Dylan Moran: Monster

(TV film)
všetky plagáty

Záznam predstavenia írskeho komika Dylana Morana v Dubline. Zabávač preslávený najmä úlohou kníhkupca v seriáli BLACK BOOKS vedie nepretržitý monológ o všetkých možných aspektoch života v modernej spoločnosti - drogy, ľudský potenciál, technika, hotelové izby, rôzne účinky rôznych druhov alkoholu, deti, výchova, hudba, politika, lži, spolubývajúci, televízne spravodajstvo, Francúzi, náboženstvá, homosexuáli, Ježiš, dômyselnosť designu mužských genitálií, dialekty a dokonca aj fenomén známy ako "írske vlasy". (tomashrabek)

Rampa Mc Kvak

Nedávno po shlédnutí Man Of The Moon od Formana jsem si našel pár vystoupení oblíbených stand-up komiků, ale na můj vkus si jich spousta nepatřičně pomáhá vulgarismy při svém projevu. Dylan to nemá zapotřebí a i proto je mezi ním a ostatními komiky rozdíl několika tříd. A Monster jednoznačně vede. PS : a miluju Black Books.. ()

Mon_Ty

Brečela jsem smíchy od začátku do konce. Viděla jsem to snad stokrát a můžu na to koukat pořád dokola. Dylan je můj osobní bůh a jeho humor mě dostává do kolen. A Monster je pětihvězdičková záležitost naprosto bez debat. ()

papadropolis

Dylan Moran, největší žijící filozof 21.století. Vědět kde bydlí, nakreslím si na čelo nápis Will you marry me? a každej den ho pronásleduju. (muhehe) S Dylanem to prostě jinak nejde, to je láska na celej život. ()

Tomas_PO

Opäť jeden úžasný stand-up. Oproti skvelému Off the Hook je vidieť rozdiel, spôsobený 11 ročným rozdielom. Off the Hook je vyzretejšie, s menším počtom genitálií a gender narážok. No v Dylanovom podaní nevadia, neurážajú, ale bavia. Vidieť ešte veľmi veľký kus improvizácie, na ktorej sa miestami aj sám pobavil. ()

kolly13

Vtipný, jízlivý, hraně nepříjemný až ho lidi žerou. Některé hlášky jsou velmi chytré a jiné vás postrčí (směr si vyberete sami). ()

Jan Preissler

,,Drahá Tino, všichni tě nesnáší. Včetně lidí, které jsi ještě nepotkala. Tvoje máma zavolala, jen aby řekla, jakou má radost, že ses jí neozvala''. :D ()

L_U_M_P

..princip muzskych rozhovorov: si na rade hovorit, ked ma druhy chlap pri ustach pohar s alkoholom.....ked dopije, mal by si prestat hovorit, lebo mozno bude chciet ten druhy pokracovat :P, ale ani jeden z nich ked pije nepocuje, lebo hlava sa mu plni tekutinou, ..a takehoto poctiveho materialu je tam 90 minut, od politiky cez stetky, drogy, nabozenstva az po genitalie... ...mam krc v licach...co som sa cely cas usmieval :))))... (i am not fighter, i am bleeder)........WELL DONE 9/10 ()

TommyLee

DM jsem objevil asi jako většina lidí v black books, pak jsem si stáhl jeho stand-upy a nestačil se divit, u monster jsem dostal 85 minutovou show,ve které mu není nic svaté, excelentní podívaná, DM je prostě King ()

Kletus

Pro mě osobně o něco málo slabší než novější Yeah,Yeah ale i tak nadstandartní stand up, který dokáže bavit po celou dobu stopáže. ()

Tares

Proč sakra tenhle týpek nehraje ve více filmech!? Tohle bylo dokonalé a ikdyž to byl "jen záznam" divadelního představní, bylo to opravdu skvělé. Něco tak vtipného se vidí málokdy. Stand-up comedy je pro Morana přirozené prostředí a je to vidět. Stylizace Black books funguje a on toho využívá co to jde. Jeho komika je naprosto přirozená a scénář bravurní. Co se stane až napíše filmový scénář a zahraje si hlavní roli? Snad se dočkáme. "víte podle čeho poznáte Ira kdekoliv na světě?" ()

caficek

Dylan Moran-Monster: Nejlepší stand up comedy co sem kdy viděl 90 minut sem měl na tváři úsměv.Udělal sem si test a pustil sem si to během týdne 7x každý den jednou, a ten čas utíká strašně rychle když se člověk skvěle baví, ale co je nejdůležitější, ani v neděli když sem to viděl po sedmé za týden sem se nepřestával smát a to mě utvrdilo že to je jeden z nejlepších komiků na světě. ()

LoveAshley

Nedat tomuhle pořadu pět hvězdiček, by byl opravdu velký hřích. Prvně jsem měla možnost Morana vidět v britském seriálu Black Books, u kterého do dnes brečím smíchy a viděla jsem ho snad stokrát. Škoda jen, že má seriál pouhé tři série. Ale zpátky k Monster. Uvažuju, zda jsem se někdy více smála u podobného pořadu. Sarkastické poznámky o dětech a jejich rodičích, o různých koutech světa, o škodlivosti nebo spíše prospěšnosti alkoholu a cigaret, o náboženství a dalších tématech ve více jak hodinovém vyprávění v podání jednoho z nejlepších stand-up performerů dnešní doby. Co víc si přát? Pokud se u té smršti vtipů, které ze sebe Moran chrlí jako by se nechumelilo, ani jednou nezasmějete ... pak s vámi asi bohužel není něco v pořádku. ()

eoj

Bavil jsem se královsky! Pět hvězdiček to není jen proto, že záznam divadelního představení prostě není film. ()