O Maloneovi (Thomas Jane) sa hovorí, že mu kedysi zavraždili ženu a syna a že následne ich vrahovi vytrhol srdce z tela a zjedol ho. Nikto si nemôže byť istý, či je to pravda, ale každý gangster vie, že stretnúť sa s Maloneom znamená zomrieť. Jeho agent Murph (Leland Orser) má pre neho ďalší kšeft - vyzdvihnúť v luxusnom hoteli kufrík. Ľahká prácička? Omyl. Malone. musí zistiť, kto ho najal a tým ho poslal do pasce. Na ceste do pekla a späť detektív hľadá odpovede u svojho agenta Murphyho, až nakoniec zistí, že obaja boli najatí temperamentnou dámou v červenom Evelyn (Elsa Pataky).
Medzitým zločinecký šéf Whitmore (Gregory Harrison) odošle svojho najlepšieho zabijaka Bouldera (Ving Rhames) a niekoľkých ďalších nebezpečných vrahov, aby všetkými potrebnými prostriedkami získali späť kufrík, ktorý má vyzdvihnúť Malone. Keď teda ten dorazí do hotela, už na neho čaká partia zabijakov. O pár minút neskôr je na mieste už len kopa mŕtvol a Malone nikde - hoci ho postrelili, vyskočil z hotelového okna a odišiel. Prichádza k svojej matke (Eileen Ryan), ktorá žije v domove dôchodcov, aby mu strelnú ranu ošetrila.
Po nevydarenej akcii so zabijakmi Whitmore vyšle psychopatku Mauler (Chris Yen), ktorá je špecialistkou na boj s nožmi, a zabijaka Bouldera. Ak sa ani im nepodarí zvládnuť zadanú úlohu, je Whitmore odhodlaný poveriť ňou šialeného pyromana prezývaného Zápalka (Doug Hutchison)... (ludovit14)

sud

S velkou mírou nadsázky se dá říct, že takhle nějak by mohla vypadat spolupráce Quentina Tarantina (případně Guye Ritchieho) s Milošem Macourkem :-). Nepříliš ambiciózní, na nic si nehrající, přesto velmi zábavné, stylové a hravé. Nebýt spadlého řemene v poslední třetině, nejvyšší hodnocení by jej neminulo. 75%. ()

Spooner

Už po první scéně, ve které Malone postřlí celej barák plnej zabijáků, jsem věděl, že tohle bude můj šálek čaje (v tomhle případě spíše whisky). Máme tu klasického noirového hrdinu, který nejde pro výstřel s pistole daleko a i v dnešní světě si vystačí se starou károu. Je to pořádně akční, plné drsných hlášek a správně ujetých postav. Hlavně je to celé zabaleno do stylového noir kabátku, který z toho dělá podívanou nejen pro fajnšmekry. Thomas Jane ještě nikdy neměl tolik charismatu, hlášek a olova v pistoli. Ving Rhames je čím dál tlustší a Elsa Pataky je prostě k nakousnutí. To celé v režii překvapivě velmi jistého Russella Mulcahyho, který už podruhé za krátkou dobu prokazuje, že ještě dobré filmy umí točit, i když si mezitím stačí natočit úplnou blbost typu Král Škorpión 2. Jen škoda toho příběhu, který je ke konci až moc překombinovaný a chvílema si hraje na víc, než čím opravdu. Ale žánrová lahůdka z toho vznikla i tak. ()

Davies182

Myslel jsem, že to bude úmorná nuda, ale docela solidně to šlapalo! Hlášky jsou perfektní, komediální náboj (absurdita, černý humor) odsouvá akci mírně do pozadí. Což ale vůbec nevadí, protože já se kupodivu raději smál, než si užíval přestřelky. Na druhou stranu pravda je, že úvodní odstřelování částí obličeje nemělo chybu! Elsa Pataky mile překvapila - ač téměř neznámá herečka, není jen ukrutně krásná, umí i hrát. Jane a Rhames drží laťku stále ve stejné výšce... v šoku jsem byl z Hutchinsona, jehož Matchstick sice Jokerovi z Temného rytíře nesahá ani po kotníky, ale snaha tam byla. Velká. Give´em Hell, Malone je oddychová, brutální gangsterka s několika dobrými nápady. Často připomene Big Hit - mou lásku. ()

petero

Zaujímavý vizuál ale tento film mi teda poriadne nesadol. Nezaujímavé postavy a príbeh si podávajú ruky a k tomu všetkému mi ten monológ liezol celý film krkom rovnako ako sitkomovské scény. Hutchison opäť prehráva ešte horšie ako v Punisher War Zone. Chcel to byť Payback? Vznikol však druhý Spirit! ()

gogo76

Od začiatku do konca sa to snaží byť drsné, cool, sexy a neviem čo ešte, ale akosi to nešlo. Hlášky sú väčšinou neúčinné a non-stop akcia prekvapivo nudná. Občas natrafíte na akčný film, ktorý nech je akokoľvek akčný a snaží sa zaujať sebaviac je jednoducho nezáživný. To je bohužiaľ tento prípad. V závere som správne tušil, že sa Malone po dvoch tutových úderoch basebalkou opráši...A on fakt vstal a nechýbal mi ani zub! Kurva Malone, ty si fakt drsný...40-50%. ()

darkrobyk

Variace na nezničitelného Punishera začíná rozkošným masomlejnem, kdy krev stříká na všechny strany, maluje po stěnách abstraktní obrazce a dojde i na explodující hlavu. Nu a pak už pokračuje jedna z epizod Sin City, kdy se objevují podivné existence, jako je Zápalka nebo ta malá asijská čubka. Autoři využili i comicsové stylizace, a tak temná postava ve dveřích vrhající dlouhý stín na podlahu místnosti jakoby vypadla ze skicáku Franka Millera. A to vše mne potěšilo stejně jako kupa mrtvol, akce, intriky, špína a Maloneho svérázná matka. Snad jen ten konec byl opravdu nešťastný. Čekal jsem buď absolutní smrt, nebo happy end. Jinak zábavné! ()

Ruut

Velký nástup, brutalitky, nádherný fáro, hrdina s charisma ... a nakonec tak nějak nic. Mulcahy je prostě Mulcahy, toť asi tak vše. ()

Mi Nü-Chai

Hodně dobrý začátek nacpal zbytku filmu roubík příliš hluboko do krku - následné dění se nese v mnohem poklidnějším a ne tak zábavném duchu než je Maloneho úvodní, poměrně zběsilý a suše cynicky komentovaný masakr. Přeskok z komiksově odlehčeného cákání se v krvi do pochmurnějších noirových louží by nevadil, ovšem pouze v případě poněkud hutnějšího děje a více propracovaných vedlejších postav. 3,5* ()

sochoking

Mňa jednoducho vytáča to ich prijebané teatrálne vystupovanie a tie ich skurvené, vyumelkované dialogy , akoby sa snažili byť postavičkami z Batmana ! Iritujúúúúce !!!! ()

Jordan

celkom pohodový, kašírovaný moderný neonoir... jane a rhames sú ksichty presne na takýto typ filmu... scenár je nezaujímavý, príbeh je len "vata", ktorá ponúka priestor pre hlášky a rôzne formálne vychytávky... najlepšia ale aj tak bola úvodná akčná scéna, malo to švih a dobrý rozjazd, no niekde po prvej polhodine už len upadajúci dojazd ()

Campbell

Tak tohle je pecka. Na film jsem se těšil už od oznámení že se natáčí, to víte Mulcahy je borec a tyhle filmy mu jdou a Jane je solidní herec. A navíc ten styl jakým to před nějakými pár roky že to bude vypadat. No nemohl jsem se netěšit. Ale film jsem viděl až ted, nýbrž to při uvedením bylo na nějacích fesťácích a čekat další pů rok jsem nehodlal. No a moje očekávání bylo naplněno. Parádní noir, gengsterka, thriller šmrncnutá s komedií. Už jen uvodní přestřelka mě nenechala v klidu a tak se táhl celý film. Žádné klopýtnutí, jen čirá nekoncentrovaná zábava, která mi sedla. Každá postava hodila nějakou hlášku a byla mi dokonale sympatická. Prostě paráda jak má být. V budoucnu si na tenhle film určitě udělám ještě čas. Mulcahy jsi borec. Suck my Sinatra. ()

cukorek

Russell Mulcahy ušil správny gangsterský kabát poznačený dierami po vystrelených guľkách, ktorému vložil do jedného vrecka ženskú príťažlivosť a do druhého dobrú dejovú líniu. Tento kabát presne sadol hlavnému predstaviteľovi, ktorého stvárnil Thomas Jane, ktorý po úspešnom vystúpení v The Mist ma zase raz príjemne prekvapil. Film je určite kontroverzný a tak sa niekomu môže zdať ako brak, ale ak ste fanúšikom Sin City, alebo Pulp Fiction určite nájdete aj v tomto príbehu niečo čo vás osloví a načo tak skoro nezabudnete. Osobne si myslím, že je to "výťažok" týchto dvoch spomenutých historiek o fungovaní podsvetia v rovnakom období(doba, keď sa nosili plášte a klobúky) s tým rozdielom, že S.City a P.Fiction ponúkajú viac príbehov a ich následnú spojitosť a Give 'em Hell len jeden príbeh. Najväčšie zhody s S.City obrovská podobnosť čiernobieleho príbehu dobrého zločinca Marva (M.Rourke) s tým rozdielom, že príbeh Malona bol farebný čo mi ešte viac vyhovovalo a s P.Fiction samotná adaptácia Vinga Rhamesa, ktorý tam účinkoval a drsné vykreslenie činov jednotlivý postáv. 70% ()

Claw

Naprosto perfektní záležitost plná akce, brutality, krve, skvělých ujetých postav a barviček... Nízké hodnocení zřejmě způsobilo očekávání diváků, že se bude jednat o seriózní kriminálku. Tak to ne!! "Give 'em Hell, Malone" je zejména parodií na řadu starších kriminálek a městských akčních drsných grindhousů. Dialogy jsou jedna obrovská změť blábolů a sraček, které postavy vypouští z huby. Ale o to je to větší sranda. Prostě totálně pitomá, ale technicky vydařená záležitost, kde je vše pěkně komiksově zaobaleno a divák může klidně vypnout unavený mozek a skvěle se bavit... Já se bavil od začátku do konce. /75%/ ()

klerik

Páčil sa mi ten štýl, tá drsnsť, ten Melone... Nie tak ako Gibsonova ODPLATA. Scenár je napokon logický, ale spätné vysvetľovanie nelogických rozhodnutí zo začiatku by som skôr zožral v knihe ako vo filme. Je to cool, no pre mňa to kvôli trochu dokatovanému príbehu nedosahuje ani kvalít SPIRITA... ()

SeBig

Už od začátku mě film nadchnul bezvadnou akcí a krveprolitím! Tenhle film má good příběh, skvěle postavy (hlavně záporáky) No prostě hustá akční napínavá podívana s perfektníma hláškama! Thomase Jana jsem si hodně oblibil už ve filmu Kat tohle je trochu podobný ale víc ujetý! PECKA! ()

Chrustyn

Na první pohled standardní "noirovka" (drsný cynický detektiv, jeho suché monology, dobový oblek, femme fatale) na druhý béčkový akčňák (přestřelky, honičky, samurajská bojovnice, zjizvený záporák) a ve výsledku nemastný, neslaný mišmaš, který sám neví co vlastně je. Prostě Mulcahy, jak ho známe. ()

honajz

Škoda, že ten druhý díl nevznikl. Tohle je vlastně podobný mix parodie, komiksu a akce jako u nedávného Nobodyho, jen se to tváří ještě víc vážně. Ale o to absurdněji - vědomě - pak vyznívají některé scény. U nichž se člověk sice rovnou neřechtá, ale příjemně a jemně ho pobaví, to zase jo. Maminka hrdiny je skvělá. Mně se zde zvolená nadsázka líbí a držela mě v poklidu až do konce. ()