Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, který se specializuje na krádeže diamantů. Když se však jeho bratr stane obětí konkurenčního gangu, Cash chce pomstít jeho smrt.  Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, nejelegantnější podvodník v Paříži, který se specializuje na krádeže diamantů a má v plánu velkou fušku na Riviéře. Když však je zabit jeho bratr Solal, což má na svědomí konkurenční gang, snažící se zmařit pečlivě připravenou loupež, Cash se spojí se zlodějským veteránem Maximem. Ten sebou do akce přivádí i půvabnou Garance a poté se na scéně objeví ještě další žena. Nikdo ovšem netuší, že uznávaná zlodějka Julia je ve skutečnosti policistka, která pracuje v utajení a hodlá Cashe zarazit. Hrají Jean Dujardin, Jean Reno, Alice Taglioniová, Valeria Golinová, scénář napsal a režii má Eric Besnard. (oficiálny text distribútora)

Babulik

Tento film sa hrá na všetky gangsterky, čo si len spomeniete. To je asi tak všetko. Nezáživné, zmätočné, smiešne. A to len vďaka mizernému obsadeniu. Dujardin...kto to je?, znudený Reno, úbohá Golino (kde ju preboha vyhrabali?...). Jedna hviezdička plus jedna za exteriéry. ()

Simo16

Priemerný francúzsky krimi film, ktorý neoslní, ale ani nijak nenadchne, ale rozhodne nepokazí celkový dojem z filmu, ktorý u mňa skončil na troch hviezdičkách. ()

CrazymanM

Tak tohle vůbec nebylo špatné,možná trochu překombinované,ale jinak se mi film líbil,taková lehká krimi-komedie,s pro mě neokoukanými herci(samozřejmě kromě Rena,Golino a Hindse).Mohu jen doporučit,příjemná hoďka a půl!Musím také souhlasit,že Golino je fakt kus,vypadá líp,než např. ve Žhavých výstřelech,a to už je nějakej pátek staré! ()

kadles

Takového promarněného potenciálu jsem už dlouho neviděl. Hlavní herci odvádějí řemeslnou práci, zvratů je dost aby zaujaly, ale to na nudný scénář nestačí. Škoda takhle jen slabé 3*. ()

bonovox

Francúzska variácia na Dannyho parťákov zaostáva hlavne atmosférou. Herci sú síce v pohode ale nedokážu dostatočne zaujať a film potiahnuť do vyššej triedy. ()

blekekeke

Francouzský filmy jsou vždycky skvělý, tak tomu bylo, tak tomu je a doufám, že tak tomu i bude :o) Jinak jsem se obával, že když tolik zvučných jmen, že to bude jedna velká francouzská kaše, ale kdepak. Kaše to sice byla, ale jemná dětská krupicová, s čoko polevou a výběrovým máslem navrch. A závěr? Dobře si nás někdo podal :o) ()

MUNRO

Příliš překombinované a nepřehledné a to i pro takového frankofila,jako jsem já.Guláš,ve kterém je každý proti každému,takže je vlastně nemožné dát si dohromady nějaký příběh.Jeden šije boudu na druhého,druhý na třetího,třetí na prvního..Zbytečný film. ()

RedBoryyys

Nepřirovnával bych to k Dannyho parťákům,ani Loupeži po italsku,ale spíše k britskému seriálu Podfukáři.Nicméně od výše zmiňovaných holywoodských trháků si tenhle film na nic nehraje a svou atmosférou dokáže působit věrohodně,takže pro mě maximum 5 hvězd bez debat... ()

bergeron

Povodne som si film vobec nechel pozriet, ale po zhliadnutí ma čakalo príjemné prekvapenie. Vtipné, svižné, premyslené a plus francuzsky jazyk v tom. Je donne 4 etoiles sans problemes. ()

Dusty56

Film, který se trochu podobá třeba Dannyho parťákům, mě docela bavil. Na druhou stranu mi přišel málo propracovaný, vždyť například v závěru šlo úplně všechno podle plánu, nic se nepokazilo. Nemluvě o tom, že bych si přál jiný závěr, ale to je vedlejší. Z herců nejvíce zářila Valeria Golino, dále Jean Reno nebo Jean Dujardin. Naopak Alice Taglioni mi moc nesedla. Jak jsem říkal, film to není špatný, ale prostě mohl být propracovanější, škoda, takhle to je jen průměr ve svém žánru. ()

Bragi66

Parta kradoucí diamanty zapojí policistku do krádeže, ona je chce ošidit, ale nakonec ošidí oni jí. Průměrný akčňák vzdáleně připomínající sérii Dannyho parťáci (2001 a dál). ()

jeni013

Poslušně hlásím, že po dobu filmu se nic zvláštního nestalo. Všechno už bylo viděno jinde, takže ani "šokující" konec mě nepřesvědčil. Navíc hlavní hrdina je takový klaďas, až z něj kape cukr. 1.* Reno, 2.* Golino... ()

dogzila

Nechcem byť moc krutý , ale veľkolepé exteriéry , veľké ženské pozadia a vcelku prekvapujúce vyvrcholenie postačuje tak na 3 star. A to 1* pridávam za Európsku tvorbu. Aspoň , že sa tento snímok nehral na pseudointelektuálne pokusy , ktoré teraz rašia ako huby po daždi. Chýbala mi však šťava , dynamické zvraty počas filmu a hlavne menej umelej hmoty , ktorú cítiť počas celého filmu. A neviem ako dokázal J.R. hrať hlavnú úlohu , ktorá vyzerala ako vedľajšia. Alebo opačne? :-) ()