Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

wlk1

Oddechovka která neurazí, ale kdybych jí neviděl nic by se nedělo. Více vtipu by nebylo na škodu, takhle je to dost suchý a asi více pro děti. Už to vidět nemusím. ()

yaqwsx

Tučňáci jsou pdole mě silně komerční. Prostě se už jen snaží třískat peníze z již tak vyčerpaného konceptu. A to je znát na každém dílu, či dokonce až scéně,. Příbehy jsou plytké, bez myšlenky, humor se vytrácí. Výrobu takovýchto "seriálů" by měl někdo zakázat. ()

Renie42

Čtyři týpci v černým fraku, to jsou parta tučňáků z Madagaskaru. Jejich dobrodružství nemají chybu a když se k nim přidá ještě Jelimán, tak o srandu není nouze. Zajímavý nápad udělat samostaný příběhy tučňáků. ()

donnovann

Tady je krásně vidět, jak chtěli producenti vytěžit co nejvíc ze slávy Madagaskaru. Abych řekl pravdu, Ano scény téhle partičky byly ve filmu opravdu vtipné ale udělat díky těmto pár vtipným momentům naprosto stupidní seriál? škoda... ()

vejfukCZ

Každý má něco dětinského co sleduje. U mě to je tohle a pro mě to je neskutečnej nářez, co díl to neskutečná zábava. Zatím jsem viděl všechny díly. ()

t.b.kat

Snaha vytřískat co nejvíce slávy z Madagaskaru, přivedlo tvůrce k natočení seriálu s oblíbenými tučňáky, který však ve výsledku silně pokulhává, když jednotlivé díly se odráží od samotného vrcholu občas střemhlav dolů. ()

rafix

Tak tohle je dobrý animák všech dob. Hlavně ten kruhoocasý lemur král Jelimán je opravdu jelimán. A mě se hrozně moc líbí. ()

blondboss

Toto je len jeden z ďalších seriálových nadviazaní na úspešný film. V tomto prípade sa jedná hlavne o detskú verziu "tučniakovských" dobrodružstiev v newyorskej zoo. Avšak oproti filmovému spracovaniu je to naozaj slabšie nielen vizuálne, ale aj príbehovo a naozaj je to skôr niečo ako americký večerníček. Takže mňa to veľmi nemohlo osloviť. Ale pre deti to môže byť fajn, nakoľko pár vtipných scénok sa v každej časti nájde. 45 % ()

janda1986

Protože jsem velkým milovníkem filmu Madagaskar, s obavou jsem očekával tento animovaný seriál. Neustále jsem si kladl otázky, zda lze několikadílným seriálem překonat dva vynikající filmy. Naštěstí na mé straně ke zklamání nedošlo, ba naopak.. U každého dílu jsem se smál od začátku až do konce. ()