Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

huko

Trapný... trapný a směšný to bylo, všechno to bylo děsně trapný a směšný. Něco jako když si Tarantino nebo Rodriguez dělají srandu ze starých béček. S tím rozdílem, že tady se tomu nezasměješ. A nebo mám hold jinej smysl pro humor než Sly. ()

Wargoo

Spomienkové akčné béčko, kde miesto filmu akčného ako takého som si skôr vychutnával tie "staré známe" tváre akčnej špičky... Nabudúce by som rád videl už aj o niečo kvalitnejší scenár a možno aj akčnejšieho Bee Willisa. :) Inak som sa nenudil. V celku dobrá zábava aj napriek hektolitrom digitálnej krvi. Stallone je týpek, ktorý nestárne. Aj napriek jeho vyše 60 tim rokom... klobúk dole. 4**** a 77,323% ()

jesus666

Epické!!! Jediná výčitka snáď len k pánovi strihačovi, ktorý mal niekedy rýchlejšie ruky ako Jet Li. A Jean-Claude, vďaka, že si odmietol Dolphovu úlohu, nehodil by si sa tam! ()

Zaitsev

Když vyrostete na akčních "béčkách"...no i "céčkách" (rád jsem je taky sbíral a kšeftoval s nima), tak se vám tento film prostě musí líbit a scénu v kostele, kde živě diskutuje Sly, Arnie a Bruce jsem málem oplakal. Mimochodem je vidět, že jediný Willis z nich umí hrát :) Výborná kamera a akční scény vytříbené (i když samozřejmě notně předimenzované - výbuchy paláce apod.) + skvělé hlášky hodných i zlých - Dolph "Drago" Lundgren krásně hnusný jako vždy a moc se mi líbila role Davida Zayase jakožto velmi toporného diktátora (kdo kouká na Dextera, tak se tomu musí smát)...bavil jsem se! :) ()

hazaba

Výborně! Mnohem lepší nostalgie než v případě A-team. Jedna z nejlepších hlášek: on chce být prezidentem (na Schwarzeneggera) :-) ()

sbl

Hloupé dialogy, jednoduchý scénář, nudná počáteční hodina filmu a naproti tomu parádní finále, kterým si to u mě Sly trošičku spravil. Pořád je to ale slabé. Po všech hodnoceních velké zklamání. ()

REBARB0RKA

To byla jízda! Vtípky, akce, vtípky, vtípky, AKCE! Škoda jenom toho chaotického střihu při bitkách, které kvůli tomu byly celkem nepřehledné, jinak bych tomu dala plnou palbu. Z nostalgie. ()

PDcz

1* bodík Omlouvám se kolegovi Fr, tentokrát nesouhlasíme. [X] Důvody odpočtu 4**** bodů Je to akční film, není to dokumentární film ani životopis, ale... [X] hoří celé molo, výbuchy jak věžák, ale lodičky okolo nic.. [X] nemám rád tyhle střelby z auta, kdy po sobě pálí celé zásobníky a rozbijou si jen zrcátko [X] Jet-li dostane nakládačku, ale ani kapička krva na rtu [X] elitní tajní vojáci v černím, maskovaní, pomazaní černou barvou a mají porady nad reflektorem [X] ty lepené nálože na zeď v běhu (asi 500 ks) a ta dokonalá NEhudba [X] nůž v krční teplně a opět ani kapka [X] a nakonec.. hodit ten dělostřelecký náboj do vzduchu a střelbou ho odpálit nad vrtulníkem, ale to je už je moc :-) [X] Omlouvám se místním hodnotitelům, ale asi jsem měl rýpavou náladu při koukání. ()

agassi68

Sly splnil všetko, čo sľúbil. Už len to samotné obsadenie stálo za to. A my, staršie ročníky sme si parádne zaspomínali na staré zlaté časy.. ()

Toka

Tak jako první věc, hodně podobný A-Teamu, ale musím říci, že A-Team byl lepší z mého pohledu. Uznávám, tady sou all stars herci akčních filmů v jednom, ale herči nejsou všechno. Chyběla mi tam větší dávka humoru, kterej A-Team měl. Na druhou stranu to bylo víc akční, napínavější. Pecka to prostě je. ()

Ukubumbahoo

A čím, že to má být tak výjimečné ? Nostalgické ohlédnutí za akčními filmy 80. let ? Dobrá, přivřeme očka, ale furt je to jedna a ta samá písnička dokola. Vypnout mozek a bezduše se koukat na kulervoucí akci, film určitě splňuje a v tomto ohledu nás bavit bude, mě to bohužel nestačí. Hvězdy určitě za Slye a kostelní scénku, přiznávám, že ta se mi vryla hluboko. ()

Rokle

Žádné orgie a nostalgie z 80. let se nedostavily. Je to svižné (díky střídmé stopáži), na některých místech i zábavné, ale ke konci je to stále to stejné dokola. Výbuchy, "drsný" hlášky, občas nepříjemný střih. Mám z toho obdobné pocity jako z posledního Ramba. Tyhle filmy jsou již minulostí... sice to říkám nerad, nicméně jsme o nějaký ten čas jinde :) ()

Deratizer

Expendables je takový klon Ramba s tím rozdílem, že Rambo je hodně charakterní filmová postava a nepracuje v organizovaném týmu, jako je to v Expendables. Negativem tohoto filmu je zbrklej a sekanej střih v některých soubojích, které se tím pádem stávají nepřehlednými. Asi bylo účelem nacpat co nejvíce akčních záběrů do co nejkratšího momentu a tím došlo k tomu, že v tom množství prostříhaných a bleskově se měnících akčních záběrů není vidět moc detailů. ()

BathoryMan

Stallone by si mal uvedomiť že už dávno nemá 20-30 rokov a že to jeho vyvádzanie v jeho veku vyzerá už dosť trápne a nanom samom je vidieť že už nevládze.Ale aj tak sa dotoho vrhá po hlave a berie zosebou podobne ladenú bandu vyslúžilcov(Li,Statham,Lungren).Ktomu ešte stupidný scénar,ktorý by nedržal pokope aj keby ho s izolepou zlepili.Jedine v prvej polke bola slušne urobená akcia na ktorú sa dalo celkom dobre pozerať...no ale to finále tak to bolo naozaj stupidné fiasko(banda dôchodcov proti celej armáde vycvičených vojakov a hádajte kdo komu nakope zadok).A celé je to ladené ako riadna zábava(teda ako prekoho).Poriadnu akciu by už teda Sly mal prenechať mladším ročníkom a on by sa mal už konečne pobrať do zaslúženého dôchodku(vek už nato má)!!! ()

DHDV

Film vypadá jako drsný hudební videoklip! Lehký děj, rychlý střih a slavné tváře! Ale svůj účel to splnilo, ikdyž jen jednou scénou... ()

J. T. Kirk

Přirovnal bych to k Parchantům, jenom je tady tak o 100% víc krve a je tu víc známých herců. Pokud berete tento film, jako Bčko, tak se zasmějete, užijete si to a budete překvapeni jak je to dobré. Ale pokud budete doufat, že to bude super akční film bez jediné chyby, budete asi zklamaní. Myslím, že psát o tom, jak jsou všichni super nemá cenu. Většina vtipů byla až tak o ničem, že jsem se ani nepousmál. Byl jsem rád, že se tu Arnie oběvil, i když jenom na chvilku, to samé Willis, ale toho uvidím ve filmech ještě mockrát (doufám). ()

Páně

Čekal jsem trochu víc hlášek, to tedy určitě. Co se technických záležitostí týče, nemám moc připomínek. Dynamika záběrů, nazvučení a vizuální zpracování především akčních sekvencí, je naprosto v pořádku. Je mi jasné, že Stallonemu je jedno, že příběh je totální blbost a také je mi jasné, že o ten tu zase tolik nešlo. Spíš o ty jednohubky. Setkání svatého tria akčních hvězd dob minulých v kostele rozhodně stojí za to. Dost příjemné a vtipné mi přišlo i vyústění potencinální vztahové linie. Vemkoncem se toho proti Expendables nedá moc namítat, hraje si svou ligu. ()

drankeryth

V tomto filme sa zbehlo dost akcnych hviezd z minuleho storocia. Najviac mu dominuje Sylvester Stallone a na par sekund sa tam aj mihne stary znamy Arnold Schwarzenegger. Film mi pripomina nieco na sposob Ramba a inym podobnym filmom. Vo filme nie je nudza o mnohopocetne prestrelky a drsne pohlady a hlasky od vsetkych ucinkujucich v tomto filme. Adrenalinovy akcnak v ktorom sa vystreli kvantum olova a dostatok vybuchov vas ohromi na velmi dlho. Sylvester Stallone asi chytil druhy dych a uz som aj cital, ze je aj na plane druhe pokracovanie tohoto filmu. Na hercoch je vidiet ze uz starnu a podla mna by uz mohli aj zezlo prenechat mladsim hercom. Troska to vyzera aj komicky ked este Stallone o mnoho rokov mladsieho protivnika zdola bez problemov. V zaverecnom masakri na konci filmu netrafili ani raz nikoho zo Stallonovej bandy. Nikto ich ani nezranil, akoby sa ich naboje bali zasiahnut,, he he. To ale nic nemeni na tom ze je to skvely akcny film starej skoly, ktore mali zelenu asi pred dviadsiatimi rokmi. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)