Ako je možné prežiť vo svete, ktorý doslova zo dňa na deň prevalcovali davy zombíkov? Nuž, dvaja muži, ktorí by ani nemohli byť rozdielnejší, zjavne našli odpoveď na túto neľahkú otázku! Večne nervózny a ustrašený Columbus (Jesse Eisenberg) je síce naozaj ukážkový zbabelec, no prekvapivo sa mu zatiaľ podarilo vyhnúť sa všetkým útokom nemŕtvych – vďaka tomu, že sa striktne drží svojich dosť zvláštnych, ale účinných „47 pravidiel prežitia v Zombielande". Jeho život sa začne uberať zaujímavým smerom, keď sa ako jeden z posledných ne-zombíkov vo svojom nemŕtvymi obsadenom rodisku zoznámi s drsným Tallahasseem (Woody Harrelson). Ten, na rozdiel od Columbusa, zjavne nemá strach vôbec z ničoho. Spolu sa rozhodnú zrealizovať vskutku odvážny plán – raz a navždy skoncovať so všetkými zombíkmi. No ešte predtým budú musieť voľky-nevoľky čeliť najväčšiemu strachu zo všetkých... Samým sebe! Ešteže im osud priveje do ceste dvoch ďalších ne-zombíkov – temperamentnú Wichitu (Emma Stone) a drobnú Little Rock (Abigail Breslin), ktoré si medzičasom už tiež našli svoj vlastný, dosť svojrázny spôsob prežitia v chaose, ktorý vládne všade naokolo. Nanešťastie ale netrvá dlho a budú sa všetci štyria musieť naozaj poriadne zamyslieť nad tým, čo je horšie – nejako to spolu vydržať alebo... Sa zombíkom jednoducho vzdať? (TV Dajto)

st.jim

Když to vezmu v globálu, tak je to děsná hovadina, která nemá žádnou originalitu, jedinečnost a ani extra děj. Moto snímku je: "kdo má víc nábojů, ten má delší život". Je pravda, že jsem tohohle kousku docela bál, výsledek mě ale velice překvapil. Nevím proč, ale nějaké kouzlo ten film má. Největší bude zřejmě Woody, kterému stačí nasadit klóbrc a už se usmívám jeho ksichtíkům, když střílí hlavy zombíkům. :-)) Další klad byla mini role skvělého Billa Murraye. ()

Sonnik

This place is so dead. Výborný nápad na zombie film. Ale podle mě se z toho dalo vyždímat mnohem víc. Úvod se parádně rozjíždí, Wichita je kočka jako prase a Murrayho cameo taky není špatné. Bohužel kromě pár vychytávek tak nějak všechno směřuje k Woodymu, který se sice hodně snaží, ale bohužel jeho postava není nijak extra napsaná. Samozřejmě jeho závěrečné "killing spree" je parádní. Dobrá oddechovka. Hodně silné tři. "Where are the fucking Twinkies?" ()

Estrecha

Tenhle kousek si maximálně vychutnáte. Best KOMEDIE ever! SKVĚLÉ hlášky, SKVĚLÉ scény, ORIGINÁLNÍ NEOKOUKANÝ humor! Nemusíte ani nijak zvlášť hltat filmy se zombíky. Užije si ho každej! Opravdu ORIGINÁLNÍ!! Ivan Drago možná Rockyho nesložil, tenhle film by ho ale rozcupoval určitě. DOPORUČUJI ()

baruss

Podľa mňa najlepšia komédia roka. Vďaka Bohu za rozumnú stopáž, lebo ešte o jeden vtip viac a doštím sa v kine jak koza. ()

Mrkvič

Takových 50%. Bavil jsme se slušně, ale podruhé už vidět nemusím. Slibný rozjezd a hodně osvěžující. Když potom ale nastoupí city a nějaképoselství, tak to jde do háje, rozjetý děj to zabrzdí a už se to potom špatně nahazuje. Nebýt Woodyho Harrelsona, hodnotil bych určitě hůř, ale opravdu mě poslední dobou dokáže pobavit v čemkoliv. I další postavy ale stály za to, jen snad Billa Murrayho si mohli odpustit. No ale smál jsem se taky, tak co. ()

Honzíno

Chtěl bych trochu více nářezu ve stylu závěrečné akce a trochu méně rodinných plků. Jinak solidní peprná legrace, Harrelson + Murray jsou borci, Stone kočička. ()

LordSnape

Jeden z povedenějších zombie filmů posledních několika let. Woody Harrelson je opravdový magor a cameo rolička Billa Murraye mě solidně rozesmála. Na oddych je to super film, ale pokud bych se chtěl podívat na opravdovou sekanou, pustím si Dawn of the Dead od Snydera. ()

Sfinkter

Nedávno zhlédnutý Social Network mi předhodil skvělého Eisenberga a mám ho opět na talíři a opět ve výborné roli. Co říci k filmu, neuvěřitelný odvaz a zábava, dlouho jsem se tak dobře nepobavil. A začátek? Možná nejlepší úvodní titulky, které jsem kdy viděl. ()

DivX

Komediální ztvárnění zombie filmu se podařilo a sklidilo velký úspěch. Akci střídají vtipné hlášky a i scénárista si dal taky hodně záležet. Účast Billa Murraye určitě potěší. 85% (DĚJ **** AKCE *** VTIP **** HOROR *** EFEKTY *** HERCI ****) IMDb.com: 7,8/10 ()

ivan_drago

Už jen pro epizodku s Billem Murrayem si film zaslouží respekt... Svižně pojaté vyprávění, velmi sympatičtí hrdinové s tuny pravidel, která stejně časem poruší a hordy zombies na odstřel... Oddychovka, ale krutě zábavná. ()

karlik4801

Tématika zombie je můj oblíbený žánr a když se objeví pořádná zombie vyvražďovačka ve které se navíc tolik pobavím, mám takové druhé vánoce. Zombieland je nenáročně náročná prdel s jedním z nejlepších zabijáků všech dob, Tallahasseem. Po tomhle filmu jsem si ještě víc zamiloval Emmu Stone, kterou jsem tam tak rád viděl. Taky se tady musí nechat že nikdo z hlavních herců nebyl pokousán, v hodně filmech mě fakt nasere, že mi zemře nejoblíbenější postava. ()

LiborGondek

Když mě hned v prvních minutách filmu lehce překvapila (nebudu říkat vyděsila, že) jedna z úvodních scén, musel jsem přehodnotit kategorii sledovaného filmu. Očekával jsem především komedii, což také byla, ale těch zombies a horových záběrů jsem očekával jen hrstku, nebo popravdě žádné. Ve chvíli, kdy jsem pochopil, že mé představy byly odlišné, už jsem se filmu přizpůsobil a popravdě, byl dobrý. Ano, čekal jsem, že to bude především komedie, vhodná třeba i pro celou rodinu, tak to sice ne, ale jinak dobrý film, hodně dobrý a vtipný také. ()

viperDavid

Hustá prdel mírně nechutná, ale bezva podívaná. Woody Harrelson skvělej "máma mi říkala, že budu v něčem dobrej, kdo by čekal, že to bude v zabíjení zombíků" :))) Prostě mazec a skvělá jízda, hvězdu dolu za hloupý konec, jinak naprosto báječné ()

Lachtaan

Chápal bych, že je tahle zombie kravina oblíbená zásluhou přítomnosti Jesseho, Woodyho, Emmy, Abigail či Amber. Vím ale také moc dobře, že ne všichni fanoušci hrají jen na tento fakt a stačí jim prachobyčejné označení, že jde o film s nemrtvými. Já osobně jsem bohužel tuhle procházku nebezpečným zábavním parkem nepobral a nikdy bych se k tomuhle pochybnému souboji drsných přeživších s 'krvelačnými' zombie nevrátil. ()

BROKEN_

Asi nejzábavnější a nejoriginálnější film o zombie. Má to kupu nápadů, například ty pravidla, to funguje opravdu hodně dobře. Všechny postavy jsou hrozně fajn, a ke každému si něco najdete. Nejvíc je Woody Harrelson hledající čokoládovou tyčinku, a během toho všeho je správně badass. Režisér dobře zvládá akci, a celou dobu film nenudí. Když se nic neděje, tak přijde na řadu, mluvení, které se dobře poslouchá, a není to kostrbatý. A Bill Murray byl TOP. Fakt dobře napsaná zombie komedie, která baví i na poněkolikáté zhlédnutí. Jo a ještě nesmím zapomenout na akční finále. To bylo vskutku báječný. Využití zábavného parku bylo vytěženo na maximum. Woody tam kropí zombie ve velkým stylu. Už se těším na pokračování. :) ()

Javad

Áno je to sranda. Síce sem tam trochu hovadín a vecí keď si poviete: „tak toto tu nemuselo byť “ ,ale zábava (zo strieľania a zabíjania zombíkov) prevyšuje a to je to hlavné na čo som sa tešil. Po Dawn of the Dead ďalšia skvelá zombie pecka. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (viac)