Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

char_t

Tučňáci jako by se nemohli rozhodnout, jestli dělají dospělácký animák, nebo blbinku pro děcka. Ale ať dělají co dělají, chtějí na tom trhnout co nejvíc, komerce z toho jen srší. Ale pár vtipů stojí za to. ()

darkreider

O triedu slabšia grafika na začiatku veľmi zamrzí, ale po pár dieloch som si zvykol. Nie všetky diely sú dokonalé, ale nájdu sa vtipy, ktoré sú luxusné. 4 hviezdy a ani o jednu menej. ()

BDMarty007

Velmi zábavný animovaný seriál, který mají zpravidla rádi chlapci a tatínkové, maminky již daleko méně. To je na tom zajímavé, že je v tom cosi klukovského, a nebude to jen fakt, že tučňáci jsou jako malá speciální vojenská jednotka. Vychází to z Madagaskaru, ale řekl bych, že je to údernější a vtipnější. Tyhle věci obecně moc nemusím, ale tohle je vážně slušná legrace, pro mě v rámci žánru za plný počet. ()

Oonika

Bohužel už to je jen parazitování na předchozí úspěšnosti Madagaskaru... Občas dobrá hláška, ale stejné už to nebude... ()

Hannibal1913

Kurva lidi co to máte za vkus? Tohle je parádní, vtipnej seriál. Český dabing se povedl naprosto skvěle. jednoznačně lepší, než všechny verze filmů madagaskar apod. ()

zaso162

Vtipne, plne akcie, take na relax. Kral Jeliman mi tam niekedy nepasuje, ale ozeliem to, nakolko on tie problemy vytvara, co potom pani tucnaci riesia. Specialne casti nemali ziadnu chybu! 4* ()

Lilien

škoda postavy sú super, no tvorcovia tomu nedali patričný rozpočet na animácia a hlavne absentuje ruka kvalitného scenáristu. Preto i 20 minútové časti nudia a majú hluché miesta. ()

Uesbe

ja z nich nemôžem, neviem prečo, je to také zvieratkovské, špiónske a Julien je neskutočný blbec....pripomína mi niektorých politikov ()

Scraffy

Celkom pohodový seriál z prostredia animákov Madagaskaru. Tučniaci boli kult a preto sa ani nečudujem, že dostali vlastný seriál. Ja som sa bavil. ()

DoubleJo

Skvele. Moje najoblubenejsie postavy z Madagaskaru v kratkych epizodach plnych akcie a vyborneho humoru. Najvtipnejsia postava jednoznacne kral Julien. Jeho napady a slovna zasoba nemaju v animovanych serialoch a filmoch konkurenciu..."I will do opposite of fail!".."You mean succeed?"..."No, no succeed, no one will be sucking seed"...Naozaj vyborna zabava, ktoru viac ocenia anglicky zdatni jedinci so zalubou pre slovne hry a jazykove nuansy. ()