Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Vital

Těch 5 hvězd není za dnešní Eso,které by mělo být hlavně o hudbě,ale paradoxně není,ale za dob Terezy Pergnerové,jsem nevynechal jedinný díl,a že se vysílal s ní vysílal nějakých pár pátků,Tereza byla prostě blázen,která dokázala míchat všechno včetně písniček,informacemi o hudbě i koncertech,i když,kdo ví zda-li to není tou dnešní dobou,kdy tolik nejde o hudbu ve videoklipech,ale co se v nich děje. ()

zurivymlok odpad!

Čágo, bélo, šílenci. :-D No, co k tomu říci? Když to začalo, byl jsem malinký špugastl - asi 13 let. Do dnes si zhruba pamatuju jak hráli pořád dokola skupiny jako Twenty four seven, Scooter, Kelly Family (zde byl i talent, ale ta image byla příšerná), spousty chlapeckých skupin, ale pro mě to bylo naprosto nezajímavé. Už dřívějšího dětství jsem si pamatoval klipy Michaela Jacksona či Scorpions a sklabě tehdejší "moderní" hudby propagované Esem jsem prostě nemohl přijít na chuť. Došlo to tak daleko, že jsem hudbu přestal až do sedmnáctého roku úplně poslouchat - ovšem tehdy mi štěstěna zjevila tvůrce jako Vangelis, Mike Oldfield, Pink Floyd či Enigma a Enya a já se konečně hudebně našel. :-) Eso tedy nepomohlo formovat můj hudební vkus a celý formát a hlavně úzké hudební zaměření nestojí ani za jednu hvězdu. ()

J. K. Lister

Přestože nejsem na pop a disko, kterým to v Esu jen hýřilo, našel jsem tam některé videoklipy, které stály za skouknutí od skupiny Aerowsmith, Twenty fou seven, od Landy Přízraky nebo už Jarošovský pivovar či od skupiny Premier: Hrobař. Dnes si svou hudbu vynahrazuju na rádiu Beat každou neděli v pořadu Hard and heavy. ()

ssarka

Eso jsem sledovala pouze s Terezou,když jsem byla na základce..za tyto začátky dávám 4 hvězdičky,protože upřímně,to bylo asi to nejlepší,co se v televizi mohlo sledovat.. ()

Peddro

V té době mi bylo 8, tak jsem dával přednost pohádkám a disneyovkám, jen občas jsem zahlédl nějaký videoklip, který mě zaujal. Ale pravidelný divák, jsem rozhodně nebyl. Ten ,,moderní" pozdrav ,,Čágo Bello, šílenci!" , mi byl protivný! Přišlo mi povrchní, že to mnozí používali i ve škole, nebo na ulici. ()

corax8

Nechápu proč moderátoři tohoto pořadu musí vypadat jako by měli ADHD. Jsem docel arád, že nejsem mladej a tohle mne nemůže ovlivnit. ()

qwxyz

40%(ale to je průměr za všechny), jinými slovy všichni táhnou T.P. jen dolů a dolů a dolů...Mareš je v tomto přeborník, jeho pořadu speciálně 18% ()

ocypuc

Tehdá to byl pořad, který si nikdo v neděli před obědem nemohl nechat ujít. Tereza byla skvělá a ty hitovky co tam byly.... Časem se z Esa stal odpad, kterému nepomohlo už nic, dokonce ani Leoš Mareš. Za nostalgii 5 hvězd, za to co se z toho stalo bych dal odpad, takže celkem 60 % , protože Eso bylo moje hudební mládí. ()

GrooteLulu

Eso bylo každovíkendní záležitostí pro nás děti u obrazovek s Terezkou a jejími pubertálními kreacemi, kdy jsme chtěli všichni být jednou jako ona. I kluci. Nahradilo mě to Medůzu, Kinobox, Magion, Vegu, Triangel ...... prostě revoluce!!! Landa byl vyhozenej na smeťák ve vyloučené lokalitě, vyměněn za Chaozz a Love Parade na německých hudebních stanicích a byl jsem v tom....nedivím se Pergnerové ani trošku, že dopadla, jak dopadla, nebyla to pro mě však doba heroinu, spíš extází. Asi jak kde. Holt jiný kraj, jiný mrav. Stejně to všechny semlelo. Čágo, bélo, šílenci! ()