Bikie Wars: Brothers in Arms je australská minisérie vysílaná na Network Ten. V šesti dílech zachycuje události, které předcházely konfliktu dvou motorkářských "outlaw" klubů a později i masakru na Den otců. Seriál je natočen podle skutečné události a poměrně věrně vykresluje povahu australské motorkářské subkultury 80. let. (Ragatorm)

blackperseus

Ako asi väčšina tu hodnotiacich, na počiatku bolo SoA... ;-) Ono sa to nedá veľmi porovnávať, bohužiaľ sa to nedá ani veľmi NEporovnávať... ;-) Bezprostredne po dokukaní mi na tom najviac vadila tá "pseudofatálnosť" celej tej MC záležitosti. Niečo ako na náhodných mapách v Age of Empires - my sme modrí, vy ste červení, a vlastne ani nikto nevie prečo, ale nemáme sa radi, takže to vezmeme pekne po chlapsky... A to má byť akože vážne podľa skutočnej udalosti? Keď sa tam nakoniec kvíli a oplakáva? Čo ste čakali, páni? Snaha sa cení, ale u mňa max za 65%. ()

Honziik17

Po prvním dílu jsem si říkal, že to není nic moc. O moto scénu se celkem zajímám a ten jejich prezident mi přišel dost trapný. Od třetího dílu to ale začlo být fakt lepší a nakonec ten seriál tak špatnej nebyl. Nesmí se to ale srovnávat se SOA, protože na to to vážně nemá :) ()