Dva dni pred svadbou odchádza Doug (Justin Bartha) a jeho traja kamaráti (Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezabudnuteľnú párty. Lenže, keď sa ráno prebudia s bolesťou hlavy a zistia, že si vlastne nič nepamätajú, ich luxusná izba je ako po výbuchu a ženícha nevedia nikde nájsť, začnú panikáriť. Bez najmenšieho záblesku, čo sa v noci stalo sa musí toto trio pokúsiť zistiť krok po kroku čo všetko v noci robili, musia nájsť Douga a odprevadiť ho na svadbu. Čím viac toho odhaľujú, tým viac si uvedomujú, do akých problémov sa dostali. (TV Markíza)

kondomxxl

Ja vážne neviem čím to je, či tým že som videl mnoho komédií, alebo niečím iným, ale proste všetky tie akože vtípky mi vôbec neprišli vtipné. Keď sa mám priznať, zasmial som sa najviac 3x, inak som sa topil v nude. Niečo tak strašného som už dlho nevidel. ()

Poland

Nářez, nářez, nářez. Kdo se někdy ráno vzbudil s kocovinou a bez jakýchkoliv vzpomínek na minulou noc moc dobře ví, jak se tihle čtyři magoři museli cítit. Todd Phillips připravil opravdu parádní podívanou. Komedie roku 2009. No nic, nemám slov, du chlastat. 85% ()

lajkus

U scénky kdy policajt přesvědčuje malou holčičku aby sejmula člověka a ten ji přesvědčuje aby to nedělala jsem chcal smíchy a pak přišlo policajtovo IN THE FACE! IN THE FACE! 4 hvězdy za film + 1 za titulky...... ()

panic25

parádní oddechovka, jediný večírek může ze života udělat naprostou katastrofu, o to větší když se jedná bachelor party, parádní road trip, který pobaví každého, kdo miluje komedie, budete se smát jak nikdy ()

Ditulka

Tenhle film by podle Toma Hardyho neměl být nic pro mě. Jsem žena a pití už moc nedávám. Přesto se mi tento film líbil a nasmála jsem se u něj pořádně, nejvíc proti všem komediím za poslední dobu. Nemám ráda takové předsudky, jakože by ženy nechápaly takový "mužský" humor. Myslíte že se taky neumíme pobavit nad některýma hláškama v časopise Maxim? Tak děkuji za pochopení a snad teď nebudu brána jako nějaká "divná" :oP ()

WHMMD

Komédia, ako veľa iných, o rozlúčke so slobodou vo Vegas. Keby sa u nás dalo počas "kalby" oženiť, asi by som to už dávno urobil :-) Dávam 80%. ()

Bartson

Tak jsem si na začátku říkal, že to bude další záležitost u který člověk bude rád, když se dostane do půlky, ale ono to má překvapivě spád od začátku až do konce a člověk se nenudí a dumá nad tím, jak to asi bude pokračovat dál :-). Rozhodně doporučuji ke shlédnutí. P.S.: Pozor na dveře :-D ()

Koffe

Tak takhle jsme se už hodně dlouho nepobavila. Herecký ansábl byl do jednoho naprosto senzační. Kluci trousili jednu hlášku za druhou a člověk si říkal, že by vážně nechtěl být v jejich kůži a mít okno jak vrata od stodoly. Tahle přisprostlá komedie je vážně povedená, né-li nejlepší co jsme za poslední dobu viděla. ()

Warapeidza

No, podle hypu a nadšených recenzí mých přátel, kteří film viděli dřív bych čekal něco přeci jenom lepšího. Z vedlejších postav se ale určitě dalo vytřískat víc gagů, hlavní postavy se postupně začínají spíše pitvořit než něco hrát a pár dobře umístěných tracků ve zvukovém doprovodu to bohužel nevytrhne. Uvažoval jsem dokonce o třech hvězdičkách, ale foťák se ztracenými snímky doprovázející titulky mě nakonec přesvědčil jít o stupínek výše. Škoda, potenciál tenhle snímek určitě má... ()

lada32

Naprostá paráda.A já vůl měl výčitky,že jsem minulý týden zvracel kamarádce v autě cestou ráno z burčáku.Že se něco takového urodí za oceánem,nemohu ani uvěřit.Po MALÉ MISS SUNSH..další komediální pecka roku. ()

Jarosh66

Po dlouhé době opravdu hodně slušná komedie, s dobrou hudbou a skvělými hlavními herci. P.s. ty fotky na konci v titulcích nemají chybu ! :-) ()

kpt.Marťas

Naprosto bez debat. Komedie roku. Film, který nezvolní v tempu ani na vteřinu, každou druhou minutu mě dohání k hlasitému smíchu a u jehož sledování mi přišly asi jenom dva fóry trapný (ano dva, z celé té neuvěřitelné nálože) si jiné označení nezaslouží. ()

FunTomCZ

Naprostá smršť. Povedená partička kamarádů, která si zapařila ve Vegas a z "dne D" si nic nepamatuje. Postupné objevování a skládání dílků puzzle z předešlé noci je prostě zábavné. Tygr v koupelně... zubař bez zubů... policejní auto v hotelové garáži, chybějící kamarád a mnoho dalšího... prostě mazec. Dlouho mě tak nepobavila komedie, která by byla tolik kvalitní. ()

wrzec

Naprosto nechápu zdejší vysoké hodnocení, asi nějaká davová psychóza či co. Tenhle film svůj potenciál nenaplnil ani z poloviny a když to sečtu, tak těch dobrých vtípků spočítám na prstech jedné ruky. Obyčejný průměr. ()

stylR

Někde na internetu jsem četl shrnutí roku 2009 a v rubrice komedie byl vyhlášen za nejlepší "Hangover" a k tomu komentář stylu: "..když už komedie, tak brutální..." A myslím si, že to sedí. Oddychová, příjemně nonsensová komedie, která určitě pobaví ty, kteří nejsou filmovými snoby a rádi se zasměju i tomu americkýmu crazy humoru:) PS. bez urážky 2KevSpa: A určitě si se smála když se bábovky zase jednou potkaly v Sex and the City, hm? peace..=) ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Před pár dny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. zveřejnilo své plány pro zavedení bezprecedentního modelu distribuce na rok 2021, v jehož rámci by mohlo uvést veškeré své nové snímky v… (viac)

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (viac)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Kolik ženských odpovědí na Pařbu ve Vegas už jsme dostali? Minimálně Holky na tahu, Ženy sobě a Matky na tahu, Hollywood ale pořád není u konce. Nejnovější dámská jízda se bude jmenovat Rock That… (viac)

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (viac)