Austrália,
2011, 4 h 13 min
(Minutáž: 42–43 min)
Epizódy(6)
-
Reward Day (S05E01)
-
Go Down Swinging (S05E02)
-
If It Bleeds, It Leads (S05E03)
-
Tangled Web (S05E04)
-
Last Man Standing (S05E05)
-
Ghosts (S05E06)
Hrajú
Shane Bourne
Austrália
Najlepšie seriály:
Are You Being Served? (1972) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Nadine Garner
Austrália
Najlepšie seriály:
Rozkvět (2019) (seriál)
Policajti z prístavu (1996) (seriál)
Agenti v utajení (1998) (seriál)
Aaron Pedersen
Austrália
Najlepšie seriály:
Kód (2014) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Damien Richardson
Najlepšie seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Wilfred (2007) (seriál)
Noni Hazlehurst
Austrália
Najlepšie seriály:
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Ukojená (2017) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
David Field
Najlepšie seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Nadia Townsend
Najlepšie seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
John Adam
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Genevieve Morris
Najlepšie seriály:
Rozkvět (2019) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ryan O'Kane
Najlepšie seriály:
Vraždy v Brokenwoode (2014) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
Charlie Cousins
Najlepšie seriály:
Stratený svet (1999) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Pán zverov (1999) (seriál)
John Howard
Austrália
Najlepšie seriály:
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Změna je život (1998) (seriál)
Večne nespokojní (2001) (seriál)
Jeremy Lindsay Taylor
Austrália
Najlepšie seriály:
Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)
Gallipoli (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
David Woods
Najlepšie seriály:
The Cry (2018) (seriál)
Pacific heat (2016) (seriál)
Anthony J. Sharpe
Najlepšie seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Black Snow (2023) (seriál)
Tracy Mann
Austrália
Najlepšie seriály:
Mizera (2010) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Anna Lise Phillips
Najlepšie seriály:
Farscape (1999) (seriál)
The Son (2017) (seriál)
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Claire van der Boom
Najlepšie seriály:
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Constantine (2014) (seriál)
Luke Arnold
Austrália
Najlepšie seriály:
Pacifik (2010) (seriál)
Čierne vlajky (2014) (seriál)
Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)