Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Cedr

Opravdu jsem čekal víc. Nostalgie to je dobrá, ale takového nevyužitého potenciálu... Přesto mám chuť dát pět hvězd, protože na plátně se jich mihne mnohem mnohem víc. Stallone je prostě pašák. Dal dohromady skvělou partu herců a natočil koukatelný "klasický akčňák". Už jen kvůli té krátké scéně, kde si vzájemně zahláškují Stallone, Schwarzenegger a Willis to za to stojí. ()

Hafran

Sly opakovaně dokazuje že je jedním z nejtalentovanějších mainstreamových režisérů. Jeho zkušenost krásně dozrála a jeho jemné hraní s hranicemi a stereotypy akčního žánru by mu moh závidět kde jaký Tarantino. Stejně jako v Rambovi IV si i výborně pohlídal střih, kameru a zvuk, takže doporučuju jít do kina, tenhle film v televizi ztratí hodně - jelikož jde o čirou a perfektně udělanou akci. ()

Decker

Totalni kotel! Velmi solidni vyvrazdovacka, ktera by nefungovala tak dobre, kdyby film nebyl tak obsazen jak je. Dokonaly team "kladasu" kontra mini armada skutecnych "badass" padouchu v cele se Stevenem Austinem. Nad vsim filozofuje Micky Rourke coby dvorni tater a role Arnyho s Willisem je jen drobnou tresnickou na dortiku, ale zafungovala dokonale. Obcas srackoidni prace strihace (2 strihy za vterinu jeste okay, ale vice uz je opravdu moc i na moje oci!) a misty zhovadile dialogy s jeste "vyvedenejsi" vizualni vsuvkou filmu ve vysledku stejne prominete, protoze je to opravdu vic nez solidni narez. Hlaska "vzpomente si na me o Vanocich" na me zapusobila a na film si opravdu vzpomenu, doufam ze na nabitem DVD! Respect ... and more expendables! 88% ()

miguel_111

Trio Lundgren, Statham a Li bombové, ostatní ušli. Akcia priemerná, bojové scény slušne zvládnuté a niektoré hlášky dosť pobavili --- Co mu je? Chce bejt prezidentem --- Pre mňa 80% ()

Doudis19

Nejsem si jistý že Expendables mají jen tu smůlu, že jsem je zhlídnul až po párádním A-Teamu. Ani vlastně nevím proč jsem zklamanej, co jsem od toho čekal!? Tak sem jednoduše vypíšu co mi vadilo a každej ať si to přebere po svým.. Tak asi jako hlavní mě štvalo, že směšná a nezajímavá postava nasteroidovanýho dědečka ,Stalloneho kradla už tak stísněný prostor, daleko zajímavějším členům týmu (Statham, Li, Lundgren). Taky mě štval ten českej dabing, kterej senzačně zabil všechny hustý hlášky a udělal z nich jen trapný chvástání. A poslední na co si vzpomenu, než se mi film nadobro vypaří z paměti, je to, že Stallon jako řežisér, si absolutně neví rady s počítačovejma trikama, který v jeho podání vypadaj, jako z nejzaplivanějšího béčka.. ()

chelseaman22

Kvalitní herecké obsazení, a přesto, herecká kvalita na nízké úrovni. Samé olovo a ocel, litry krve, zvířený prach. Čekal bych od filmu víc. 55% ()

Skuby47

Nemám ráda násilí ve filmu a tady byl snad největší počet mrtvých na metr čtvereční, co jsem v akčním snímku v poslední době viděla. Ale z druhé strany měl vše, co se v daném žánru požaduje – svalnaté hrdiny zvučných jmen, odporné slizké padouchy i krásnou ženu. K tomu měl navíc vtip a spád. Neviděla jsem to celé, protože při hodně drsných scénách zavírám oči a zacpávám si uši, ale herecké výkony byly v relaci a Stallone byl dokladem, že i pětašedesátiletý chlap může vypadat k světu. Hlavně, že to všechno dobře dopadlo, všichni ve zdraví přežili a Sly se může v sedmdesáti klidně pustit do dvojky. ()

Vecko99

Průměrný akční snímek, který ale musí ocenit každý fanda akčních filmů. Takovou plejádu herců, který tenhle žánr proslavili jen tak v nějakým filmu neuvidíš. Některé scény byly zbytečné, ale cameo Willise a Schwarzeneggera potěšilo a pobavilo. ()

filmmovier

Velmi záživná a nanejvýš zábavná podívaná s akčními hvězdami první velikosti. Ovšem opět jsem se přesvědčil, že akčním filmům neholduji. 85%. ()

Motinski

Áno, Expendables chce pôsobiť ako pocta starým akčnákom, no okrem hereckého obsadenia sa mi v ničom inom na tie klasiky nepodobá. Stallone a celá jeho banda sú cool, je zábavne ich sledovať, ale príde mi to ako niečo čo už bolo milión krát videné inde. Akcia ujde, no nie je až tak výnimočná ako sa hovorí. Keby tu hrali menej známi herci ide o čisté béčko a aj celá zápletka je už moc tuctová záležitosť. Ak budem chcieť vidieť nejakú akčnú rezanicu, siahnem radšej naspäť do minulosti. Toto sa chce na žánri skôr priživiť ako mu vrátiť dôstojnosť. Priemerná zábava ktorá zalahodí obrazom, no nič viac. ()

arbitr

Tak tohle se opravdu povedlo. Svižná akční komedie na pohodový letní večer diky ČSFD projekci :)) Ale vážně, musím uznat se Slayovi se podařilo dát dohromady slušnou partičku akčních hrdinů (a to jich ještě pár odmítlo, ale ti mají možná šanci ve dvojce) ve filmu, který nepůsobí jako nesourodý slepenec. Jediné co bych vytknul, byly někdy přehrané efekty (krev, výbuchy) a souboje (Austin). Také obě hrdinky působily už trochu vyšuměle asi proto, aby nebyl kontrast tak velký. Tento film se jistě stane nepostradatelným nejen pro fanoušky akčních hrdinů minulého století. ()

žvanimírek

JO, JO, JO a ještě jednou JO!!! Na The Expendables jsem dlouho čekal, dlouho se těšil, až jsem se trochu začal bát, abych z kina neodešel zklamanej, ale ted se musím „Slyovi“ omluvit, že jsem kdy vůbec začal pochybovat! Akční námrd se vším všudy, staří známí opět před kamerou v dokonalé formě! Dokážu pochopit, že pro někoho to může být „odpad“, ale fajnšmekr odkojenej na akčních peckách se Stallonem musí chcát blahem. Nabušení borci, libovej magor Lundgren, pivo, chlast, krásný ženský, nadupaná kára, vítězství „dobra“, parádní odkazy, hlášky neskutečnýho kalibru a hlavně fakt, že se chlapci neberou moc vážně. Tomu už asi vážně jen chyběl Chuck Norris v roli hlavního záporáka. Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů roku 2010, Mirko Spáčilová, vůbec tomu nerozumíš! ()

honx

Akční, vtipné, zábavné.... skvělé:) Tolik frajerů pohromadě a za reřie Sylvestera...to nemohlo dopadnout jinak:) Moc jsem se bavil. ()

ivan_drago

Vítejte ve světě testosteronu, anabolickejch steroidů a nekonečnejch zásobníků. Pokud se vám líbil aspoň jeden akčňák ze starý školy, tak tohle budete milovat... Srát na scénář, srát na herectví, tohle je čistokrevnej adrenalin... Ruce a hlavy lítaj po desítkách, zlomenejch končetin je víc než při celostátním náledí... Je to prostě nostagie, vidět tyhle kluky, jak je to baví... A proto všichni do kina, před začátkem filmu si představte, že všichni hrdinové zmáčkli na své virtuální klávesnici IDKFA a IDDQD a jen se bavte... nic víc, nic míň. ()

markuc

Predem je treba rici, ze o filmu jsem vedel dlouho dopredu a informace prosakovali na internet rychlosti blesku. Nejdulezitejsi stripky byly o tom, kdo ve filmu nakonec bude opravdu hrat. Vzniknuvsi dilko uplne splnilo me ocekavani. Necekal jsem zadne drama, jedna se cistokrevnou akci. Totalni akcni vyplach, vubec u nej neni potreba premyslet, proste jako by vypadl z osmdesatych let. Takoveto filmy se v posledni dobe netoci a autory nataceni podobneho filmu evidentne bavilo. Co se tyce rezie samotneho Stalloneho, mam pocit, ze posledni Rambo byl urcite lepsi. Rezijne sem nezapada nekolik scen (zbytecne), kamera se obcas chova chaoticky, nelze videt, kdo to vlastne s kym bojuje. A hudba mozna zbytecne akcni v nekterych momentech (ne hlasita, ale takova zbytecne moc "vnimejte i mne"). Jinak spokojenost a film splnil ma ocekavani. Nejedna se o zadny intelektualni dilo, proste jednoduchy akcni vyplach na vypnuti mozku. A co si budeme povidat, tohle leto je velmi slabe na nejake filmy a proto jsem uvital i podobny pocin. ()

SG_ever

Pro mě jeden z nejlepších filmových zážítků roku, tak proč 4 ? Především kvůli rozvleklosti mluvících scén, většímu nevyužití potenciálu Rourka (ale i tak za jeho roli palec nahoru) a trochu okatému a skoro až hrubému přecházení od "hodně nereálných" scén až k těm "kurevsky nereálným" . Jinak kvalita ve všech ohledech a pro mě jasně nejlepší postava je ta Stathamova. Těším se na další, místo Arnieho třeba s Chuckem a zapojením Van Damma jako regulérni postavy (třeba Německý nepřítel ? :-D). (85%) ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)