Detektív Danny Fischer sa pri policajnej akcii v New Orleanse chystá zatknúť nebezpečného zločinca Milesa Jacksona aj s jeho mnohomiliónovým lupom. Jackson sa aj so svojou priateľkou dá na útek, skončí v putách, ale jeho priateľka nešťastnou náhodou príde o život. Miles z jej smrti viní Dannyho a sľúbi mu odplatu. Presne po roku si detektív vypočuje znepokojujúci telefonát od Milesa, v ktorom mu zločinec stručne povedané povie – oko za oko, zub za zub. Miles ušiel z väzenia a prichystal pre Dannyho nebezpečnú hru na dvanásť kôl s takmer nerozlúštiteľnými úlohami a hádankami, ktoré však musí všetky splniť. V opačnom prípade príde jeho priateľka Molly, ktorú Miles uniesol, o život. Danny, ktorému Miles už zničil dom a auto, sa púšťa do zdolávania týchto čudesných dvanástich kôl bez istého výsledku... (oficiálny text distribútora)

miki408

Pripájam sa názoru že to je vykradnutý film a nikedy až moc prehnaní-ako je scéna z električkou a autom.A koniec ten ma už dostal tak ze som to skoro nedopozeral ale dávam 2 ()

bemygirl

Kdo je sakra John Cena? A vůbec, absence jakékoliv známé tváře,dělá z tohoto filmu nezajímavou podívanou. Béčkový film s pitomým koncem. ()

dINsA odpad!

Nečekal bych, že usnu už někdy u 6. kola... Vítězem není hrdina, který dojde na konec, ale OPRAVDOVÍ HRDINOVÉ, kteří tenhle film dokáží dokoukat do konce. P.S. Harlinova Smrtonosná past 2 byla z celé serie nejslabší (Čtyřku tam nepočítám). ()

Petrval

Po shlédnutí traileru sem se na tenhle film velice těšil protože mně zaujal. Po dokoukání sem byl s filmem spokojen. Je to průměrná akce se zajímavým námětem. Akce a napětí od začátku až do konce, zběsilá jízda městem, výbuchy prostě vše co do tohoto žánru patří a tak tomu davám slabší 4* ()

corradi

Akční jízda, která vám nedá prostor na odpočinek, ale celkově to působí trošku béčkově. Záporák super. 3 a půl hvězdy. ()

Hidoshito

Na jednu stranu bylo příjemné koukat na (pro mě) neznámé herce, na druhou stranu jim to člověk tolik "nebaští". Kdyby do toho zapojili nějakou akční hvězdu (Willis, Reaves apod.) a dodali nějaké dobré hlášky, hnedka by to mělo větší šťávu.;) ()

hajner

To si snáď robíte srandu. To že si scenárista pri písaní púšťal Smrtonostnú pascu 3 by som prežil ale prečo to ten kkt musel celé skopírovať to neviem. Ale prekvapujúco som sa bavil a na konci som už len nad tou kópiou mávol rukov a dal si pifko. Na pozretie ok a neuškodí. ()

jujask

Nečakajte nič mimoriadne a oslnivé. Klasický akčák ktorý je dobre natočený ale pozriete si hi raz a stačilo. John Cena bol už aj v lepšej forme. ()

Pollini

Kopie Smrtonosné pasti 3. S řešením hádanek si nedali skoro žádnou práci, hromada mrtvých, mraky zničeného majetku, množství logických chyb, herecké výkony průměrné . Standardní akční film bez vtipných hlášek. Dost často jsem se nudila. ()

tommco

Vôbec to nebolo zlé. Akčné, zábavné od začiatku do konca. Ale nemôžem dať viac ako 3*, lebo je to nehorázna vykrádačka tretej pasce. ()

Nellaron

Béčkový akčňák o policajtovi Fischerovi (John Cena), ktorý riadne pocítil zlosť a pomstu zločinca Milesa Jacksona (Aidan Gillen). Film je o nonstop akcii, ktorá je gradovaná neustálym nedostatkom času na jednotlivé úlohy pre bývalého wrestlera. V podstate by išlo o slušnú zábavu, ale TÁ ROZTRASENÁ KAMERA! Po 15 minútach som bol na pokraji epileptickeho záchvatu. ()

Gabe

Tento scénář by s Die Hard With a Vengeance na body prohrál a zdejší "Simon" by s Peterem Gruberem nevydržel ani jedno kolo. Nicméně jde o příjemný výplachový akčňák devadesátkového střihu, kterých se dnes po hříchu už moc netočí. Takže jedna hvězdička z nostalgie navíc. Navíc naháněčky s požárnickým autem nebo tramvají dávají snáze zapomenout na díry ve scénáři i na slaboučkého záporáka. ()

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

18.02.2008

Renny Harlin se z béčkového bahna, v němž uvízl kdysi dávno díky propadáku Ostrov hrdlořezů, už asi nikdy nevyhrabe. A přitom jeho nový projekt 12 Rounds, který začne natáčet v New Orleansu přesně za… (viac)