec neobjevil). Je to úplně průměrné, ničím nepřekvapí, ale děti se pro jednou zabaví. (CZ dabing) Rozpočet : $132 miliónů, Tržby: $373,529 miliónů ()

TonoM

Fajn seriál. Bohužel samozřejmě v konkurenci s filmovým vydáním slabé. Ale odpusťte si film a vznikne pecka seriál s plnou zábavy. Hlavní postovou se stávají moji oblibeni tučňáci a válí! Nicméně animace a plno nudných snímků se filmu opravdu nevyrovná. Hezké 3. Hvězdy 65%. ()

VLADEK

Tenhle seriál jednoznačně patří do červeného. Viděno 90% dílů a až na pár ojedinělých dílů je to velmi dobré až vynikající, české dialogy a dabing vypasovaný. Celkově 90%. ()

michalkop

Prvních pár dílů to člověku připadá jako úžasně nápadité a vtipné, potom už jen jako naprosto nudné a fádní, lezoucí na nervy. Pět hvězdiček za prvních pár dílů a za zbytek přinejlepším pouze dvě. To máme tak 50%. ()

stenrik

Nejdřív dvě poznámky: Pro distributora: Není Pěšák, ale Vojín, pěšák je akorát v šachách. Pro Agamenon: Maurice nemluví hantec ale Hanácké nářečí, jsem z Moravy, takže poznám :). Jinak nejlepší ze všech je již zmíněný Maurice-a skvělý dabing Zbyška Pantůčka je na místě :). Jinak zasloužený plný počet bodů. ()

Peenugirl

Stratili svoj šmrnc títo skvelí tučniačikovia. Nie sú milí, ani roztomilí a hlavne nie sú vtipní. Skôr naopak sú obyčajní ako piesok v Sahare. Dokonca po polke prvej série ma štvali. Celé ich kúzlo vyprchalo. 55% ()

Mort09

Mizerné grafické zpracování a velké kolísání zábavnosti, od fakt srandovních scén po dokola se opakující nesmysly. 30% ()