Detektív John Shaw (Jonathan Good) sa po zranení vracia do služby. Nečakajú ho žiadne ovácie či vrelé privítanie. Kvôli svojmu nekompromisnému postoju k práci a čiastočne aj kvôli strate partnera – nováčika v akcii, je totiž tŕňom v oku svojich kolegov. Jeho kolega a bývalý partner Tyler Burke (Roger R. Cross) je úplne iná káva. Práve zlikvidoval obchodníka s drogami Georga Freemonta a aj keď ho v sebaobrane musel zabiť, vďaka nemu je v meste o jedného priekupníka menej. Pravda je však taká, že Burke mal s Freemontom čulé obchodné styky, a teraz sa mu stal nepohodlným, preto sa ho zbavil. Jediný dôkaz o ich prepojení sa dostal na Shawov stôl, ale skôr, ako sa ten stihne s objavom podeliť so svojimi nadriadenými, Burke vyhlási na policajnej stanici falošný požiarny poplach, zbaví sa nevítaných svedkov a začne lov na bývalého partnera. Čo zmôže jeden dobrý policajt s revolverom na 12 rán proti komandu na všetko odhodlaných pokrivených kolegov, navyše ozbrojených automatickými zbraňami? (beso74)

SeBig

Tohle mělo plno chyb, plno nesmyslů, nesympatickej herec, kterej má ten film těžce v píči, stejně jako tvůrci (zřejmě) a stejně jako já jakožto divák (teď teda už, když sem to musel dokoukávat moc v piči jsem neměl, protože mě to nebavilo). Chybná zvrácenost, naprostá zbytečnost a nesympatická bída. Tenhle akčnák semnou moc nezaflirtoval. ()

Wacoslav1

První dva díly mě nebavili. Tenhle mi přišel o špetku lepší i když je jasně ten nejlacinější, ale snaží se bejt aspoň hodně akční a to oceňuji. Bohužel z přehledností akce je to na štíru. Kamera místy rozklepaná. Někde úplně chybí kontinuita mezi scénami. Takže akce dost, ale začne po chvíli nudit, když toho není moc vidět. Takže slabší 2* a to je maximum. Už tak tomu filmu prokazuji velkou čest, neboť se stal mým komentářem z pořadovým číslem 2500. Takže jsem dosáhl další mety a co si přeji do té další pětistovky, které se tu snad když bůh, Alláh a vítr dá dočkám? (teda aspoň doufám) Tak především stále soudím, že vyPÍPávač musí být eliminován. No a taky doufám, že bude pořád dost filmů na komentování. No a vy doufejte v pořád stejně úderného a rebelského kverulanta Wacoslava1 Pokusím se dostát své pověsti, když už mi Laco předal to žezlo.25% ()

kaylin

Žádný skvělý akční film to není, ale až mě překvapilo, že to vůbec není špatné. Omezené prostředí jedno budovy je stále docela dobrým prostředím ve hře kočky na myš. Jsou zde překvapivě drsné scény, ale přece jen mimo kameru, no, a když už jsme u toho, tak mi nevadily ani ty postavy. Jo, s tímhle dílem jsem spokojený. Funguje skvěle samostatně. ()

johnsnow

Priznám sa trojka už s popisu pôsobila ako klasické akčné B-čko kde dôjde na nejaké tie bitky a prestrelky. A ono dôjde, ale ani jednu nie je nič extra a hlavný hrdina sa celú dobu tvári akoby mal celé dianie ťažko v piči. Záporák obstojný, ešte aj tí jeho radoví kolegovia mali viac charizmy než hlavný hrdina a to už je fakt sila. Zvrat predvídateľný, riešenie detinské a viackrát videné v XY iných filmoch. slabé 3* a nebyť na B-čko relatívne fajn záporákov tak dávam 2*. Najslabší part trilógie. ()

mzss1

|50%| Nejprve musím ZDŮRAZNIT jednu skutečnost. Je to dost důležité, alespon pro mě. Ostatním by to asi mohlo být jedno, mě však ne. Nechápu, proč tohle nese název 12ROUNDS ? ! Kdyby to byl, samostatný film, řeknu si fajn. Ale tohle je evidováno jako třetí díl. A já to přesto nechápu. Jasně, první a druhý díl mezi sebou nemají žádnou návaznost, ale přesto každý z těch dvou dílů má podobný koncept, podobný příběh, sice s jinými postavami, ale je to dost obdobné. Tenhle film v tom nemá ani z 1% žádné spojení. No, asi to zbytečně hrotím. Ke konci tohoto snímku jsem si řekl, jestli nemám dát horší hodnocení, jen kvůli tomuhle. Ale nakonec jsem se přes to přenesl. Jako je to podvod, diváka baví děj minulých filmů a zde dají jiný a obyčejný příběh. No, akčních scén bylo celkem dost. Pár dobrých soubojů, množství přestřelek a i jiných akčních scén, i pár nápadů to mělo – natočeno to bylo dobře, na to, že byl rozpočet malý a hlavní hrdina mi skutečně seděl. Ostatní herci byli rovněž celkem v pohodě. Hudba normoš. Takže, asi proto nemůžu dát nižší hodnocení než slabší 3 hvězdičky. Pecka to nebyla, ale zabavilo to. ()