Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

surprise

Velké očekávání, mírné zklamání, ale přesto spokojenost. Začátek super, styl akce-reakce kombinovaná psycho dialogy drži pohromadě, chlapáctví neředěné potěší, ale závěrečná střílečka je příliš dlouhá a postrádá motivaci bránících vojáků. Generála mají po smrti, tak proti komu a proč se brání? Nebo jsme v nějaké počítačové hře? Takže bohužel závěr jsem odzýval. Ale ty chlapáky bych si dal znova v nějakém pokračování. ()

Keol

Ultimátní akční nářez, který vás na začátku přiková k sedačce a nepustí vás z ní až do závěrečných titulků, i kdybyste měli sebevětší problém s prostatou. Stallone jednoznačně prokázal, že naházet téměř všechny akční ikony let uplynulých do jednoho pytle a pořádně protřepat funguje - a vyšel mu z toho nejlepší akční film poslední doby. Hereckému obsazení nemám co vytknout, děj se odvíjí přímočaře - až na Stathamovu romantickou odbočku, která ve výsledku ani tak nevadí, neboť je elegantně zakončena několika chvaty a údery a hromadou zmlácených troubů, co si "mysleli". Dlužno dodat, že proti týmu Barneyho Rosse vypadá A-Team a Losers jako banda školáků s flusátkama. Sečteno a podtrženo, Expendables nemůžu nedat plný počet. ()

TimStar

Peckovej film. Porádnej akčňák s trochou humoru a povedených hlášek. nedám plnej počet, jelikož bylo vidět, sice nevím jakej byl rozpočet, ale myslím že moc velkej ne, porotže u některých scén bylo rpostě poznat že je to počítačově udělaný a v týhle době se s oučasnou technikou by některý scénky tak vypadat nemuseli. Ale jinak skvělej film a rozhovor mezi Stallonem a Schwarzeneggerem byl rozsekávající :D ()

wrzec

Lehké zklamání než rožčarování, ale i tak slušné koukání. Stallone a Statham jsou ve špičkové formě (Sly speciálně zaslouží obdiv a ještě jednou díky bohu za jeho vzkříšení) a další jako Jet Li, Lundgren, Rourke a nebo třeba Crews jim zdatně sekundují a jak vidno, rozhodně se všichni zůčastnění skvěle bavili. Velmi osvěžující akčňák i když ne na dost dlouho. ()

anonyym

Moc jsem od toho filmu nečekala, ale překvapil mě docela příjemně. Od začátku až do konce si udržoval poměrně rychlé tempo, napětí i akci, které možná místy bylo až moc. Úplně nejvíc se povedl scénář a hudba. Některé hlášky měly až klidně potenciál zlidovět :-) K zápornějším stránkám patřil příběh - nebyl nijak zvlášť prokleslený, byl postaven hlavně na již zmíněné akci a heslu "za všechno může ženská", ale herecké výkony všech zúčastněných (a Stallonea především) ho posunuly o třídu výš. ()

morlumak

Už při prvních zmínkách o Expendables jsem si říkal, že ten film nemůže být špatný. No, měl jsem pravdu. :) Stallone chytil na staré kolena opravdu formu. Sází jednu skvělou scénu za druhou, ať už je to nálet letadlem, přestřelka ve sklepě nebo závěrečný souboj. Herecké obsazení bylo super, Dolph Lundgren zahrál asi svou nejlepší roli. Postradatelní jsou prostě klasický akční film 80. let, akorát natočený lehce moderně. Povinnost pro fandy žánru. ()

Skowajs

"Your ring stinks!" Od začatku až dokonce jsem se skutečeně bavil Jet Li byl nejzábavnější ze všech, co byli přítomni a ultra nostalgická scéna z kostela byla prostě, no takovej film bych si přál jednou. Když pak na konci postradatelní postřílejí celej ostrov padouchů, dosáhl jsem úplné spokojenosti a tečky po letech postrádaných akčáren, nemůžu jinak než za 5. ()

Medic.Droid

Huráá ! Neskutečný 80-kový akční nářez ! Koho zajímá, kolik tu je digitální krve, digitálních plamenů, výbuchů a padajících budov. Tenhle film má vážně koule ! ()

R-2

4* s odřenejma ušima, jak říkávala soudružka učitelka :o). Prostě normálně tak 3*, ale to jak mě to vrátilo do akčňáků z 80.let tak za to +1*. Jinak naprosto jasný akčňák, kde úlohy hrdinů jsou jasně dané a dopředu je jasné jak to celé dopadne. Ale proto se na tyhle filmy díváme tak rádi. ()

VanThomass

tohle je zkrátka vynikající akční snímek léta 2010.... Sly to snad ani líp napsat nemohl. Co víc si od akčního filmu přát, než slušný scénář, humor a akční scény, které stojí za to.... Neskutečně jsem se bavil! ()

Jartian

Jak na horský dráze. Chvílema štastnej jak blecha v psím kožichu , chvílema s šavlí v hubě. Dějová linie na ostrově Vagina mě donutila použít funkci přetáčení i přes hektolitry krve, tucet rozřezanejch končetin a ukázku veškerého bojového umění. Na druhou stranu hlášky a pohled na akční hrdiny za zenitem nejednou vykouzlili na mým ksichtě úsměv. Abych to shrnul, první třetina měla šťávu, zbytek tragedie. A kamera stála přímo za hovno ()

sitmin

Neustale tu ctu komentare, ktere mi tvrdi, ze tento film nelze hodnotit podle normalnich kriterii, ale ze ma sva specialni kriteria, ktera vymyslel megamysl Sly. To je ale totalni hovadina. Pokud zde mame na prvnich mistech zebricku nejlepsich filmu Pelisky, vedle toho Shawshank a pak Hodny, zly a osklivy. Takze tady se na kriteria sere. A tak musim rict, ze Expendables pro me splnovali kvalitou kategorii kanadskeho televizniho akcniho filmu, za ktery by se jiste Casper von Dien nestydel, ale ja uz treba ano... Imbecilni postavy, imbecilni story, imbecilni dialogy, imbecilni kamera. Sylva je starej patetickej imbecil a nikdo uz by mu penize davat nemel. Hlasky je pro me neco tak podradnyho a zavrzenihodnyho, ze z principu uz film, kterej se profiluje jako jinej film, kde sou ale hlasky! je sracka. a to jsou presne Expendables. ()

SnOuWeX

Když zamouřím obě oči musím dát 5. Konec konců se mi to líbilo, slabej scénář vynahradila vyborná akce a skvělé dialogy, respektive "hláškování". Jen mě mrzí trochu úsměvná scéna pokládáním bomb, ale odpouštím. A navíc, byl tam Arnold. ()

Joker 16

Když to tak vemu, tak mi tam nic nechybělo.Vynikající akčňák který sice není nějak suprově vymakaný ale děj a herci jsou skvělý.Jinak Lundgren a Stallone nejlepší.95% ()

shinlove

Pro mě film roku 2010. Těšil jsem se na něj asi půl roku a v žádném ohledu mě nezklamal! Jasně, děj prostě typický akčňák minulého století, ale nechybělo tam nic - akce, spousta prázdných nábojnic, rvačky a co především překvapilo a potěšilo - celý film je neskutečně vtipný!!!! :) Sylvestre, děkujeme ti za tento pomník všem akčním hrdinům... 5* ()

miromir

Zbesilej, popcornovej, americkej akcnak plnej pjesti a efektnich vybuchu s laksnim pribehem a aby toho nebylo malo tak ten udesne sladkej happyand, to me fakt dostalo na kolena. Sice se to jmenuje postradatelni ale ja sem nikoho nepostradal, tim chci rict ze troska dramatu by tomu neskodila. Libil se mi Lungren(zaporne role mu jdou) a taky Mickey Rourke ktery tam mohl mit mnohem vice prostoru, skoda. Teda po poslednim rambovi, ktery byl mimochodem famozni sem toho od Staloneho cekal mnohem vice, pro mne sklamani. ()

Petro

Dobré. Dokonce zábavné. A samozřejmě nostalgické. Staří chlapi co mají něco za sebou si udělali radost. A mě to bavilo. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)