Doghouse

Nakoľko sa jeden zo siedmich najlepších priateľov rozvádza, pričom danú situáciu ani zďaleka psychicky nezvláda, ostatní nadobúdajú presvedčenie, že by bolo v záujme zachovania pevného puta priateľstva kamaráta poriadne odreagovať. Ich plán je úplne prostý a priamočiary: zájsť do opusteného domu babičky jedného z nich a v tamojšom malom mestečku Moodley sa poriadne zabaviť. "Zábavu", aká sa im naskytne, ale určite nemali na mysli. Namiesto popíjania v tamojších krčmách ich totiž čaká krutý boj o holý život proti miestnym ženám, ktoré zasiahol neznámy vírus. (*CARNIFEX*)

playboxguest

Ženy na dálkové ovládání... Za normálních okolností sen mnoha mužů, za těchto okolností jejich největší noční můra. Skvělá hororová komedie, která mi stylem, humorem i Dannym Dyerem v jedné z rolí připoměla neméně podařenou Izolaci. Zombice byly nadmíru zábavné a v mnoha případech i originální, u mě osobně nejvíce vedou kadeřnice s párem nůžek, tunová dáma zbožňující prsty a disjokeyka nemající koně, ale zato držící mrštný bičík. A závěrečná scéna s opraveným ovladačem mě naprosto dostala, nehledě na scénu "Fáze 2", kdy si tvůrci asi řekli, než se začne divák nudit, necháme je ještě víc zmutovat. Lovely! Moje nově objevená zombie srdcovka. ()

Ruut

Tady má někdo evidentně rád Mrtvou nevěstu a Střihorukého Edwarda Tima Burtona. Ne vážně - holky jsou celkem hezky stylizovaný a britové na tyhle blbůstky mají dycky dost peněz, takže tse na to i hezky kouká. Ovšem sofistikovanost ala Fido či Soumrak mrtvých nečekejte. ()

misterz

Výborná hororová komédia, v ktorej si to ženy, nakazené nebezpečným zombie vírusom, rozdajú s mužmi s cieľom urobiť si z nich krvavé bifteky. Humorná stránka je maximálne vydarená, ale ani tá hororová nezaostáva, páčili sa mi hlavne masky. Navyše niektoré momenty a hlášky si človek zapamätá na veľmi dlho, sranda až za ušami. Nad hodnotením preto nezostáva nič iné, iba pokrútiť hlavou, totálne nedocenený snímok. U mňa je to však veľká spokojnosť. 80/100 ()

kingik

Jeden anglický zapadákov, virus, který v něm rozesela na testování armáda a jehož působením se ze zdejších žen stávají zmutované kanibalky a parta sedmi kámošů středního věku, která sem zavítala za svou babičkou. Dá se to brát jako hororová komedie, ale nutno dodat, že je přece jen brutálně a hlavně od začátku svižně pojatá. Britové mě už několikrát přesvědčili, že se v horovém žánru vcelku dobře orientují a ani tentokrát nezklamali, ačkoliv závěr filmu byl přece jen slabší a čekal jsem masakr, protože se to přímo nabízelo když se kámoši chopili golfových holí a vypadalo to, že zmutované příšerky budou mydlit hlava nehlava, ale scěnárista a režisér v jedné osobě Jake West se rozhodl pro poněkud zbabělý konec. Možná proto, že celou dobu to ženám slušně nandával a pak se jim jakoby na dálku chtěl omluvit. Z hereckého obsazení mně byli známí hlavně vždy spolehlivě hrající Danny Dyer a Stephen Graham, ale všichni bez rozdílu hráli perfektně. Krev a brutalita řízlá proklatě černým humorem u mě zabodovala a ten kdo si podle posteru k filmu myslí, že je to sexy podívaná, tak ho musím vyvést z omylu. Sexy na tomto filmu není vůbec nic a ačkoliv v něm hraje nejméně tucet žen, tak s žádnou z nich byste určitě na rande nešli. ()

Webb

Sice žádná sláva to nebyla, ale jako nenáročná vtipná pohodovka to celkem funguje a hlavně jsem se u toho pobavil dohromady více než u konkurenčního Zombielandu a to se rozhodně počítá. Jenom škoda té závěrečné hry s ovladačem, ta se mi moc nelíbila. ()

IQ Tiqe

Kamarádi si zajedou na pánskou jízdu do jedné zastrčené vesnice, kde se začnou objevovat ženy-zombie a jdou po nich. Děj je o tom, jak unikají. Jediné plus je, že to bylo místy vtipný, jinak další pakárna o zombíkách. # příběh 3 | hudba 6 | humor 4 | akce 4 | napětí 2 | pustil bych si znovu 2 ()

Frajer42 odpad!

Údajně se mělo jednat o komedii. Ovšem komedii si představuji jako něco u čeho se alespoň 1x zasměju. Tady se bohužel nepoštěstilo, neboť je jedná o film hodně trapný. Partička strašně nesympatických Anglánů, kteří nenávidí ženy jede na výlet do městečka, kde zrovna čirou náhodou je pár desítek kanibalisticky laděných zombie žen. Asi bych se zde nebál ohnat odpadem, protože tento film je opravdu nepovedený, a to naprosto po všech stránkách. Dost velká nuda i zklamání. ()

teutates

O môj bože... čo bolo zas toto? hrozná blbina ten Doghouse. Snímok plný debiliti, neschopnosti, trápného humoru... nepýtajte sa ma čo by som robil ja v podobnej situácií, to je už namňa vážne priveľa. Možno nápad slušný, no ale kam sa uberal... nesadlo mi to, neprišlo mi to ani ako komédia, paródia ba ani horor... no a ak toto malo myšlienku tak ja potom... ehm ehm 3/10 ()

predators

Hmm, tak tuto zombie "spice girls" záležitost by si neměl nechat žádný fanda ujít. Přesně po 28 týdnech a 28 dnech přichází z "ostrovů" další virem nakazené oběti. A jelikož jsou chlapi odolnější, napadá tento vir pouze ony osoby něžného pohlaví. No, tak se podívejte, jestli jsou naše drahé polovičky opravdu tak přítulné... :-) Jo a málem bych zapomněl, je to prdel... :-) 80% ()

iamek

Obrovské překvapení. Styl hororová komedie mám moc rád a v poslední době se snímků stímhle tématem točí dost. Doghouse mě lákal taky kvůli námětu a země původu. Co jsem od snímků čekal to jsem dostal. Krev, brutalita, gagy a zajímavé prosředí to vše přizpívá ke kvalitě snímků. ()

heyda

Totální úchylárna, která se už z principu bude pohybovat od odpadu k 5 hvězdičkám. Záleží čistě na tom, co od toho kdo čeká. Já jsem nic nečekal a po chvilce mi bylo jasné, že sleduju parodii na zombíky a tak jsem to i bral. Musím říct, že jsem se bavil docela dobře. K tomu vtipný podtext muži versus ženy :-) I přesto si však myslím, že z toho šlo vytřískat mnohem víc akce i humoru. Celkově tedy 60% ()

rollman1

Tyhle zombie komedie od Britů já prostě žeru. Jejich humor mi sedí jak mikina z Taiwanu, mají výborné gore a filmy prostě nenudí. V tomto snímku ještě výborné obsazení, skvělé situace a scény. Já jsem spokojený na plné čáře. Nápad se zombie ženami je vynikající. Kdo má rád třeba Soumrak mrtvých nebo Zevláci vs zombíci , je toto přímo pro Vás. Komu tento druh humoru nesedí, tak taky mrkněte, aspoň kvůli gore. ()

anderson

Britský "venkov" - nesúrodá partia antihrdinov - splatter efekty na úrovni - a svojrázna zombie variácia na FEAST. Priemer. (11.10.2009) ()

eraserhead666

Nápadité, po maskérské stránce povedené, britsky zábavné. Obsahově trochu man power (krásně politicky nekorektní, ale opravdu?) a výmluvné (když gay svým kolegům nadavá do slečinek). Řekl bych, že je to všechno více, než horror, tak jak to u podobných britských komediálních horrorů bývá (např. Shaun od the Dead). Nevěsta je perfektní. ()

Karamanlis

So zombie komédiami sa v ostatnom čase rozhrlo vrece, tie tohtoročné (2009) sú však dosť kvalitné a výnimkou nie je ani britský Doghouse s mojim obľúbencom Dannym Dyerom v hlavnej úlohe. ()