Robert Rath (Sylvester Stallone) je profesionálny zabijak. Keď dostane zaujímavý kšeft - zabiť mafiánskeho bossa Alana Brancha (Steve Kahan) - pri plnení zákazky narazí na mladého ambiciózneho zabijaka Miguela Baina (Antonio Banderas), ktorý má „záujem“ o tú istú obeť. Od tej chvíle sa s Bainom stretáva všade - akoby ho jeho mladý kolega vyzval na súboj o toho najlepšieho zabijaka! Ďalšou Rathovou zákazkou je mladá počítačová hackerka Electra (Julianne Moore), ktorá ukradla prísne tajné dáta a má v pláne ich výhodne predať. V hoteli, kde má dôjsť k transakcii, je ale opäť Bain, ktorý postrieľa nielen agentov Interpolu, ale aj všetkých štyroch obchodníkov. Electre sa podarí ujsť, no nie na dlho. Nájde ju totiž Rath, ktorý jej pomôže. Čoskoro ich vyhľadá i Bain, z prostého dôvodu - Rath sa má stať jeho ďalšou obeťou... (TV Markíza)

chosan

Tato akční paráda patří bezesporu k jednomu z nejlepších akčních filmů co kdy bylo natočeno s Banderasem sice tady hraje záporáka ale skvěle! A Sylvestr taky dobře ale přeci jenom natočil i lepší filmy ale za Banderase a za příběh dávám 80%. ()

Mr.Lordi

A. Banderas vs. S.Stallone - zákeřný vs. stárnoucí - upřímně a jednoduše, tohle byl velice zajímavý a přívětivý snímek těchto dvou odlišných herců ve společném proti sobě jdoucím boji. 75% ()

mine.slayer

Naprosto nečekaná kombinace Stallone, Banderas, Moore. Strhující film v podstatě o ničem, ale z efektem který z toho všeho dělá velmi povedenou zabijácko špionskou akci!! ()

zeromen

Výborní herci Stallone a vtipný hrůzo naháněcí Banderas, ve vynikajícím akcí nabytém thrilleru. Od machra akčních filmů Richarda Donnera. ()

jakup57

Napriek mnohonásobnej projekcii, otrasnej móde rokov 90. a trochu zdĺhavým finále mám tento film stále veľmi rád a rád si ho znova a znova vychutnávam. Výborný trojlístok Stallone-Banderas-Moore zvdihli kvalitu minimálne o hiezdičku. U mňa 80%. ()

Sansnom70

Já osobně zbožnuji akční filmy. Ale takové, které mají hlavu a patu a jsou dělané aspoň trošku reálně. Nelíbí se mi béčkové natož pak céčkové filmy. Takové by si člověk pomalu natočil sám s vlastní kamerou a se svými kamarády. Tento film patří mezi mé oblíbené. Opravdu je to reálnější než tolik postřílených v Rambovi. I když výbuch v kuchyni by asi nikdo z nás nepřežil, natož někdo se stolem před sebou a pád z okna k tomu. Mám rád oba herce a Banderase mám raději v kladnějších rolích. Já za sebe doporučuji. ()

Bragi66

Souboj dvou nájemních vrahů končí řídkou střílečkou v ruině hotelu ve zpoceném Mexiku, ale příběh je plytký a konec předvídatelný. To si fakt mohli odpustit. Postřeh "Tosim" o "přiteplalém přehrávání" A. Banderase je zde břitce přesný. ()

armin

průměrná akční podívaná, v níž richard donner jen potvrdil, že má své řemeslo pevně v rukou - i s takovým scénářem... tím nejlepším na filmu zůstane bezpochyby temperamentní a ambicózní zabiják antonia banderase, který v té době v hollywoodu teprve startoval, naopak úplný závěr filmu, včetně rozuzlení, mě po jinak slušném akčním tempu poměrně zklamal ()

Ušák89

Dva zabijáci, jedna oběť. Dobrá oddechovka ve které Antonio Banderas o třídu přehrává svého kolegu Stallona, ale to už je tak nějak pravidlo. ()

Zemřel Richard Donner

Zemřel Richard Donner

05.07.2021

Legendární režisér Supermana, Smrtonosné zbraně nebo Spiknutí Richard Donner zemřel ve věku 91 let. Smutnou zprávu přinesla jeho manželka, producentka Lauren Shuler Donner. Slavný tvůrce pocházel z… (viac)