Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Etherium

Podla mňa tu Chuck Norris nebol, pretože naňho to bolo moc slabé :D. Schwarzenegger konečne, chlape, konečne. Aj keď len na chvíľku, ale aj tak. Stallone valcuje, jeho najlepšie roky? Prečo nie... Toto je pre milovníkov akčných filmov starej školy a nedá sa nedať menej ako 5. ()

bezprezdivky

Tento film mi připomněl, proč mi vždycky akčáky z 80tek se Stallonem a jemu podobným přišly stupidní. Za to jedna hvězda. Jestli tam někde měla být parodie, já jí teda neviděl, všichni herci se brali smrtelně vážně, až se prostříleli tupým scénářem k tupému konci. ()

LeePriest

Syl. Stallone se nostalgicky ohlédnul do dob, kdy největšími akčními hity byly filmy Terminátor, Rambo, Smrtonosná past atd. a zkusil natočit něco připomínající takovou dobu. A natočil to velmi dobře! Hrdinové jsou drsní chlapi, kteří občas pronesou nějakou tu vtipnou hlášku, mají svaly a umí to velmi dobře se zbraněmi. Scéna, kdy se společně sejdou Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis je bomba, ale mohla být delší nebo těch scén mohlo být více, z celého filmu je to jen malý zlomek. Což mě trochu mrzí, protože když se konečně podařilo dostat tyto 3 akční legendy k sobě, je škoda, aby 2 z nich (Schwarzenegger a Willis) řekli pár vět, a následně z filmu zmizeli. Ale jinak rozhodně spokojenost. ()

kelet

Čo sa dá dodať k takémuto geniálnemu filmu. Spojiť všetky hviezdy starých poctivých akčných filmov dokopy a spraviť s toho totálny masaker? WTF, prečo sa toto nestalo skôr? Je to geniálne, rozdeliť úlohy každému prideliť inú osobnosť a spojiť ich do partie, kde si každý striela z každého a v boji každý stojí za každým? To je splenenie detského sna. Navyše pri rokoch ktoré majú herci, klobúk dole a Sylvester stalone aby vo svojom veku vyzeral takto? Neskutočné. Hodnotenie: 1000% ()

moriero

Pokud bychom to brali jako samostatný řadový akční film, slušný nářez, ale žádná bomba. Bomba to ale je. Když na film nahlížíte jako na nostalgické ohlédnutí za všemi akčními hrdiny osmdesátek a devadesátek (a když říkám všechny, všechny taky myslím!), je to opravdová lahůdka. Vždyť ti chlapi si dělali srandu sami ze sebe a přitom si udrželi ironický nadhled. Vzdávám hold a slávu! ()

MiniRecenze

Sylvestr Stallone opět dokazuje,že je vynikající herec a zaroveň i režisér.Tento "testosteronem" nabitý akční snímek Vás nebude ani trochu nudit.Jedná se o největší "sjednocení" akčních herců všech dob.Prostě výborně vybraní herci,výborné vizuální zpracování,trochu jednoduchý příběh. ()

Piccollo22

Hvězdné obsazení zaří jako obloha, ale ty výkony už tolik ne. Spíše jde o vytvoření snímku, kde se mají všichni známí akční hrdinové setkat a bojovat po boku jako žoldáci, ale nejde o nic převratného. Nostalgie, nic více. Ani se mi nechce koukat na 2 díl. ()

jjjerry

Několik starých hereckých legend z 80 /90let. sorry, ale tohle mě fakt na zadek neposadí. Když chci zavzpomínat a třeba vidět "Ivana Draga" tak si raději pustim Rockyho =) Generál mně vůbec nesedl (pro mě je to Angel Batista) Nereálný střílečky, kde starej dědek drží kulomet co zvednou s problémem 2 chlapi, a pak nudná střílečka kde je hned jasný jak dopadne, ne tohle fakt už ne. Možná kdyby to byla trošku víc komedie, tak bych honotil jinak, ale takhle mně to nepřišlo zábavný a občas jsou některý scény k smíchu nebo ještě hůř- prostě nuda. Jo, pár dobrých hlášek to nemůže zachránit. Muzika co provází filmem je ale super. ()

ludovit14

Takmer celý film sa bolo na čo pozerať,dobré akčné scény-bola to dobrá myšlienka (RAMBO to ako tak zvládol aj so svojimi dôchodcami filmového plátna),ak by tam neboli Statham a Jet Li priemer vekový by bol asi 100 rokov.ALE to vôbec nevadilo,rád som si zaspomínal na staré dobré časy.HOD:76%.Stará škola-dobrá škola! PS:prevedenie ušlo, ale pred takými 30 rokmi by to zažilo omnoho väčší úspech-( samozrejme boli by to TOP herecké výkony!!). ()

czema

Tady není co dodat,prostě film našlápnutej výbornýma akčníma hercama(někteří z nich vypadají,že i přes svůj věk by vymetli bar s mladšími hvězdami).Sly opět ukázal že umí hrát i režírovat za 5*****. ()

karnifex

Na tento film jsem se velmi těšil a tomu bylo potom při shlédnutí úměrné i moje zklamání.. Jediný, kdo pozitivně vybočuje z nudy a křeče celého snímku, je tradičně skvělý (a námi všemi milovaný!) Seržant Endrjú Skot / Dolph Lundgren - "Varovný výstřel!" ()

RomanT

Říkal jsem si, že dříve než se podívám na kladně hodnocené Expendables 2, měl bych vidět jedničku. Ale evidentně nejsem ta správná cílová skupina a ani vysoká koncentrace akčních hrdinů minulého století tomu nepomůže. Lépe by udělali, kdyby "herci" raději mlčeli, příběh upozadili a zůstala by z toho čistá akční a pyrotechnická show. Takhle je to jako cpát zápletky a dialogy do pornofilmu. ()

čertíček

bože ten film je od začátku do konce prostě bomba! Všichni akční starý vlci se sešli, aby převedli skvělou podívanou. Ve filmu jsou takový frky a překvapení, že se budete chlámat a zároveň nevěřícně kroutit hlavou. Na překvapení je zvlášt dobrá dvojka. Tady si neodpustím říct, že se člověk občas bojí, jak bude série pokračovat - ale je to ještě lepší než doufáš ! Z filmu je cítít, jak se všichni skvěle bavili i při nátačení. S mravenčením v žaludku se těším jak malý dítě na pokračování expendables postradatelní 3. ()

Delmondo

Na to jak o tom všichni básnili tak to zas takovej nářez nebyl a tolik akčních hvězd jsem tam taky nenapočítal. Na druhou stranu zas nemůžu říct že by se mi to nelíbilo, akce byla slušná, Sly je furt ve formě ale druhej díl je jinačí kafe. ()

e_Sky

Při sledování filmu se přesunete zpět do let 80tých, kdy nepřátele padají po stovkách, a hlavní hrdina má ještě pořád koule z ocele. To co zaujme je určitě obsazení, které je samo o sobě výcuc z toho nejlepšího a vidět tolik hvězd pohromadě je určitě plus pro samotný film, nicméně motivace jednotlivých postav mi zůstála záhadou. U děje nečekejte žádné zásadní zvraty, které byste sami nepředpokládali. Vše je prvoplánové, tvůrci vsadili zkrátka všechno na jednu kartu - akční scény. V těch se pak střídají výbuchy granátu a střelba tak, že to místy působí zmateně a rychlé střihy způsobují jistou nepřehlednost. Pokud máte nasledované starší akčnáky, určitě si všimnete mnoho narážek na všechny postavy, což vám nejednou vykouzlí usměv na rtech. Čekáte-li akční řežbu, silné hlášky, partu nezdolných chlápku v čele se Silvestrem Stallonem a pokud přistoupíte na to, že tohle je čistě oldschool záležitost, pak si tento film určitě užijete... 6/10 ()

PeteBuck

Hrdinovia v tomto filme sa neberú vážne. Ani o to nešlo. Je to oslava starých známych akčných hrdinov a o tom to všetko je. Lepšie to dopadnúť ani nemohlo. Dolph Lundgren ma tu príjemne prekvapil. Feťáka a magora tu hrá naozaj skvele. Pozrite si ho, ako sa vyjadruje mimo kameru a čo hrá tu. Bol dobrý. Arnie s Brucom tu mohli mať aj väčšiu úlohu, ale ten ich pokec so Slyom v kostole je nezabudnuteľný. Jet Li ako obvykle neskutočný kung fu týpek, proste fakt slušná akčná zlátanina, ktorá tak trochu paroduje akčných hrdinov osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. A scéna Dolpha s Ericom Robertsom bola geniálna. Ja som sa bavil. ()

v.indruchova

Staré dobré časy akčňáků mých dětských let. Všichni milovaní herci na jedné hromadě, plné drzých a vtipných keců. Co si víc přát? Méně kulek co rozprskávají těla a nože (spíše mačety) co nakouskují soupeře, více pěstí. Toť má představa. Efektní boj s pistolí v jedné ruce a v druhé ruce středním bojovým nožem. Krásně to tam bouchá, pořád je teplíčko. Pustila jsem si to ze silné nostalgie, nelituji. Ratata ani ohňostroje mě nevadí ale ty létající kousky lidí, za každou cenu šokovat krvavostí, jako robocop (starej), u mě známka skočila dost dolů, kdybych to věděla tak se málo najím. Co jsem čekala už na plakátě to mluví za své. Všude lebky, tetování, hadry z kůže, hluk dělající stroje, jedna polonahá bloncka v hlavě šustící senem, to je americký drsný sen a představa lidí o drsných lidech? Dobrý plán jak zahodit svůj život, jako to už několikrát přiznali týpci ve filmu. Nemám problém s tím, že ukázali, že drsňáci mají taky nějaké pocity ale "samozřejmě si najdou místo na pokec v tetovacím salonu s tatérem, kterej vypadá jak z drsnýho módního časopisu a přidá Barnymu na záda obrázek aby byl ještě větší drsňák :D" ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)