Ricky Gervais Live 3: Fame

Veľká Británia, 2007, 79 min

Účinkujú:

Ricky Gervais

H34D

Z první trilogie Rickyho vystoupení se jedná o nejlepší kousek, u něhož s odstupem času zvyšuji hodnocení, protože zkrátka takového humoru je málo. Ricky je odvážný, úsměvně arogantní, nebere si servítky, kde lépe se tedy pobavit? Ano, u Louieho C.K., ale jinak nikde. :) 9/10 ()

boshke

Ricky je zpátky ve formě. Ano, pořád to samé (tlusťoši, gayové, Bible), ale i napotřetí mě to neskutečně bavilo... 100% ()

rikitiki

Nacisti, náboženství, zoofilie, hladomor v Africe, otylost, rakovina, AIDS, stížnosti na bulvární tisk, na kolegy z branže, sem tam nějaká vzpomínka - Ricky Gervais je nekorektní a dává rány pod pás, ale trefuje se přesně: je vtipný. /12. 7. 14./ ()

Thomick

Tak já nevim. Ačkoliv se Gervais ve druhý půlce docela slušně chytil, pořád se mi jeví jako ten zdaleka nejvíc přeceněnej britskej stand-up komik, nemůžu si pomoct. Dost klasicky řeší klasický témata, který halí do nikterak atraktivního (pochopitelně rádoby) vědeckýho hávu - a obecně formuluje vesměs přesně to, co si např. o obézních lidech může myslet úplně každej jedinec a neleze kvůli tomu hnedka na pódium. Ten smrtící pozorovatelskej talent Morana či Baileyho tam prostě neni; ne a ne a ne! (Ale uctívat ho stejně musí celá planeta, njn). --- Comando a AIDS origins jsou pro mě highlighty, naopak ten zásek u Sookie snad nemohl bejt delší a protivnější, sorry. ()

ScarPoul

Ďalšie skvelé vystúpenie svetoznámeho komika Ricky Gervaisa. Trefný, čierny humor, ktorý mu umožňuje nebrať ohľady na nič a na nikoho a robiť si srandu absolútne zo všetkého a všetkých je tu na rovnako vysokej úrovni ako v jeho predchádzajúcich vystúpeniach. RIcky Gervaisa zbožňujem vo všetkých aspektoch v ktorých je ako osoba a tvorca začlenený. Človek, ktorý ma dokáže rozosmiať a aj ma prinútiť zamyslieť. Veľmi som si toto predstavenie užil a pevne verím, že sa objaví aj piate. ()

BigDeal

V poradí tretie a pre mňa zatiaľ najlepšie Rickyho stand-up vystúpenie. Najlepšie z jediného dôvodu: Rickyho vtipy sú čím ďalej, tým viac útočnejšie, kontroverznejšie, až kruté a to na miestach, kde sa to podľa všeobecnej morálky vôbec nehodí (deti s rakovinou, autizmus), čo sa ale zasa hodí mne. ()

ivishka

Perfektní komik Ricky Gervais se nebere servítky a pohlíží na svět s humorem. Zatím jsem neviděla vtipnějšího komika než je právě on. Nejvíce mě pobavil s Richardem Gerem a pískomily. ()

togaf

Ricky Gervais je fenomén, každé jeho stand-up vystoupení je totiž fenomenální. I když Rickyho témata se často opakují (tlusťoši, gayové, nacisti, postižení, náboženství...), tak jeho vtípky jsou snad lepší a lepší. A to, jak umí ty šílenosti podat a jak mu diváci zobou z ruky, je prostě paráda. ()

Elyssea

Řekla bych, že Rickyho buď rádi máte, nebo ho nesnesete. Mě jeho humor baví. Střílí své komentáře po všech, nebojí se zajít až na hranu, přes kterou se v mých očích nikdy nepřepadl. Fame je moje první stand-up kterou jsem viděla kompletní a velmi dobře jsem se bavila. ()

snob

Hodně laciné. Hodně nevtipné. Bůh ví, kde jsem četl, že Gervais je lepší než Dylan Moran, ale byla to jediná skutečnost tohoto představení u které jsem se upřimně smál. Gervais Moranovi velikosti ani nedohlédne, natož aby jí mohl konkurovat. Sedět u stad-up představení jako bůh pomsty mě moc nebavilo. ()

TommyLeeJape

Můj nejoblíbenější Rickyho výstup. Sem tam mě až překvapilo, čemu že se to dokážu zasmát, protože dost vtipů v tomto vystoupení je daleko za hranicí... ehm lidskosti? Tím myslím třeba když mistr Gervais začne mluvit o dětech s rakovinou stylem: "Speaking of little bold fuckers..." Ricky je prostě King of comedy. Jeho vtipy jsou teda někdy dost na hraně, ale pokud nejste padesátiletá jeptiška, určitě se zasmějete! ()

swe

"Když už mluvíme o plešatých zmrdech, minulý týden jsem dělal vystoupení pro teenagery s rakovinou...". Asi takhle. ()

Zagros

Po zábavném večeru s Humanity jsme se nechali zlákat i na další Rickyho vystoupení a vybrali jsme si Fame. Ricky je pořád velmi vtipný a velmi nekorektní, což v téhle době rozhodně cením. Fame nám ale přišla trochu slabší. Ve vystoupení bylo více pop kulturních odkazů. Utahování si z rádoby celebrit je jistě fajn, ale když jsme většinu z nich neznali, vtipy moc na úrodnou půdu nepadly. Nebylo to špatné a pobavit nás Ricky opět spolehlivě dokázal, jen vystoupení Humanity bylo lepší. To ale nic nemění na tom, že se na Rickyho Gervaise v budoucnu ještě někdy určitě mrkneme. ()

kenkaku

Asi bych (bráno z první “Live série” Animals, Politics, Fame, Science) bral jako druhé nejvíce povedené (vysoká frekvence vtipných gangů za hodinu). Nicméně jeho tvorba po roce 2010 mi sedí víc :). ()

NJD

Nebýt vyleženě nudnýho a zbytečnýho přídavku, jsem se po většinu Rickyho show bavil. A ačkoliv to po intelektuální stránce není žádná hitparáda, trochu jednoduchýho humoru přece neuškodí :) ()

Bukk

Vystoupení, na které se opravdu výborně dívá a není divu, že Ricky "projel veškerý rozpočet právě na kulisy", jak sám zmiňuje. Sice ho nepovažuju za nejlepšího komika co se stand-up týče, ale nasadil vážně parádní tempo a jeho vtipy byly správně drzé a pro někoho možná "over the top" a tak to má být. Těch 79 minut bylo fuč rychleji než obvykle. ()

honelnik

I don't want to make any fat people feel uncomfortable, so next time, buy two seats...Rickyho zurnalisti kritizovali za to, ze sa navaza do tlstych ludi...takze tento krat tne aj do autistiov, gayov a kazdeho kto si len dovoli prejst okolo jeho velicenstva. Spolu s Like Totally Dylana Morana tvori Fame top britskeho standupu. ()