Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

kukkik

Dlouhou dobu jsem váhal nad finálním hodnocením této, u nás celkem průkopnické, talkshow. Pan Karel Šíp se v tomto formátu skutečně našel. Jeho hřejivě upřímná vizáž přátelského, vtipného a nekonečně zvídavého strejdy, později dědečka, se v tomto pořadu opravdu krásně poslouchá i sleduje a na rozdíl od jiných lokálních pořadů stejného typu věřím, že k němu se hosté můžou opravdu těšit a rozhovory si užívají, což je na nich a uvolněné atmosféře ve studiu snad vždy cítit. Zvlášť dnes, v roce 2024, už pan Šíp figuruje jako vděčný archetyp důchodce, dědečka, kterého by chtěl mít asi každý. Za tento přínos a vlastně už dvě dekády tvorby, si tento pořad a především jeho moderátor dle mého nakonec opravdu zaslouží plný počet. Alespoň tedy ode mne :) 5/5 ()

Tamdydam

V současné době považuji Všechnopárty za jedinou opravdu kvalitní, inteligentí a hlavně vtipnou talk-show u nás. V porovnání s Uvolněte se prosím si vážím opravdu skutečné uvolněnosti jak Karla Šípa, tak hlavně jeho hostů a absenci zbytečných zdlouhavých výletů do politiky, kterých si doma užiju až až ()

Belsazar

To je jak s Banánovými rybičkami. Asi bych normálně dal "jen" 3 *, ale když odhlédnu od nudnějších dílů (které jsou dány pozvanými hosty), tak dosti dobré. Mám rád náročnou kinematografii, která mne nutí myslet, ale čas od času se chci jen tak zasmát. A Šíp sám o sobě je dobrý. ()

MFloyd

Osobně mně vyhovuje styl Karla Šípa oproti Janu Krausovi, nemá tak vtíravé otázky, nesnaží se tlačit na hosty, aby odpověděli a hlavně, zve si lidi, podle toho jak ho ten člověk zajímá a ne podle toho, jak moc je ten člověk zrovna populární. Každopádně 5* dát nemůžu, protože jsou díly, které mě nezaujali a přijde mi, že poslední dobou to ztrácí šťávu, ale jsou i světlé výjimky. Ale Karla Šípa si velmi vážím a je to doopravdy jediná Talk-show, která mě baví. ()

1mArc0

Celkom úspešná forma zábavy v podaní Karla Šípa, takýto formát talkshow, už v dnešnej dobe chýba, a to je veľká škoda. Vždy si zavolá zaujímavých hostí, vždy pobaví, a človek sa niečo dozvie nové. Ani sa nedivím, prečo dostalo takéto hodnotenie, toto nie je určené širokej škále verejností, resp. kto z mladých sa pozrie na to? /80%/ ()

papilon395

Karel Šíp mě takřka nikdy nezklame. Jeho humor je laskavý, příprava fundovaná, výběr hostů nepřestává být zajímavý. Nejde po senzacích, zviditelňuje neokoukané tváře z různých oborů. Umí se i bez problémů ztrapnit, čemuž se občas nevyhne díky nedoslýchavosti, zapomnětlivosti či neznalosti novodobých reálií. A samozřejmě umí skvěle smečovat, když dostane nahrávku. Jsem pravidelný sledovač. ()

milwaukee

Z nostalgie dávám jednu hvězdu, jinak by to byl už odpad. Kdysi dobrý, ale v současnosti je vidět, že ČT povolí vystupovat jen angažovaným rádoby umělcům, kteří jedou podle předem schválených not. ()

LuNaj

Jedna z mála estrád, na kterou se dá v pohodě dívat. Karel Šíp si zve poměrně neznámé lidi a řeší věci, které snad zajímají mnohé z nás. Jeho humor je mi příjemný, nevtíravý... Když to třeba srovnám s Nikdo není dokonalý, tak mám jasného vítěze. ()

Něrpa

Jediný pořad, který asi konkuruje velkému nosu od Krause. Oba mám rád, ale Šíp nikoho neuráží, a když něco neví, tak nedělá nejchytřejšího na světě. Od hostů se vždy něco dozvím, což se o druhé estrádě říct nedá. Proto u mě tato vede. ()

Dzegr

Na rozdíl od "Uvolněte se, prosím" hodně záleží na zvoleném tématu - pokud je téma operní zpěv aj., hned vypínám - nic mi to neříká. Na druhou stranu, Šíp se nesnaží za každou cenu udělat z hostů blbce. ()

inmax

Pro mě jasný vítěz v případném duelu s show J. Krause. Karel Šíp je sympaťák a jeho humor mám rád. Navíc mi přijde, že jsou v pořadu často zajímavější hosté než u primácké konkurence. ()