Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

Lukoboss

Když se něco jmenuje Fighting a žánrová škatulka je "akční", měla by tam teda být pořádná akce. Ale ona není... Soubojů je pár, většinou jsou celkem krátký a takový nezajímavý, kromě posledního na závěr filmu. Akorát to není žádný překvápko, kdo bude tím největším soupeřem - to prostě víte od první chvíle, kdy se ta postava objevila na scéně. Skoro víc než nějaký souboje se tam řeší romantická linka a pak nějaký zbytečný kecy. Ve výsledku je to hrozná nuda. A nezachraňuje to ani hezoun Ch. Tatum nebo šmelinář s kufříkem T. Howard, protože scénář je hrozně primitivní. Nejlepší na tom filmu jsou vlastně záběry z ulice, kde je čilej ruch velkoměsta - evidentně se točilo za normálního provozu a ne na uzavřených ulicích - a je to efektní, to se musí nechat. Ale je to bohužel málo. ()

Rssa

Poctivá story o underdogovi, který se bitkama zabezpečil na několik let dopředu. Předvídatelný děj, slušní herci, tři bitky, slušná zábava. 65 % ()

cab

Obycejny kluk resi potize vselijak, aby prezil na newyorskych nehostinnych ulicich, ale v cem vynika, je jeho schopnost dat nekomu poradne na hubu, kdyz si o to rekne. Jeho schopnost ho dovede k nelegalnim zapasum, kde si muze vydelat nemale penize. Klasicky sbeh udalosti bez sebemensiho prekvapeni a bez zajimavych hereckych vykonu. 50% ()

AngiS

Tak já nevím.. Channing Tatum je sympaťák. A tím to hasne. pak následu zhruba hodina a čtyřicet minut zdlouhavé nudy.. Ani netuším proč tomu dávám dvě hvězdy.. ()

Greenpeacak

Pripadá mi to ako lacná napodobenina filmu " Nikdy to nevzdávaj!". Režisér určite nemal zlé úmysly s týmto filmom, ale podľa môjho názoru to odflákol. Už po desiatich minútach som to hneď vypol. ()

B4TM4N

Tenhle podivný Rocky revival zažívá jediné světlé okamžiky v romantických momentech, zaujímajících na dnešní dobu až naivně balzámovým kouzlem. Jinak si každý mele to svoje, Terrence Howard je příšerný a málokdy dávají hned dvě věty po sobě nějaký smysl. S bojovými scénami je to takové všelijaké a vůbec celý projekt silně připomíná spíše počítačovou hru. ()

dopita

Přihlouplej příběh ubožáka, kterej ke štěstí přišel. Míra zábavnosti filmu za moc nestojí, bitky nestojej za řeč, stejně tak herecké obsazení. Jednohubka, která sice neurazí, ale ani nenadchne. ()

filipvrbik

Krásná vzpomínka na Van Dammovské Lví srdce, které se mi, když jsem měl devět hrozně líbilo, ale teď bych se mu asi smál. Teď je mi za měsíc 39, tak už tento typ filmů není to pravé ořechové, navíc Tatum před deseti, jedenácti lety byl pěkná sušinka - i tak je to ale docela fajn film, trošku promyšlenější a trošku dospělejší, než filmy osmdesátých let. Konec jsem čekal...60% ()

Prochy38

Ch. Tatum mi poslední roky nevadí. Tehdy ale ještě asi vadil. Nebo vole proč by na takovou sračku kývl? Dyť to je úplná blbost. Ten film je tak debilní, že nestavět u toho puzzle Vázu květin od Van Daela, asi bych to nedokoukal. Ten příběh je jak z největší klišé srajdy. Sorry, ale tohle bych bral v roce 1975 nebo v roce 2009. Najdu krásný herce, dám mu hrozně těžkej a vlastně nezaslouženej osud, k tomu jednu nádhernou mámu v totálních nesnázích, náhodnou rvačku na ulici a pohádka může začít.... ne... sorry, ani houby. Pohádka pro 13tileté holky... * pouze za opravdu krásnou Zulay. ()

Domec

Zivot je boj, ano. V tomhle filmu se nejspis reziser snazil hrat na city chudakem Shawnem, ktery nakonec dopadne dobre. Me to teda nedojalo... Co si budem povidat rozhovory a ony udejane ,,smutne,, sceny kde neni souboj jsou k smrti nudici. Mozna jsem uplne blba, ale nepochopila jsem o co tam vlastne s tim jeho otcem slo... ()

jerenymo

Tak tohle byla fakt síla. Proti tomuhle je film Lví srdce oskarový snímek. Bitka na kterou se dalo dívat tak byla jen jedna.....no a o ději se nelze bavit, páč byl děsnej.... množství kýču a debilních dialogů, který narychlo osvětlovali situaci mě utvrdilo v tom že tohle je fakt brak. ()

Gore

Příběh tradičně klišovitý, ale u podobně laděného snímku, to i očekávám. Channing Tatum je z podobných krasavců z poslední doby (Pattison, Efron, Lautner) jeden z mála, u něhož se za visáží skrývá kousek charismatu, co ocení i chlap a částečně i herecký um. Hlavním důvodem proč jsem váhal mezi 2 a 3 hvězdami byly některé dialogy, které jako by vypadly z filmu o malých dětech nebo ústavně léčených lidech, ale vzhledem k tomu, že jsem film viděl z českým dabingem, proto to mohlo být překladem, tak se uchyluji k vyššímu hodnocení. ()

Santino7

Originalitu v tom nehľadajte - nenájdete, no i tak je to slušne pozerateľná záležitosť. Channing Tatum v zvláštnom nezávislom filme, to tak často nevidieť. Terrence Howard si svoju rolu vyslovene užíva, no a Zulay Henao je krásna. Po obsahovej stránke vcelku bieda, jedno veľké klišé, scenár podpriemerný (alebo brakovitý?), avšak o to tu asi ani nešlo. Bitky sú fajn, rovnako tak onen "závan ulice", nižšej vrstvy, ktorá sa potĺka životom ako vie. Montielova prvotina bola síce o niečo lepšia, komplexnejšia, hlbšia, no v konečnom dôsledku sa dá stráviť i toto. 55% ()

Rehooo

Já to říkám pořád... "živod je boj" a za tím si stojím. Nejenom boj na život a na smrt, ale také boj o kus žvance a aspoň nějakou tu korunu. Když se tohle všechno skloubí tak nám z toho vzniká celkem zajímavý celek zvaný Život je boj. Pro někoho možná příliš nudný film, ale u mě splnil své očekávání. ()

MAJkLSON

Jednoduchá bojová žánrovka. Máme tu hodného bitkaře, zlého bitkaře, jejich stejně černobílé manažéry a ještě jednu dívku, kterou by ten hodný bitkař rád ulovil. A jak že to celé asi dopadne? To je snad všem jasné:). Škodá jen přílišné čitelnosti a jednoduchosti příběhu a chabých bitek. ()

biskin

Ač velmi předvídatelná zápletka, tak to celkově docela v pohodě film. Koukat se na něj dalo a nebylo to nudný. Možná i 3,5* bych dal ()

Grizzly

No tak cekal jsem mnohem vic. Naprosto nedotazeny. Lovestory, bitky, duvera, pratelstvi, postup hlavniho hrdiny - to vsechno jen probehne kolem a vyjde uplne naprazdno. Bitky sou sice natoceny hezky realisticky a v duchu poulicnich rvacek, ale je jich tak malo, ze film neutahnou. Neni to sice vylozene tragedie, ale stejne je to skoda. Mam rad tenhle typ filmu, ale Fighting mne zklamal. 55% ()

H4N1CK4

No, sem tam se tu mihne nějaké to vypracované tělo a Brian White je prostě nádhernej chlap... ale tím můj výčet kladů bohužel končí. Zbytek filmu nestojí za nic, a to jak hloupej, nudnej a předvídatelnej scénář, tak Channing Tatum v hlavní roli (tenhle chlap se jako váážně může někomu líbit??). Ale nejvíc...nejvíc mě iritoval Terrence Howard - s tak na nervy lezoucí a nesympatickou postavou jsem se tedy ve filmu už dlouho nesetkala. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)