Zákon gangu

• Česko Zákon gangu (viac)
Rozhovor 7 - Theo Rossi
USA, (2008–2014), 79 h 33 min (Minutáž: 39–81 min)

Tvorcovia:

Kurt Sutter

Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Ron Perlman, Kim Coates, Tommy Flanagan, Theo Rossi, Maggie Siff, Winter Ave Zoli, Johnny Lewis, Emilio Rivera (viac)

SoA je motorkářský gang působící ve fiktivním americkém městě Charming u mexických hranic. Gang vedený Clayem (Ron Perlman) a jeho nevlastním synem, hlavním hrdinou, Jaxem (Charlie Hunnam). Živí se převážně obchodem se zbraněmi. Seriál mapuje působení gangu, obchody se zbraněmi, Jaxovy pochyby o směřování gangu, osobní spory mezi členy, do kterých zasahuje v neposlední řadě rodina. Největší hrozbou pro SoA je však agentka ATF a místní zástupce šerifa. (Sonnik)

Wiikii

Je pravda, že herecké výkony nejsou hvězdného typu a že se především hraje na tu strunu, aby si divák vybavil Hell Angels a jejich smrtící praktiky kdy jenom jezdí a zabíjí,,, (realita)je sice pravda že obchodují se zbraněmi a jinými nelegálními věcmi, ale pochybuji, že by to vypadalo nějak jako v tomto seriálu, možná je to ještě děsivější, kdo ví... I přesto musím uznat, že je to chytlavé, tedy když při něčem přivřete oči... HODNOCENÍ: 71% (4*) ()

Attta

"Můj ty Bože",bych řekl, kdybych byl věřící! Co to zase udělali za idiocii v té naší slavné USA!!!! Větší potupu motorkářů jsem ještě neviděl! Jak mám rád choppery a ostatní motorky (přesto, že motorkář nejsem), tak tento seriál si mě teda vůbec nezískal, protože k danému tématu nemá ani trochu úcty a jak už je u takových typů seriálů zvykem vezmou určitou skupinu lidí a pro díváky je hážou všechny do jednoho pytle!! Nezkoumal jsem seriál tak do podrobna, ale tipuju, že to má být něco jako obraz motorkářského gangu Hell Angels, ale nemyslím si, že by se jim to zrovna nějak extra povedlo a to nehledě na realistickou a logickou stránku celého seriálu! ()

Amroth666

Tohle je moje hodnocení mimo názoru na motorkářské gangy a vše s tím spojené. 1. sezóna - 75%.. poznávání klubu, postav, hlavního hrdiny, vlastních zákonů. 2. sezóna - 80%.. První navštívenky věznice. 3. sezóna - 85%.. Jedna velká akce Belfast. 4. sezóna - 90%... Nový šerif, nový prezident, gradující seriál a konečně mě to začalo bavit. 5. sezóna - 90%.. 6. sezóna - 100%... Neskutečný nářez, každý díl, velké zvraty, slušná akce, jediným rušivým elementem byl Nero, ten mě prostě "sere" už od začátku, co se objevil. Jinak seriál nabírá slušné obrátky a bavil mě každým dílem více a více. Uvidíme, co přinese sedmá řada. Každopádně od chvíle, kdy Clay skončil mrtvý, měl seriál prostě spád jako prase. Pochvala. :) 7. sezóna a závěr... 1. díl, probodnutá asijská kebule Jackím, 2. díl Jackího probouzí sekačka, na konec dílu song Till Its Gone od Yelawolfa. 3. díl- Jax vykuchá na konci dílu týpka. 4. díl - mrtvá blondýna. Od pátého dílu už je to jízda až do konce, to se prostě musí vidět. 10. díl - Abel vyzradí Jaxovi tajemství. ()

MzK

Konečně seriál pro mne. Zatím jsem u první série a spokojenost. Není to obyčejný seriál typu přátelé (jak jsem potkal vaši matku, tbbt…) ani klasická kriminálka (kobra 11, odložené případy, kriminálka město…) ani z doktorského prostředí (dr Hause, ordinace). Je to originální seriál o motorkářském gangu. A to se mi líbí. drogy, zbraně, ženský, motorky, msty, policie, úplatky, boj o území. ()

Pajky3

1. série Až po ukončení seriálu jsem se konečně dostal k tomu, abych dohnal další z restů. Tentokrát motorkářský gang z Kalifornie. Obsazení je zde opravdu povedené a ústřední trojice Perlman-Sagal-Hunnam to táhne vysoko, na druhou stranu je tady taky dost věcí, které nepůsobí ideálně. Problém mám hlavně se zápletkou, která byla vlastně finále první série. To slepé přehlížení možnosti, že to bylo celé nastražené (odposlech), mě vytáčelo. O následné extrémní odvětě pomlčím. Rádoby drsňácká agentka byla taky zbytečná (zbytečně drsná) a dost často jsem nepochopil, proč něco nějaká postava udělala (líbání na pohřbu, vážně?). Potěšilo i pár známých tváří ve vedlejších rolích, jako třeba Brian Van Holt nebo Taryn Manning. První řada tak rozhodně není dokonalá a je tady spoustu možností pro zlepšení, ale je tady taky něco, co mě nutí si pustit další díl a zjistit, kam se tenhle gang posune... 2. série Druhá série se mi zdá o poznání lepší a hlavní zásluhu na tom má nepřítel. Nazi bratrstvo společně s uhlazeným Zobellem (Rollins i Arkin jsou fajn) jsou totiž konkrétními tvářemi, které jdou proti SAMCRO a dávají tak větší možnost fandit motorkářům. I když je třeba podotknout, že pánové nebojují jen s nimi, ale musí řešit spory uvnitř klubu. Největší chybou pro mě zůstává návrat agentky, kterou jsem původně kritizoval jako zbytečně drsnou. Ve druhé sérii mi přijde podle chování jako úplně jiná postava. Nebylo by tak lepší mít tam skutečně jinou postavu? Navíc motorkáři jsou v podstatě nezničitelní, jak jinak si vysvětlit, že chvíli potom, co málem umře na ránu do hlavy rozdává v souboji hlavičky? Ale i přes tyhle drobné chyby a občasnou díru v logice chování postav nabrala druhá série rozhodně směr hodnocením nahoru a těším se na to, jak to bude pokračovat... 3. série Třetí série začíná opravdu pomalu a vážně poměrně dlouho trvá než se začne něco dít. Celá zápletka s IRA a gangem z Belfastu je dost zmatená a jako obvykle se logika při chování některých postav vytrácí. I přesto přeze všechno je připraven opravdu skvěle propracovaný závěr, který nás konečně připraví o některé nadbytečně "hráče" a epické finále uzavře několik uliček. Jsem zvědav, jak to bude pokračovat dál, protože myslím, že právě tady se to láme a postavy už nemají šanci zůstat "dobré". 4. série Čtvrtá série je bezpochyby zatím nejdivočejší ze všech. Na scéně se objevuje mexický kartel v čele s Danny Trejem a výrazně přibývá akci a přestřelek. Jako již klasicky i tentokrát se pokračuje ve velké intrikářské hře, i když tentokrát už je Clay výrazně blíž tomu, co si zaslouží. Jeho postava mě vytáčí a společně s Gemmou bych je nejradši odstranil. Nové postavy na scéně jsou fajn a přinášejí do Charmingu něco zajímavého (policie, návladní). V závěru přijde několik překvapivých (i méně překvapivých) zvratů a také příprava na nadcházející sérii. Celkově je to výrazně lepší než předchozí série, ale nejlepší druhou přeci jen nepřekonalo. 5. série Jax konečně usedá do prezidentského křesla. Akce rozhodně neubývá, intrik neubývá, zamotanosti také ne. Naopak přibývá mrtvých nebo nových postav. Jedna věc mi na Sons vážně vadí, a to je fakt, že odmítá odstranit otravný postavy, co už nemají co nabídnout (Gemma, Clay) a místo toho klidně oddělá jednu z těch nejzajímavějších (Opie). Spousta povědomých tváří zpříjemnila průběh, ať už to byl Donal Logue, Joel McHale, Harold Perrineau nebo Billy Brown, ale určitě nejde o nejlepší sérii. Jax je na cestě stát se ještě větším antihrdinou než doteď. Jsem zvědav, kam se to ještě posune. 6. série V průběhu šesté série jsem si říkal, že Sons už pomalu dochází dech. Celá série je totiž opravdu pomalá a roztahaná a řeší se hlavně problém Tara vs. Gemma. SOA se opravdu povedlo vytvořit postavu, kterou nemám rád o první minuty a které jsem za dobu celého seriálu nepřišel na chuť a nefandil ji a minutu. Ano, nepřekvapivě je to Gemma. Alespoň, že konec série připravil několik akčních okamžiků, které určitě patří ke zlatému fondu seriálu, ať už jde o Claye nebo Taru, případně vyřízení Irů a Asiatů v podání Sons taky stojí za to. Teď doufám v drsnou závěrečnou sérii, protože po událostech z finále se z Jaxe musí chtě nechtě stát neřízená střela... 7. série Když nad tím s odstupem přemýšlím, tak sedmá a závěrečná série mi nabídla přesně to, co jsem od ní čekalo. Jax byl utržený ze řetězu a rozpoutal válku na všech frontách, aby se v závěru dozvěděl krutou pravdu a vyřešil to způsobem sobě vlastním. Jax kompletně dokončil přerod z oblíbené postavy do absolutního antihrdiny, kterému je opravdu těžké fandit. Jinak hosté v sedmé sérii překvapili a potěšili (např. Marylin Manson nebo Courtney Love). Předem mi bylo jasné, že většina postav, ať už vedlejších nebo hlavních, se dočká nehezkého konce, ale i přesto mě překvapilo, jak moc krvavá tahle série byla. Jsem spokojen s koncem Gemmy, protože její postavu jsem upřímně nesnášel a nechápal jsem, jak se mohla dožít takhle pozdních epizod. Už opravdu dlouho jsem nějakou postavu tak špatně trávil jako ji. A samotný závěr vlastně dokonale zapadal a dával smysl... Sedm sérií je opravdu pořádná dávka a motorkáři během ní zažili nejen úspěchy, ale také pády a stejně tak to bylo s mým nadšením. Některé série se mi líbily víc než jiné, ale jako celek si Sons of Anarchy zaslouží slova chvály, protože nabídl spoustu věcí, které nejsou k vidění v jiných seriálech. Hudební doprovod skvělý a soundtrack rozhodně stojí za poslouchání. I přesto všechno zůstane drobná pachuť z odstranění dobrých postav a ponechání těch protivných. To však určitě nezapříčí to, abych na seriál vzpomínal ve zlém. Rozhodně doporučuji se podívat a učinit si vlastní názor. Nezbývá než si naposledy pustit "Riding Through This World All Alone" a vzpomínat... () (menej) (viac)

Wormboy

Sons of Anarchy je prvym serialom, ktory som spolocne s manzelkou pozrel od prvej epizody uvodnej, do poslednej epizody zaverecnej serie v jednom tahu s nevyhnutnymi prestavkami prinesenymi zivotom. Mozem veru povedat, ze v ziadnom inom serialy som nevidel tolko plakajucich a potlapkavajucich sa drsnakov ako prave tu :) Jax je sympatak jak svina, Tig ma vlasy ako moja mladsia dcera, Gemma je prvotriedna svina a ostatne osadenstvo je spravne namiesany mix poloblaznov, sociopatov a inych stvoreni, s ktorymi by clovek najradsej nic nemal. Pozeralo sa vsak na to vyborne a nemam dovod dat menej ako 4*. ()

Bane_Boss

Poetický komentář dle skutečné události - Již nějaký čas slýchávám nad ránem z mého okna nad postelí velmi pozoruhodný krákot či co a nešlo mi do hlavy, kdo/co že ten podivný zvuk dělá a proč zrovna u mého okna téměř ráno za ránem? Už ale vím. "Zpívala" mi vrána (pouličně řečeno Anděl smrti). Lákala mě, abych se připojil k hejnu psanců, kteří se jako vrány charakterizují vzhledem k černým oděvům a samozvané svobodě. Já se (ne)vědomě připojil, byl jsem vysvobozen z "lidské pasti" a zažil jsem jízdu svého života. Ta vrána musela vidět svýma žhavě zlatavýma očima přímo skrz mě, protože se můj krk při posledních dílech řádně rozohnil a pálil jak pálivý kečup, který však skutečně pálí. Toto pálení předznamenávalo její úmysly - konec seriálu mě zdevastoval. Ano, je to tak!! Ve čtvrtek 12. března 2015 navečer okolo 19:04 s nádherným finále umřela část mého já. Část, která již jako vráná létá s hejnem a hledá další (ne)šťastníky, co se k nám přidají. Nechte se přemluvit, dotknete se rukou boha a on z Vás udělá KRÁLE. A jak praví Neil Young - "King is gone, but he's not forgotten". Tím chci říct, že budete králové navždy! Vesnický komentář - Stalo se ze mě psančisko jaxviňa a už tůruju ve sklepě pincka pYčo! ()

FAITH.BABE

Zatím jsem u 4. série a už si kupuju vestu SOA a chci si vytetovat samopal s kosou... Dneska jsem se dívala na ceny Harleyů a chystám se nafotit motorkářskej set.... Jo, až takhle je to dobrý... ()

bartias

Seriál o drsných motorkářích není jen o drsném jezdění na motorce. Kalifornští bikeři sice pašují zbraně (a v druhé řadě dojde i na produkování porna), Sons of Anarchy se ale věnuje hlavně rozdílům mezi starší a mladší generací členů gangu. První řada představuje atraktivní prostředí, v němž hrdinové žijí, a hlavní téma jenom naťukne. Druhá už se naplno věnuje neshodám, které stojí v přímém rozporu s bezmeznou loajalitou ke klubu. Přirovnávání k Hamletovým tragédiím není od cesty, mezi všemi těmi řvoucími motorkami a masivními prsteny se ukrývá hodně zajímavých vztahů a řada skvělých postav. ()

Radiq

Po jedné stránce dooost dobrej seriálek, s dobrejma postavama, chytlavým prostředím a poměrně zdařilejma vraždama a přestřelkama, bez digitálních efektů a zbytečnejch kravin. Čemu ale nevěřim, tak se mi zdá, že časově to tam nesedí. Za jeden den se stane hrozně moc různejch událostí a jednou jsme tam, pak zas onde, ale postavy to stihnou dycky všude a asi za chvilku. A furt se tam všechno komplikuje, což má diváka asi uchvátit, ale mě to přijde jako scénáristická finta. Taky dialogy jsou někdy skoro jak z Bevely Hills 90210 a zavání to těma sračkoidníma hláškama typu "Nechceš si o tom promluvit?" Ale po první sérii zatím skoro úplná spokojenost. Druhá je fakt asi trošičku lepší, teď už dokoukávám třetí a ta mě zas poněkud zklamala - to Irsko se mi tam prostě nějak nehodilo. Jinak zpracováním furt stejná kvalita a na tu si nemužu stěžovat, ale horší je to s těma vztahama a scénářem. V každým díle se někdo tak 3x objímá a myslí to vážně. Aby byly díly napínavější, scénárista nabaluje víc a víc problémů, až z toho začínám být nervózní, jak to chcou všechno vyřešit a stihnout. Někdy jde logika stranou, což zamrzí. Někdy to ale furt dokáže překvapit, což je dobře. Uvidime dál..., ale bojim se, že budu muset jít dolů... Čtvrtá série je na jednu stranu pořád stejně dobrá, ale jsou to právě ty podělanosti, ktery mě v tom štvou. Někdy se fakt postavy chovaj jak z Gilmorovejch děvčat, někdy se chovaj nelogicky a tím vznikaj problémy, ktery se pak musej řešit, aby se tam něco dělo. Ale co už - stejně je to pořád lepší seriál, než 90% všech ostatních televizních shitů... Pátá série to samý - pořád velkej počet vražd, zabíjení, krve, ale taky stejnej počet objímání, rozhovorů a řešení kravin. Ale dycky je tam něco, co mě potěší a donutí těšit se i dál. A po skončení opět brutální šesté série je mi docela líto, že už je konec. Zajímalo by mě, jak to bylo dál. Ale co, třeba se jednou dočkáme pokračování po 20 letech, jak je to v dnešní době zvykem (viz. zde nebo zde). Ale to jsem nemusel, srát k tak skvělymu seriálu takový shity. Protože i přes pár svých neduhů, pořád je to to nejlepší z americké seriálové tvorby, co jsem zatím viděl... ()

Laerry

Seriál střídá napínavé dramatické scény s obyčejně nezáživnými jako je tomu tak například u Dextera. Abyste z některé scény dostali pořádný emociální zátah, musí mu předcházet někdy i zdlouhavé budování atmosféry. Ale pokud je vám tenhle vyprávěcí styl blízký, nebudete si nač stěžovat. SoA je povedeným vyobrazením života, který běžný smrtelník nepozná - což je možná i dobře, a tak je mnohem lepší proniknout pod roušku jednoho amerického mýtu prostřednictvím televizní obrazovky a dostatečně si tak vychutnat imaginární poryv větru v rozcuchaných vlasech při jízdě na nablyštěných motorkách, co psaly historii Ameriky. ()

Sonnik

Let freedom ride. Jako milovník pro mě kultovního Shieldu jsem musel okusit další kousek od spoluautora této pecky. Vrcholu, na kterém stojí Shield SoA nedosahují, ale "shielďácký" rukopis jde znát a výsledek je výborný. Pobočka MC v Charmingu se skládá z velmi povedené partičky charakterů. Nejvíc mi sedí zvrhlík Tigg a sympaťák Opie. Naopak v roli šéfa Claye bych si představoval někoho charizmatičtějšího než Pearlmena. Sice to utáhne, ale někdo lepší by to posunul ještě o level výše. Jako celek je ovšem obsazení skvělé, hudební doprovod výborný, příběh je vystavěný víc než dobře a stejně tak se mi líbí velký důraz na klub a bikery jako na uzavřenou komunitu z vlastními pravidly. Po dvou sériích jasná pětka. UPDATE: Třetí série hodně slabá! "You are a good son!" S01 - 90% S02 - 95% S03 - 70% ()

Gothar

1. séria - 80 % 2. séria - 95 % 3. séria - 90 % 4. séria - 80 % 5. séria - 80 % 6. séria - 80 % 7. séria - 70 % Veľmi dobrý seriál, ktorý naplno využíva potenciál prostredia, v ktorom sa odohráva. Všetko už bolo napísané, ja len potvrdzujem, že prvá séria je síce dosť dobrá, ale aj tak slabá v porovnaní s nasledujúcimi. To lepšie príde potom. Škoda, že od 4. série sa priebeh ďalších sérií opakuje ako podľa šablóny. Finálové diely z každej série sú super, ale ostatné na nich nemajú. Stále sa to dobre pozerá a príbeh je zaujímavý, ale na plné hodnotenie to nie je. Sklamaním je posledná séria. ()

flawi.f

Sons of Anarchy považuji za svojí srdeční záležitost - a to i přesto, že rozhodně to nebyla láska na první pohled :-) Přiznám, že skrz první tři řady jsem se musela občas až prokousávat. Pamatuji chvíli, kdy jsem "synáčky" snad na měsíc úplně položila k ledu s tím, že tohle není můj šálek čaje a zřejmě se k tomu nevrátím. Ale prostě nějak mi to nedalo a dala jim druhou šanci. Díky bohu, že jsem to udělala! Úderem prvního dílu čtvrté řady se spustí tak neskutečná smršť, že jsem se nestačila divit a jela jeden díl za druhým. Když to vezmu zpětně, tak Sons of Anarchy na to jde pomaloučku, polehoučku. O dramatické chvíle není nouze ani v těch prvních sériích, ale rozhodně se to nedá srovnat s tím, co přijde. Zákon gangu - ačkoliv by se mohlo zdát - není seriálem, který by primárně stavěl na akci, je to hodně (možná hlavně) o vývoji téměř všech postav, které se v seriálu objeví. Nikdo nezůstal takový, jaký byl na začátku. Sledovat přerod postav - na pozadí gangsterských válek, půtek, intrik, zrad, krveprolití, rodinných sporů, nenávisti, lásky - to je pastva pro oči! Sons of Anarchy - seriál, který gradoval a gradoval, vyloženě až do posledních vteřin posledního dílu, kdy jsme naposledy s Jaxem sedli na tu vymazlenou motorku, za zvuků písničky Come join the murder , se vydali vstříc fantastickému finále..... ()

DragonnCZ

Nebudu vám lhát, tento seriál mi po dokoukání až moc přirostl k srdci. Sons Of Anarchy nejsou jen pouhopouhý seriál o motorkářským klubu. Je to seriál o rodině plný emocí a napětí. A také o lásce a penězích. Drama se tu vytváří každou sekundu a každá postava má zde svoje jasně stanovené místo. Každá z kladných postav je krásně sehraná a napsaná. Osobně například Jax Teller který je sehraný strašným sympaťákem Charlie Hunnamem mi přirostl k srdci ze všeho nejvíc a vždy jsem ho žral. Už například ve filmu Gentlemani či Král Artuš: Legenda o meči šíleně zářil a zde? Zde si vybudoval svou kariéru a budoucnost. Dal do seriálu kus sebe a i Charlie sám řekl jak moc mu 7 let točení toho seriálu naprosto přirostlo k srdci a při natáčení konce byl dojmut a odnesl si také spoustu rekvizit. Dalšími postavy na seznamu například Clay, hlavní jméno seriálu Ron Perlman, tělem i duší Hellboy, jež je je srdcař, kterého jsem vždy měl ukrutně rád a Gemma matka Jaxe, je kus silné ženy a obdivuji Katey Sagal jak ji dokázala sehrát. Opravdu pravá herečka, která ví jak se hraje a umí se vžít do své role. Ono jak se každý postava vžívá do své role přidává na realističnosti celého seriálu. Zrovna SoA v tomto převážně vyniká. Každý seriál, který si oblíbíte a posléze dokoukáte po něm pociťujete pocit prázdnoty, ale zůstane vám i úsměv na tváři, jež vám přinášela každá epizoda. Epizody jež mají skvělé a zábavné dialogy, někdy samozřejmě mohli zavánět nudou a telenovelností, ale pak vás odmění akce, napětí nebo partička gangu Sons Of Anarchy. Partička jež při pohledu na ně vzbuzují respekt, vykazují drsnost, ale nemusí to být ani parodické jelikož sledování jejich životů vám přinese mnoho zábavy i potěšení. Každý z členů se považuje za bratra. Prohání se na nablyštěných motorkách. Mají vlastní morální pravidla a poukazují jak si jdou za cestou Amerického snu. Dialogy ono zásadně hrají opravdu důležitou roli a vnímat seriál je povinností samo o sobě. Já si seriál prostě zamiloval. Vděčím Kurtu Sutterovi jak skvěle vytvořil tento seriál, dal do něj kus sebe, zúčtoval zde svůj scénáristický i režisérský um. To je hlavně vidět i na každé precizně postavené scénce. Většina obrazovky zabírá pohled na samotné postavy a hltáte každý jejich dialog. Seriál měl také i dle mého jeden z nejpropracovanějších příběhů a k nim jistě i osobně musí patřit epické konce. Epického konce se nevyhli ani Sons Of Anarchy a 7 série a její finále se taky řadí mezi peak seriálové tvorby. Vyvrcholení a závěr Jaxova příběhu, vás nenechá vydechnout a semele vás. Ti kdo dokoukají jsou jistě poblaženi. Tento seriálový Masterpiece obecně musí vidět asi každý, komu nevadí dlouhé dialogy, samozřejmě i krev a sem tam přehnaná brutalita, které se zde nevyhnete. Brutality tu je opravdu dost takže to možná není pro nejslabší povahy. To se zúročuje hlavně v emocích tohoto seriálu, který se propojuje s božským příběhem. Nechci tu nic spoilerovat, ale ti co neviděli, ty čeká enormě hodně.  Co k tomu více dodat? Hudba všechno jako u každého masterpiecu musí dodat pomyslnou třešničku na dortu a dýchne na vás všudy přítomnou americkou atmosférou.  Tohle je Sons of Anarchy. Seriál s velkým S! Seriálu uděluji 10 bodů z 10. Just Come And Join The Murder... () (menej) (viac)

neoBlast

[První série:] Zklamání. Aneb když se tváříte o moc více macho než ve skutečnosti jste... zatímco postavám Shieldu (ze stejné stáje) to vychází perfektně, tak Sons nevěříte ani nos mezi očima. Můžou za to nic moc herci, nezajímavé postavy, slabší akční scény a žádný humor či hlášky. Pár posledních dílů ale ukazuje, že je kam se vydat a další příběhy z tohoto atraktivního prostředí mohou být zajímavé. Možná právě seriál dojíždí na srovnávání s geniální Shieldem. Btw: úvodní titulky a písničkovej soundtrack jsou fajn - s tím správným stylem. První sezóna 55 % ()

Nový western od tvůrce Zákonu gangu dostal zelenou

Nový western od tvůrce Zákonu gangu dostal zelenou

20.10.2022

Kurt Sutter svoji tvůrčí štaci u stanice FX zakončil nešťastně, když byl vyhozen poté, co se údajně nechoval ke svým kolegům a podřízeným úplně nejlíp. Autor seriálů The Bastard Executioner, Zákon… (viac)

Tvůrce Zákonu gangu chystá westernový seriál

Tvůrce Zákonu gangu chystá westernový seriál

01.12.2021

Kurt Sutter, scenárista a tvůrce kultovního seriálu Zákon gangu, oznámil nový seriál. Ten tentokrát vytvoří pro streamovací službu Netflix, ponese název The Abandons a bude se jednat o westernové… (viac)

Charlie Hunnam najde psího kámoše

Charlie Hunnam najde psího kámoše

25.05.2020

Málokterý herec by si zasloužil více práce než právě Charlie Hunnam. Hvězda seriálu Sons of Anarchy, nebo snímků Král Artuš: Legenda o meči či Gentlemani za sebou doposud nemá jediný komerční hit, v… (viac)