Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

StorWik

Isaac Florentine se přesně strefil do mojí noty. Ještě Scott Adkins, který předvádí spousty, normálním smrtelníkem nepochopených "kicků" :) film má spád. Ani minutu jsem se nenudil. Pro mě ještě o hvězdičku lepší než dvojka :) ()

josmart

Odkojenci vandamovkami na VHS se tohle prostě musí líbit. Vynikající boje, sympatičtí herci, myslel jsem, že tenhle žánr už zmizel někde v propadlišti dějin. Dobře, že se tak nestalo. ()

lajkus

Představte si že do AMERICKÉHO!!! filmu umístí hlavního hrdinu, kterej byl v předcházejícím díle záporák, je to rus, nemá rád amíky, a za celej film prohodí minimum slov??? Jo a ani neni černej..... Nezbývá než zařvat BOYKA, BOYKA, BOYKA, BOYKA, BOYKA!!!!!! ()

DarkAvenger

Tak takovejhle nářez, to jsem teda vůbec nečekal. Nabyté akcí po celou délku filmu, plné dokonale choreograficky zvládlých sobojů, s kterými se Florentine popasoval na jedničku. Jako jednoho z mála režisérů ho napadlo nezpomalovat každý bojovníkův pohyb co vteřinu a nestříhat po každém úderu. Divák si tedy může souboje užít v plné kráse. O příběhu se asi nemá cenu zmiňovat, něco podobného tady bylo na sto způsobů, ale díky skvělému zpracování celého filmu, kde je nejvíce prostoru věnováno soubojům, které jsou skvěle zvládnuté, se divák baví po celou dobu filmu. Ve výsledku tedy vidíme perfektní akční film, se sympatickými herci, kteří se umí zatraceně dobře prát. Já se bavil po celých 90 minut královsky, takže se nebojím hodnotit za plný počet. ()

truhliobecny

Vynikající bojový film. Příběh zde nehraje moc velkou roli, podle mého názoru tu jde hlavně o poctivě provedené a skvěle natočené souboje, ve kterých úřaduje hlavně Scott Adkins, který si i přes výborné výkony Marka Zarora či brazilského bojovníka, zaslouží rozhodně největší pozornost. Já osobně jsem měl z tohoto díla Isaaca Florentina radost a dávám určitě 5*. ()

Trescha

Návrat Uriho Boyky mě srazil na kolena! Příběh minimálně stejně chudý jako dvojka. Ovšem dokonalé souboje předchozího dílu zde střídá dravá,zběsilá,kulervoucí akce! Souboje jsou opět vizuálním skvostem.Takže jak už zde někteří napsali,nemyslet,neřešit a jen se kochat tou nádherou a cintat si blahem na pulóvr;-) ()

mansonn

Tak toto bol narez, poctiva priprava Adkinsa na tento film sa oplatila.Treba uznat ze ma ozaj paradne vymakane telo, co bolo videt i vo Wolverinovi kde iba hlava bola Reynoldsa....)))))Vyborna rezia,akce sceny, vykreslenie postavy naozaj paradny film, ktory si znovu a znovu rad pozriem ()

Thundler

Klasické béčkový příběh, který ale rozhodně neurazí. Drží si úroveň druhého dílu .. btw. nechápu proč měl každý zápasník vytetované přes celé záda nějaké zvíře ()

Timy68

Nějak takhle jsem si představovala Undisputed II, ale dočkala jsem se až ve trojce. Tím líp, protože M. S. Jenkins odvedl perfektní výkon, možná i lepší než M. J. White. Každá akce byla promyšlenější a tvrdší než doposud. Uri Boyka byl konečně zkrocen. Choval se slušně a přátelsky. I když z týhle hry na slušňáka vynechal Jericha… Celkově byl film zajímavý a poutavý, ale nemohla jsem odtrhnout oči od Jenkinsnova úsměvu. Takovej odstín zářivě bílý ani nevim, že naše televize pojme. Zajímavý děj, napínavý od začátku do konce s naprosto nečekaným koncem. 95% ()

GOX

Z väzenského prostredia ma tento film dostal najviac . Všeci sú proti Boykovi a chcú aby prehral , ale on sa nevzdáva a nakoniec vyhrá turnaj . Záverečná scéna iba dokazuje že prehrať môže aj jasný favorit , čo sa aj stalo :) . Chýbalo mi tam trocha viac súbojov s Turbom ktorého bolo v ringu vidieť iba raz , ale aj tak ostatné bolo všetko dobre spravené :) ()

salokin

Příběh je sice neuvěřitelná kravina, (Boyka seká latinu spolu se svým novým černošským kámošem atd.) ale o to tady v tomhle snímku rozhodně nejde. Důležité jsou pouze tvrďácké postavy, ještě tvrdší hlášky a jedny z nejlepších bojových scén, které kdy kdo natočil. Film je ale kupodivu v pohodě snesitelný i mimo ring, což je u podobných filmů hodně neobvyklý jev :-) Těším se na další film, který dokáže být stejně béčkový a zábavný jako tohle ! ()

Lakenzi

Perfektní akčňák, kde se to mydlí od začátku až do konce. Skvělé souboje, dobře natočené. Perfektní předvádění mnoha bojových umění. Super pokračování, které je stejně vynikající jako předchozí díly. ()

vlk++

Akční film, který má na ČSFD aktuálně neuvěřitelných 80 %. Alespoň tedy pro mě. A to rovnou přiznávám, že k filmům tohoto druhu přistupuji dost nekriticky. 3* dávám za tu přehlídku vypracovaných borců (žádná 6-ti týdenní příprava před filmem v posilovně), kteří to do sebe řežou ve zběsilém tempu. Ale jinak mi to spíše připomínalo akrobatické vystoupení v cirkuse. Perfektně sehrané, ale všichni vědí, že je to jenom jako. Scott Adkins (Bojka) je ale sympaťák a v pohodě ten film utáhne ;). Pokud vás baví zápasy, tady si jich užijete dostatek. ()

pirate

Dvojka a trojka je odlišná tím, že zatímco v jedničce je to celé o boxu, tak v těchto dílech se používá různé bojové umění a také je tam více soubojů, takže oba díly mají větší grády. Trojka je přeci jen sice záživné, místy vtipné (hlavní dvojka) a akční pokoukání, ale stejně už pořád omýlané. Výhodou je, že akce neztrácí na kráse ani zde, díky čemuž má lepší hodnocení. 70%. A Scott Adkins je vážně borec. Zařadil bych ho mezi akční legendy typu Stallone, Statham ad. ()

acrylic

Můj jednoznačně nejoblíbenější bojový film. Warrior je též super,ale toto není až tak dojemné a "příběhové" .... směs různých bojovných umění z různých zemí byl super nápad. K tomu všemu velmi povedený závěr,který asi nikdo nečekal :-))) ... tak příště .. Uri :))) ()