Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

J*A*M*A*L

Velmi povedený a vtipný seriál, na který se v televizi vždycky rád podívám. Tučňáci jsou v tomto animovaném filmu mé nejoblíbenější postavy a je skvělé s nimi natočit televizní sérii. Příjemný seriál na odpolední kávu. ()

Yardie

Průměr. Nebylo to příliš vtipné, ale ani nějak trapné. Párkrát jsem se pousmál, ale nic extra to nebylo. Takových slabších 60%. Howgh! ()

sona123

Už jsme je viděli ve filmu a na můj vkus všechny vtipy (včetně toho největšího - brněnštiny) vystříleli ve filmu. Ale je to krátké a jako vata nebo večerníček může být. ()

Reverger

Tučňáci z Madagaskaru. V životě by mě nenapadlo, že když ve filmu dostali menší prostor, přesto nejvtipnější úryvky, dočkají se většího prostoru ve vlastním seriálu, což dopadlo možná ještě hůř, než jsem očekával. ()

Vejrrr

Super ... tvůrci asi udělali průzkum veřejného mínění s anketou "kdo je vaše oblíbená postava z Madagaskaru " ? Myslím, že se podivili, že to nebyl nikdo z hvězdné hlavní čtveřice, ale pozoruhodné množství procent připadlo na odpověd "Tučňáci" V této imaginární (ale přeci pravděpodobné) anketě bych dal taky hlas Skipperovi, Kowalskému, Ricovi a Pěšákovi. A udělat z toho samostatný seriál? Sázka na jistotu! ()

Pedro Morales

Další z řady nepovedených pokusů, kterak vytřískat z populárního a úspěšného filmu další peníze. Ve filmu byli tučňáci skvělí a ohromně vtipní, v seriálu jsou ovšem, stejně jako všichni ostatní účinkující, průměrní. Není to ani zdaleka tak vtipné jak, sem očekával a nic jiného už tučňáci nabídnout nemohou. ()

Bukk

"Héj bróku, nejseš náhodou z marcipánu? Protože já tě žeru!" I taková blbost člověka po ránu pěkně vzpruží. ()

Nolanofil

Nemastné, neslané s minimom funkčných vtipov a slabou animáciou. Začínam sa obávať,ako bude vyzerať ich samostatný celo - večerák. ()

grerar

Tučňáci jsou to jediné, co na Madagaskaru je vhodné konzumovat (Paradox, he?). Na druhou stranu bych se na to opravdu nedíval s dabingem - ani náhodou. To taky možná ovlivnilo tenhle komentář. Jediná věc, která mě tam ruší, je ta bobřice nebo co to je za zviřátko. Asi byli tvůrci dotlačeni nějakou faministickou organizací, bo co. Je tam totiž dost přebytečná. Ale jako odreagování dobré - jen podle mě pro dospělé, pro děti už míň. 5* ()

Košoun

King Julien hlášku je o sto šest, ale na plný počet to nestačí. Ale stejně, stále je to úžasný Madagaskar. Důstojná nástavba na filmový animovaný kult. ()

RedHot

Není skoro o čem mluvit - to, že u diváků nejpopulárnější tučňáci dostali vlastní seriál, je úplně jasně zdůvodnitelný. Točí se v tom prachy a značka si o pár let prodlouží život. Zacíleno je publikum s jednociferným číslem věku, takže i kvalita už nemusí být tak výrazná a na lecčems se ušetří. Kšeft. ()

pend

Seriál pro děti se všemi plusy a mínusy, animace bohužel horší než v Madagaskaru, úroveň epizod je dost nevyrovnaná. ()

peetrejr

Skipper, Kowalski, Rico a Vojín sú  tučniaky v Zoo Central Park. Za ich nekonečnou roztomilosťou sa však skrývajú elitní vojaci, ktorí sú ochotní chrániť svet pred zloduchmi. Tu sa nám vytvára veľa zábavných momentov.  Skipper, veliteľ tučniakov a elitný bojovník je hádam najvážnejšia postava. Je to predurčený vodca, ktorý si vie vždy poradiť a vie používať plusy aj mínusy svojho týmu.  Kowalski, mozog všetkých operácií, šialený vedátor a matematik. Kowalski je proste ten, ktorého tým potrebuje, pretože neustále vyrába špeciálne zbrane, ktoré sa však nie vždy podaria. Rico je šialený psychopat, ktorý má na starosť všetky výbuchy a násilné záležitosti. Vo svojom žalúdku má takmer všetko čo tým potrebuje. Moc toho nenahovorí, ale je pre tým užitočný. Vojín je najroztomilejší tučniak a to je jeho zbraň. Niekdy však tým zachráni on, vďaka jeho sentimentu a detskej nevinnosti. Potom tu máme ostatné zvieratá zo ZOO, ako napríklad Kráľa Jelimána, ktorý je najlepšia a zároveň najviac cool postava zo seriálu. Je tak strašne nafúkaný a arogantný až je mi z toho zle. Vo veľa prípadoch pripomína Sheldona, no bohužiaľ Jelimán je ešte hlúpy. Ešte tu máme Maurica, ktorý je Jelimánov verný služobník, ktorý je ochotný pre svojho kráľa urobiť čokoľvek. Jelimán ho furt ponižuje a on nekladie žiadny odpor. Seriál sa snaží pôsobiť pre deti, no však tá paródia na špiónske filmy je proste pre deti nepochopiteľná. Niektoré narážky sú tiež nepochopiteľné pre deti. Ale pre mňa to je jednoduchá a príjemná kreslená zábava. ()

Mary19

Tučňáčí A-Team má ve svém seriálu mnoho vtipných momentů, ale celkově se jedná o dosti průměrnou záležitost, kterou zachraňuje krátká stopáž. S delší by tvůrci měli daleko více problémů... 60% ()

Ukubumbahoo

Nic světoborného, taková obyčejná pohádka, která se nejspíš snaží stavit na úspěchu filmu. Kdybych nebyl u televize tak unavený, přepnul bych možná i na jiný kanál, ale bylo mi to zrovna uplně jedno. ()

inutihar

Tučńáci byli ve filmech geniální, ve speciálech výborní, ale seriál o několika desítkách dílů jejich potenciál rozmělňuje někdy až k nesnesení. Méně je někdy více, ve výsledku pro mě průměr. Viděno v angličtině. ()