“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiálny text distribútora)

Katsuragi odpad!

Myslím si, že navazovat na celkem úspěšné 2 filmy tímto byl asi nejhorší věc co mohli udělat. Jim Carrey který hrál v předchozích filmech prostě nasadil laťku příliš vysoko a tohle prostě nemá šanci konkurovat. Snad mohu doporučit pro rodiny s dětmi. ()

filipes.lu

Asi jsem magor, ale já se prostě bavil. Scéna s kráděží pandy mě rozesmála i nahlas. Je to přesně ten typ filmu, ke kterýmu když přistoupíte k jako trapárně, tak se vám toho taky dostane. Do kina bych na to skutečně nešel, ale na večer s pivem v ruce a s kámošema okolo to není úplně k zahození. ("Máš na to 78 hodin!" "Super, tak to mám tři týdny.">>>Jak mně to připomělo má léta o hodiny matematiky =) ) ()

Psycho.R odpad!

Tuhle trapárnu jsem viděl jen z nutnosti, že jsem byl tak unavenej, že jsem nedosáhl na ovladač. Nechápu, jak někdo mohl z Jimovské dvojice crazy filmů vytvořit takovou odpornost. Film pro děti. Nikdy, NIKDY neparazitujte na slavné postavě! ()

dj_kure odpad!

Odpad kterej jsem dal tomuhle filmu se rovná přesně 38,6 tunám sraček! Ani si nedokážu vybavit jestli jsem se vůbec někdy cítil tak trapně u televize. Hnus hnusů a největší zbytečnost co jsem kdy viděl ()

Peter-1307 odpad!

Už Ace Ventura bol skoro trapas, ale toto... junior dokázal ešte viac. Alebo to mala byť "paródia" na seniora? Nedopozeral som ho, a ani ma nezaujíma ako to dopadlo. ()

Korbelka odpad!

Na dokoukání jsem neměla žaludek, ale i 45min považuji za nadlidský výkon. Je to tupé, trapné a nechutné. Jeden z nejhorších filmů, které jsem zkoušela shlédnout. ()

deluxxx odpad!

Je to tak trápne a dementné, že to nebavilo ani môjho desaťročného brata a ja som to dopozeral len so sebazaprením. Ozajstná urážka dobrého vkusu. Starému dobrému Aceovi Venturovi tento grc nesiaha ani po necht na malíčku pravej nohy. ()