Triangle

Junys

Jess společně s přáteli jde plachtit na moře, jenže už od začátku má divný pocit. Když uprostřed moře zničeho nic přestane vítr a začne bouřka, tak se s nimi převrátí plachetnice. Nemůžou se zbavit pocitu že je konec do té doby než uvidí velkou loď. Když nastoupí na loď tak je něco špatně. - dokola, dokola a dokola... Trochu trvalo než mi to došlo. Chvílemi mě to nudilo protože to fakt bylo pořád ,,dokola´´. Prostředí prostě loď. ()

Driscoll

Triangle není špatný film. Motivace hlavní hrdinky jsou však příliš neuchopitelné, a chování naprosto nevyzpytatelné. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že se chová neskutečně hloupě, a postrádal jsem jakoukoliv snahu něco skutečně změnit; přesně ty momenty, kdy Jess může udělat "něco" (co neudělá) snižují jinak hmatatelnou atmosféru bezvýchodnosti. V tomto ohledu (výslovný) odkaz na Sisyfa, jehož proslulá chytrost je příliš krátká na svěřený úkol, selhává. Hromadící se logické lapsy (zejména mrtví racci na pláži na konci filmu staví celou myšlenku smyčky na hlavu) a hlavní hrdinka (tj. scénář) sráží v mých očích hodnocení na dvě hvězdy. Podobně laděný Los Cronocrímenes je ve výsledku mnohem lepší. ()

Luk Skywalker

Hlavní myšlenka filmu je dost mimo, protože když chci něco změnit, tak to musím udělat jinak. Což ze začátku děje, ale pak se v tom, co jsme už ve filmu viděli, to je podle mě největší kámen úrazu. Hrátky s časem jsou pěkné. Závěr je zajímavý, ale mě nesedl. ()

FilmWave

Chytrá variace na časovou smyčku a slasher. Christopher Smith se film od filmu lepší. Škoda, že tentokrát nevybral sympatičtější a šikovnější herce. ()

owwidius

Videl som podobne kusky a toto bohuzial nebolo o nic lepsie. Od zaciatku trosku zvlastne vizualne - to by bolo este ok, ale potom miestami totaaalne lacne a studiove. Potom predvidatelne, nasleduje zopar hlupych momentov, zopar klasickych logickych nezmyslov, ale potom zrazu momenty dobre, kde sa to celkom zaujimavo zacina zamotavat a vyzera to na vyssie hodnotenie. Ako uplne chapem o com to ma byt a bol by som rad keby to fungovalo bo ja taketo filmy fakt mozem (a toto malo rozhodne na viac) ale celkovo len ten priemer. Skoda, 6/10 [#20/2012, rip] ()

Wargoo

Slušná, hlavu motajúca časová slučka, ktorá aj napriek mnohým zauzleniam a rozuzleniam dáva prakticky zmysel. Film, kde celé to prostredie s pár postavami hrá s divákom (teda so mnou), a tak si režisér môže pokojne spávať, pretože tento film splnil svoj účel. Absolútne mi domotal hlavu a celé som si to musel niekoľkokrát v hlave prehrať aby som to pochopil. Pravdepodobnosť druhého pozretia hrozí, uvidím kedy sa odhodlám dodrbať si náladu znova, a znova !!! SYMPAŤÁK FILMU: Liam Hemsworth / Victor 4**** 70,152 ()

Hapretor

Neřešitelné a zbytečně moc komplikované. Měli jsme tu Butterfly effect s pro mě nesympatickým Aštonem Kečupem, Na hromnice o den více, The Machinist, atd. Jinak zajímavé, ne blbě zahrané, na zabití času naprosto vyhovující, nijak nudné ani myšlenkově prázdné. ()

Dudny

U snímku Triangle, jsem, čekal něco lepšího, než mi bylo nabídnuto z filmu. První půlka filmu byla docela zajímavá (zvlášť potopení lodi). Bohužel druhá půlka filmu, již nebyla tak záživná spíše částmi nudná a nezáživná, myslím, že u takového snímku je to velká škoda. Vraždy nebyly tak perfektní jako to, bylo v předchozím snímku Izolace režiséra Christophra Smite. Film nijak nedoporučuji spíše, vhodné při usínání. Doufám, že další snímek bude již lepší. ()

Rockerman

Tleskám tomuto filmu! Když se někdo snaží už použité téma ozvláštnit nebo udělat jinak, tak toho si vždycky cením. Nuda vůbec nehrozí, ta časová smyčka a schizofrenie hlavní představitelky je neustále rozvíjena. No a ten vynikající závěr? Nevím, jestli tomu po krátké úvaze nepřidám tu pátou hvězdu. Toto mě fakt dostalo! ()

pilarius

Nebýt špatného castingu a s ním spojené (i když nejen ním způsobené) nudy prakticky po celou dobu na lodi (která tvoří většinu filmu), to byla jinak díky režii a dějovému rámci bravurně odvedená věc. ()

Rathalos

Perfektny mysteriozny thriller,som nadseny,Christopher Smith je genialny,jeho filmy sa mi pacia,skvely namet,prevedenie,herci,ma to mrazivu a tajomnu atmosferu,jednoducho parada...:-) ()

SpeedyCZ

Time traveling film ve stylu Timecrimes. Ty já hodně můžu. Ale bohužel vinou scénáře o stupínek horší. Nepochopil jsem činy hlavní hrdinky na lodi, nedávaly mně tak úplně smysl. Asi to bude chtít další projekci? ()

foundation

Na zaciatok jasne hovorim ze ma ten film prekvapil. Uz po par prvych zaberoch som si myslel ze mam jasno akym sposobom to bude pokracovat ale ono nie. Cely film je zalozeny na casovych paradoxoch v ktorych som sa pri prvom pozerani stratil asi po 20-30 tich minutach. Potom som si to pozrel asi od polovice druhy krat. Niektore sceny som pochopil ale ine sa mi rozmazali este viac. Je to na viacej pozreti/aspon dve/ co u takehoto druhu filmu nebyva zvykom a nie je to nieco co vymizne z gebule hodinu potom ako film skonci. Je to konecne celkom slusne aj napisene co u horroru byva v poslednej dobe skor vynimka a aj ked som tomu nepochopil uplne na 100 percent nezda sa mi ze by chcel scenar v niektorych klucovych scenach zamerne miast aby sme nezistili ze to vlastne nedava zmysel. Skor si myslim ze rejža ktory si to sam napisal mal v tom jasno akurat sa mu mozno niektore veci nepodarili natocit tak aby v tom mali uplne jasno aj ti co to budu pozerat. Akurat pri tom zavere dej malinko straca logiku akoby sa snazil uz rychlo dokracat na zaver. Filmu by sa zislo mozno o nejaky milionik navyse do rozpoctu hlavne zo zaciatku ta virtualna burka a aj zabery tej lode zvonku. Ale kto dneska vrazi peniaze aby sa mohol natocit vysokorozpoctovy horror ked je publikum u tychto filmov dost uzke.Taky Saw ma aspon reklamu odrazajucu sa z prveho dielu ktorou si zaisti ovela vyssi pocet divakov ako takyto nenapadny ale o to lepsi film.Na kazdy pad velmi velmi dobry horror/thriller ktory konecne nie je predvidatelny a zaver takisto neurazi aj ked nieco podobne uz som niekde videl :D. Ako celok to teda podla mna zmysel davalo aj ked sa chystam pozriet si to v blizkej dobe este raz aby som sa uistil. Zatial som velmi milo prekvapeny a o to viac ze som od toho filmu ocakaval len dalsiu variaciu na piatok 13steho a podobne. Christopher Smith ma uz raz prekvapil ked som pred 5 timi rokmi videl jeho Creep vobec sa mi to nezdalo spatne aj ked vtedy som od filmu ocakaval rozhodne ine veci ako teraz. Ale tymto len potvrdil ze vobec nie je zly reziser a tesim sa na jeho Black Death ktory by mal udrzat na prijatelnej pozeratelnosti uz len Sean Bean.. ()

n3uro

První hodinu je film docela průměrný a i nudný (až na pasáž s přicházející bouřkou a některé další krátké momenty), ale snad až posledních 19 minut je nejlepších, a u mě zvedlo hodnocení filmu o 2 hvězdy. Posledních 30 minut jsem tušil, ale stejně mě film dokázal překvapit a donutil mě se na ním zamyslet a zamyslet se i nad tím, co je vlastně po smrti. Zemřeme-li mi tragickou smrtí, ve které přijdeme o ty které milujeme, je možné že nás čeká smyčka, námi zachycené poslední momenty? Možná se máme pokusit něco změnit, možná jsme to my kdo se máme změnit a možná, možná máme jen trpět v nekonečných mukách... Abych se vrátil k filmu; mohl být určitě natočen jinak, možná i líp, ale mělo by to nějaký smysl na konečný výsledek? :) ()

emdvojka

Ak tento film, niekto označí ako odpad! tak potom buď tento film prespal, alebo ho proste hry s časom neberú. Ale k veci. Podľa mňa je Triangle možno nenápadný, ale tu na ČSFD aj zbytočne podceňovaný. Mne sa to páčilo, malo to silný scenár i keď ako to už s tématikou cestovania v čase býva nedalo sa vyhnúť istým nelogickým prvkom. Ale tak či onak ... podľa mňa podarená časová slučka...75% ()