Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Figu

Milovníci 90 let, Jean-Clauda Van Damma, karate či třeba Krvavýho sportu musí být v novým tisíciletí štěstím bez sebe!!! Tohle je taková pecka, že mě vyskakujou bulvy z důlků, spodní čelist se mi opírá o podlahu a jazyk se mi z ní roluje až kdoví kam... Převrat bojovýho umění se sportovním duchem a vyšperkovanou technikou! Přemýšlím jaký by to asi bylo, kdyby byli JCVD a Scott stejně staří. Kdo by byl lepší? Těžko říct, pravdou ale zůstává, že JC má vše nejlepší za sebou a Scott ho může ještě pořádně deklasovat... A já mu fandím!!! 90% ()

kaposlav

Toto je zrejme rarita na čsfd. Obvykle ma prvý diel najviac percent a každým dielom ubúdajú, alebo sa zriedkavo stáva, že dvojka je lepšia ako jednotka, ale trojka je už slabšia. U neporaziteľného: 1. diel 60%, 2. diel 75% a 3. diel 79%. Osobne si myslím, že tento tretí diel je najslabší. V zápasoch priveľa tancovali a finálny zápas ide ďaleko mimo realitu. Zatiaľ čo u prvého dielu som rozmýšľal nad 4* a dvojka bola čisté 3*, tak teraz je to len tak tak na 3*. Som zvedavý čo ponúkne 4. diel. ()

Rocky88

Ač nenaplnilo mé očekávání, přesto jsem se hodně bavil a fighty, které jsou zde samozřejmě na prvním místě, jsou totálně perfektní. Akorát mi připadalo, že Boyka kouzlil v U2 o trochu víc než tady, kde sotva chodí. Citelně zde taky chybí větší počet bojovníků. Z U3 je tak jednohubka, která ale trochu zklame, páč nenasytí, ale jenom rozdráždí... ()

Vojťas

Kdo by to byl řekl ... jednička: nemastná, neslaná ... dvojka: přehnaná, ale poměrně zajímavá ... trojka: parádní podívaná, které k dokonalosti opravdu mnoho nechybí. ... Jsem rád, že jsem předchozí dva díly přečkal a mohl si toto vychutnat. Boje jsou krásně přehledné, ranaři skvěle obsazení ... no, nějak podobně jsem si chrochtal i u 4. Ramba! ()

Skleena

Sakra, to byl nářez! Po slabším průměru jedničky přišla vlastně krom jména nijak nenavazující, za to o mnoho nařáchlejší dvojka... a jak už to s dalšími pokračováními bývá... ne, počkat! Tady je tomu právě naopak, kvalita stále stoupá. Jistě, človšk ke snímku musí přistoupit s tím správným očekáváním - příběhovka to asi nebude, slzu nejspíš člověk rovněž neuroní... Ale Boyka se zdravým kolenem, s rozbitým kolenem, s žádným kolenem... je to super řežba a vynikající oddechovka. Arénovka, jak má být. A proč sakra ne! Boyka, boyka, boyka! ()

O´Neill

Srovnání s dvojkou se vyhnu, a řeknu přímo, že je to rovněž naprosto úžasný snímek. Velkým plusem jsou původní herci, flashbacky na dvojku, úžasná hudba a konec. Nevěřil jsem, že by se Gaga vykašlal na Boyku, i když to bylo více než zřejmé. A měl jsem pravdu, což rozhodně potěšilo! Suma sumárům, perfektní nářez, stejně jako předchozí díl! ()

cubajz

námrdové fighterské béčko s charismatickým Adkinsem aka Uri Boykou, který v tomto díle dostal rozum a z hlavního zmrda se přetranformoval do hrdiny celého filmu. Pěkné! ()

bukowski83

Povedené souboje nezatěžuje příliš složitý děj a nařachaní akrobati se řežou tentokrát kdesi ve vězení v Gruzii a vítěz prostě odejde svobodný. Jenže v těchto filmech si hlavní hrdina nikdy nemůže být ničím jistý a začíná tedy boj nejen v ringu, ale i boj o přežití a boj se zkorumpovanou "smetánkou" . Dvojka se mě líbila víc, podle mého měla více silných momentů, i tak za 75% ()

C0r0ner

Festovní béčková holomajzna ve stylu Rallye smrti, kde ale byly auta, tady není nic než rozbíjení držek. Samozřejmě se člověk musí oprostit od toho, že to je celé totální nesmysl, nicméně když se to povede, zbude celkem zábavný nenáročný film na jedno podívání. 60% ()

Pajky3

Vynikající fighterský film, kéž by takhle vypadal Tekken. Tohle je arénovka jak má být, obzvláště první kolo soubojů se mi líbilo. Dlouhé záběry bez střihu, to žeru. Adkins a Crowder umí o tom není pochyb. Jurij Boyka se stal ze záporáka klaďasem ale vůbec mi to nevadilo. Jediný co se mi trošku nelíbilo bylo to jak vypadala ta zlomená noha v závěrečném fightu. ()

zette

Nejsem fanouskem tohoto zanru a film jsem nahodou chytil na zacatku, pri prepinani TV. Predesle dva dily jsem nevidel... Scenar je strasny a brzy jsem jej prestal vnimat a cekal jen na vezenske souboje, ktere jsou tedy vyborne natocene. Vynikajici choreografie, vyber hercu, o akcni sceny neni nouze. Za to musim dat vysoke hodnoceni, protoze bojove sceny prekonaly v mych ocich i legendarni Krvavy sport. Jinak ale brakovy film, az skoda tolika dobrych zapasu do tak spatneho scenare. ()

Martrix

Jean-Claude Van Damm, Dolph Lungren, ale taky třeba méně známí Matthias Hues, Jalal Merhi, Bolo Yeung, Don 'The Dragon' Wilson, nebo Cynthia Rothrock...hlavní hvězdy zpravidla béčkových rubaček, které byly jen tak dobré, jak dobrá byla choreografie soubojů. V osmdesátých a devadesátých letech bylo takových filmů spousta. Kult svalů a rychlých pěstí. Je fajn, že se ještě takové filmy točí. Doba se sice změnila, ale hloupé scénáře zůstaly a tam, kde si kdysi Jean vystačil s jednou otočkou, nacpou filmaři gymnastický prvek, který je ještě vzdálenější reálným technikám MMF. Ale pořád se na to kouká dobře. Adkins je šikovný, scénář debilní, záporáci jsou roztomile neoriginální...prostě nostalgie. Docela by mě zajímalo, jak by dnes mlaďoši vnímali Blood sport. ()

c.tucker

Tak tohle se povedlo, líbí se mi to ještě víc než předchůdce. Výborná arénovka se vším všudy, takové se už v dnešní době nevidí a dřív v takové kvalitě také zřídka, né-li vůbec. Děj je výborně rozložen s akcí a není to jen sračková vata, ale dost mě to bavilo. Někdo se může ohradit je to klišé, ale do prdele s tím, protože je zajímavě podáno a vyšperkováno. Ale hlavně jsou zde nepřekonatelné souboje a využití potenciálu všech bojovníků na maximum. Florentine už kolikrát předvedl, že v tom umí chodit a zde to jen potvrdil. Adkins, Crowder, Zaror a další jsou totální řízci, které obdivuji. ()

Ruuzha

Jestli jsem předchozí díl hodnotil **** toto pokračování musí dostat plnou. Z Bojky se stal kladňák a vězeňské bitky v ringu dostali vyšší cíl než jen zmrzačit protivníka. Styl turnaje mi trochu připomínal The Quest s J.C.van Dammem, ale právě rozmanitost a rozdílné styly boje protivníků to okořenily. Na 100% to určitě není, ale 90 si to zaslouží. Zas jsem jednou viděl parádní bojovej film s poměrně sympatickým hrdinou. ()

WolfR

Styl 80´s se vrací! A nejen v Expendables! Další vězeňská řežba je tady! Tentokrát o plnou svobodu a v hlavní roli s nejdrsnějším vazbičem současnosti, Scottem Adkinsem. Neporazitelný vám to v tomhle nemilosrdném tempu nedaruje! 4 hvězdy. ()

majo25

Trojka sa nesie presne v duchu dvojky. Nič prevratné, s kvalitou a logikou sa nepárajú, ale na druhej strane v rámci žánru obstojí, hlavne teda čo sa týka súbojov. Tie efektné, dokonca aj efektívne, aj keď iba na prvý pohľad. Podrobnejšia analýza im veľmi nevonia. Príbeh je až treťoradý a tak k nemu tvorcovia aj pristúpili a od začiatku sa ide na vec. Zmena je iba to, že zlosyn z dvojky sa mávnutím prútika stáva klaďasom, ktorí si hľadá čiernych kamarátov, aby si s nimi dal príjemné tréningové rande v kameňolome. ()