Neriadená strela

• Česko Neřízená střela (viac)

Victor Maynard (Bill Nighy) je jedným z najobávanejších a najdrahších nájomných vrahov v krajine. Zároveň je najstarším zabijakom, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii založenej už jeho starým otcom. Problém však tkvie v tom, že práve toto rodinné remeslo so sebou nesie príliš málo príležitostí na stretnutie vysnívanej ženy. Rosie je zase nezávislá, škodoradostná a veselá zlodejka, ktorá prišla na dokonalý podfuk. Po tom, čo sa neúspešne pokúsi okradnúť bohatého Fergusona (Rupert Everett), stane sa Victorovým terčom. Victora však okamžite zasiahne jej zlodejská drzosť, šokujúca zmyselnosť a nakoniec aj vlastné zistenie, že nie je schopný zabiť ju. V tej chvíli sa z neho stáva ochranca, ktorý sa so svojou korisťou vydáva na nekonečnú bezcieľnu cestu, aj keď sa im ju pokúsi skrížiť nejeden neprajník – či už Victorova matka, úhlavný nepriateľ, prípadne potenciálny Victorov nástupca. (TV JOJ)

hasacisko

Asi do polovice filmu trosku nudne ale potom sa to rozbehlo a ja som sa skvele bavil...najma ten posledny vystrel :-) Bill Nighy excelujuci, Emily Blunt tradicne ocarujuca - jednoducho kvalitna oddychovka, na ktoru sa da pozriet aj viackrat. ()

Kub_ees

Skvelá, vtipná, nápaditá a až prekvapivo dobrá oddychovka. Má to pútavy dej, ktorý určite zaujme a taktiež zaujímavé obsadenie. Niektoré scény by som tu nečakal ale celkovo to všetko pôsobí príjemným dojmom. Neriadená strela určite výborne vyplní váš voľný čas. ()

vodkasesemte

He fancies me - Do you fancy me? - Its simple enough question - Of course not. Not at all - You fancy him? Is that it? - Bellboy - Tonight I feel more like tears than anger - The vixen eill have gone to ground - Our chances of finding her are next to nil - If I dont get a minute without you, I will kill myself (mi povídej) - Im ordinary calm, kind person - That was an accident. You frightened me - Try and find your ear. Put it on some ice, and the hospital can stich it back on (ten má teda smulu) - I should be able to pee sitting down at the price - Past its sell-by date - Fig roll, anyone? - I will have one. Get lost - Im not decent - It will be over in no time - You are made for each other ()

DonBraso

Zrychlená poslední 20 minutovka jen na škodu.Absolutně nevyužitý záporák Martin Freeman,který paběrkuje.Jako komedie to extra nefunguje,ale na jedno zhlédnutí no problema.Film si pustil hlavně kvůli Emily Blunt,který to tady fakt sekne.Co mile překvapilo byla i role u nás hlavně známá jako "Plešoun" co byl seriál skečů z hercem Gregor Fisherem.Nápad dobrý,nikoliv vyjímečný,který fungoval skvělě do půlky filmu.Jakmile se přestalo víc pronásledovat a víc kecat,hned snímek byl poloviční.65% ()

imaginer21

Nevím. Bill Nighy mi prostě přirostl k srdci jako nesnesitelný, ale dobrák (Láska nebeská, Piráti na vlnách) a role bezcitného zabijáka, byť s tou špetkou ironie, mi u něj nesedla. Emily Blunt je kočka a Martin Freeman coby bezcitný zabijácky konkurent je mi taky spíš proti srsti. Pár dobrých scén tu je (spoiler - papoušek, matka na vozíčku s nožem a brokovnicí, syn na samotném konci si hraje s lopatičkou na hrobě při záhadné ztrátě kočky...), ale k plnému požitku to nestačí. Obecně mi přijde, že je to buď dost zlá kombinace žánrů, nebo spíš jejich špatné vyvážení. Váhám mezi dvěma a třemi *, ale zatím nechám tři, možná si to časem rozmyslím. (shlédnuto na osmipalcovém screenu v letadle) ()

Vozataj

Klasický britský smysl pro humor. Musím přiznat, že jsem se bavil jak některými vtípky, tak pohledy na Emily. Dávám 3 a 1/2*. ()

da_silva

Výborně jsem se nasmál, ale byl jsem nalitej, tak nevím jestli by to bylo tak vtipný i za střízliva. Bill Nighy mi občas přišel, že paroduje sám sebe a nevim, jestli to tak mělo bejt, ale bavil mě teda zase parádně. Jo a ještě byl skvělej Martin Freeman. Což u obou ale neni nic překvapivýho. /edit: Jo je to vtipný i za střízliva ;) ()

djcremo

Nič nové čo bytu už nebolo, ale v tomto prípade predsa len je to iné. Skvelý britský humor nesklamal a hlavné postavy si tiež odviedli dobre svoju prácu, hlavne dvojka Bill Nighy a Emily Blunt, tým dvom to proste seklo skvelo. ()

joseee

Velmi podpriemerna komedia, neviem posudit ci herecke vykony boli limitovane ubohym scenarom, kazdopadne pozerat iba v pripade ze vam nezalezi na tom, ci si pozriete kravovinu. ()

lisma

Průměrná porce ostrovního humoru s klasicky výborným Billem Nighym, bělozubím Martinem Freemanem a naprosto dřevěnou a nesympatickou Emily Blunt. Holka to je vážně pěkná, ale že umí hrát, minimálně v tomto filmu, to rozhodně nepředvedla. ()

Smudge

Jedna z mála komedií za poslední rok, která stojí za shlédnutí a zdaleka se vyhýbá trapnosti. Nepopadal jsem se při ní za břicho, spíše se mi vkrádal sem tam do tváře takový ten potutelný úsměv, děj příjemně ubíhal, když bylo třeba, objevila se nějaká akčnější scéna, kus napětí na závěr, Bill Nighy si roli parádně užíval a ani sekundující dvojice okolo něj nezůstávala pozadu. Byl jsem spokojený, jako stylová akční komedie a oddychovka na večer více než dobré. ()