Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Kubi21

Velice pohodové a příjemné posezení s Karlem Šípem a jeho hosty. Neřeší se žádné převratné a důležité otázky, ale jen pohodové povídání s někdy ironickým ťuknutím do bulváru. Mám toto moc rád a humor Karla Šípa je příjemný a nevtíravý, což bohužel už nyní neplatí o Janu Krausovi, kde se až moc tlačí na pilu. ()

boombang

Šíp není tak hloupý, jak se mnohdy tváří. Po mnoha více či méně povedených zábavných pořadech se konečně v tomhle našel - a nemá se za co stydět. Jen ta témata jsou v poslední době už občas až příliš obecná. ()

brzozin

Konečně pořad, kde se Karel Šíp našel a dělá zde vcelku rozumnou zábavu s relativně normálními hosty. Dokonce bych řekl, že je to lepší, než Kraus, který už začíná být vlezlý a vystřílený. ()

Horxus

Šíp prostě nikdy nezklame. Ať už má za hosta kohokoliv, vždycky je to zábava. Nic nepřehání, není vulgární ani nesnesitelný (tak jako poslední dobou Kraus) a celková atmosféra pořadu je příjemná. ()

Havala

Snaha o nasednutí do vlaku talk show které nyní hýbou zábavním průmyslem, toto mi nikdy moc nesedlo, ovšem pořád stokrát lepší než nová "bohdalka". ()

Pria

Hodnoceno v porovnání s ostatními českými "talk-show". Asi jako u každé podobné show může kvalita jednotlivých dílů kolísat, ale Šíp aspoň neskáče hostům do řeči a nesnaží se z nich za každou cenu dostat něco, o čem vyloženě nechtějí vyprávět. Což se cení. ()

kubilov

Šíp mě fakt nebaví, dávám přednost Krausovi. Ani to není jedna z lepších talkshow v Česku, když si moderátor pozve nudný hosty a zahrnuje je nudnejma otázkama, zábava z toho logicky nevznikne. ()

Oxymoron5

Samozřejmě je tu srovnání s Krausovými pořady, kterým se to skoro vyrovnává, ale bohužel na 5 hvězd to nedosáhne díky výběru hostů. ()

ostravak30

Nevím proč bych měl dávat jakékoli jiné hodnocení. Jednoznačně nejlepší talk show jak v současnosti, tak v naší historii. Pan Šíp je vynikající moderátor. Pokládá skvělé otázky. Otázky, které jsou jak zajímavé, tak i pobaví. K tomu si přidáme zajímavé hosty. Samozřejmě, když pořadem projde taková řada hostů, jaká prošla Všechnopárty, navíc, čemuž jsem skoro ani nechtěl uvěřit, je to už deset let fungující pořad, tak musí jít kvalita trochu dolů, protože ne všichni hosté jsou nutně zajímaví a témata se také nedají střídat donekonečna a holt se občas objeví takové, které již probíráno bylo a nějaký host, který již show navštívil. Pořád mě ale každý díl pobaví a za to může hlavně moderátor. Lepší talk show v Česku nebyla. A pořád říkám, že 90 % v talk show dělá moderátor. A pan Šíp je pro mě Pan Moderátor. ()

mac000

udržuje si po všechny roky vysoký standard pestrou směsicí zvaných hostúm známých i méně známých, pohotovodtí a smyslem pro humor moderátora K. Šípa ()

marek29

O hodně slabší sestra late night show typu SJK.. Šíp na to už pár desítek let nemá a nemůže to zvrátit ani zajímavý výběr hosta, protože to moderátor vede tuhle show. ()

sharkamell

Všechnopárty jsem nikdy pravidelně nesledovala, ale čas od času si přehraju rozhovor, když má p. Šíp hosta, který mě zajímá. A za mě dobrý. Asi bych dala 4 hvězdy, ale musím dát 5 :D Jelikož jsem navštívila natáčení a vše probíhalo perfektně, prostě nemohu být objektivní :D A jak na to koukám, pořad je pochopitelně sestříhaný, ale zásahy jsou minimální. ()

peeteno78

Šípa jsem zcela upřímně nikdy nemusel. A ve Všechnopárty ho nemusím ještě o to více. I přesto se na ten pořad ale dá občas dívat. Záleží na složení hostů. Občas jsou zajímaví a dá se na to koukat. Špatné ale je, že právě hosté ten pořad drží nad vodou. Vadí mi, že je Šíp takový až křečovitý, vadí mi jeho nucený smích, vadí mi jak při rozhovoru odklání hosty od jistých témat, vadí mi že se lidí občas ptá na stupidní otázky (například když host zmíní nějaký moderní výraz a Šíp stráví 5 minut rozhovoru tím, že se ptá, co ten výraz znamená). ()

Keram42

I když to působí jako vykrádačka Uvolněte se prosím, v posledních měsících je Šípův přístup příjemnější a ne tolik protivný jako Krausův ultimátní výslech. ()