Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

provitamin

Ty vole, tak toto bola riadna sračka. Myslím že nemám viac čo dodať, kolega Antaeus presne vystihol môj názor, keď okomentoval pokračovanie tohto veľdiela = Bitkári2. Snáď už len toľko, že keby som bol taký svalnatý borec ako hlavný hrdina (a to že som!), tak by som si isto nenabalil takú blonďatú sliepku ako Amber Heard. A k tomu Twilightu čo spomínal spomínaný Antaeus - hlavný záporák Cam Gigandet fakt hral v Twajlajte, takže dobrý postreh! ()

HArna

Umřel mu tec, jeho nastávající je přítelkyně jeho největšího nepřítele, vyhodili ho ze školy kvůli rvačkám. Nová škola, trenér, kterému zabili bratra a je mistrem světa vale-tudo. Tuhle zápletku bych nikdy nevymyslel. Ve stejným roce tento herec hrál v dosti podobném filmu navěky silný, ten je lepší. ()

Angelino

Nič nové vo svete kinematografie. Plytké, povrchné, plné tradičných klišé. Aj teenagerské filmy s bojovou tematikou sa dajú urobiť dobre, o čom svedčí napríklad "Fighter". ()

bo.rec

Ale jo, beru to. Sice obehranej scénář, ale furt funguje, zvlášť když je dobře natočenej. Bohužel to nikdy nemůže být víc jak ***. ()

Sufferer

Pokiaľ je klišé vírus zabíjajúci pôžitok z filmu, moje telo musí obsahovať prirodzený obranný mechanizmus, ktorý jeho symptómy úspešne potlačuje. Inak si totiž neviem vysvetliť, ako som až do takej miery podľahol filmu, ktorý sa od začiatku do konca zubami-nechtami drží tuctovej schémy a do oči bijúco cieli na divákov skorej dospelosti. Do vyššej váhovej kategórie to však katapultuje réžia Jeffa Wadlowa, atraktívne prostredie (samotné súboje majú dobrú choreografiu), sympatické tváre na každom poste v hierarchii postáv (sexy Amber Heard samozrejme vládne) a permanentne znejúca skvelá muzika. ___ Poznámka pod čiaru: Vďaka Never Back Down som prišiel na jednu z mojich obľúbených kapiel – Rise Against. ()

Prochy38

Je to film, na kterém se utratilo spousta peněz a A. Heard je kus hezké holky. Choreografie soubojů dost na úrovni a D. Hounsou je fakt frajer! To je vše, co bych kladně hodnotil. A teď záporné věci? Jde o totálně naivní pohádku pro mladý kluky, která je sama o sobě dost těžká vykrádačka již starších titulů a originál se zde najde jen těžko. Bohužel je zde toliko klišé, že to až bolí. Nejhezčí holka školy + nováček (outsider) = nakládačka od jejího kluka. V tu ránu bývalý a jde za tím novým. Vyhrožuje, zmlátí kámoše, nejde odmítnout výzvu. Problémy s trenérem, ale ten v něm něco vidí, tak povolí. Hecne se, jde do toho. V turnaji zraněn, holka přijde podpořit, i přes zranění poráží největšího frajera.... Ubohé, ne? Karate Kid + Rocky + Krvavý sport + ..... . Škoda, herecky to bylo zvládnuto fakt dobře. Na druhou stranu mi zase lezl na nervy soundtrack, jakoby vytržený z Fast nad Furious.... Fakt škoda, ale tohle přece nejde brát vážně. ()

J*A*M*A*L

Možná bych tenhle film viděl až za hodně dlouhou, kdybych včera na YouTube neviděl video od Linkin Park s jejich písní Never Back Down a kdybych si nevšiml mého oblíbence Djimona Honsoua. Okamžitě jsem si prohlédl jeho filmografii a tam vidím tento film, a tváře stejné jako ve videoklipu a tak jsem se na to okamžitě podíval a musím říct, že jsem opět viděl hodně dobrý akční sportovní film. Tyhle typy filmů mě vždy dokážou dojmout a Never Back Down na tom emocionálně také nebylo vůbec špatně. Takový nekriminální a mladý Undisputed. Zápasy mladé generace také solidní, a též i dobré výkony slibných mladých herců. Po dlouhé době opět akční film, který mě opět mile oslovil. Je fakt, že na tohle jsou Američani experti. ()

Shimargh

Karate Tiger či Kickboxer pro snobáčky...ale jako oddechovka se to dá a jestli ti navrch je kolem patnácti, přidej si dvě hvězdičky muck. ()

Paldiny

Spočiatku trúbil na poplach vekový priemer zúčastnených aký ešte neprekročil tridsiatku, čo znamená, že sa motáme po škole, hádame s rodičmi, žmurkáme na spolužiačky a dumáme kam na párty. Znie to strašne, no scenáristom sa podarilo celkom slušne vykorčuľovať z bahna obyčajnosti. Hercom totiž nie je cudzia sympatia, spolužiačky sú kočky a na párty sa miesto chľastu podávajú rukavice. K tomu nechýba dôležitá súčasť bytia- tréner, dôležitá súčasť deja- boľavá minulosť a dôležitá súčasť vyvrcholenia- turnaj. A čo je podstatné, film pôsobí ako energeťák. ()

Zombi

Velmi příjemný návrat do časů Karate Kida, jen patřičně upgradeovaný pro dnešní dobu. Mě se to jako bojová teenage oddechovka líbilo dost, takže dávám nějakých 65% ()

Ricky_CZ

Další z řady filmů ve stylu: "Neuvažuj nad tím a prostě se kochej, jak mu rozbíjí hubu." Sympatické obsazení, občas nějaká pěkná prdelka a hlavně rvačky, rvačky, rvačky....Ideální oddychovka na nedělní odpoledne :) Jdu si zacvičit... ()

nany2121

Bol som príjemne prekvapený. Film by asi neuspokojil náročného diváka ale proste niekedy taký odychový žáner dobre padne. Bojové scény boli vynikajúco zvládnuté. Myšlienka ,že iba ludia ktorí v živote bojujú a nikdy to nevzdajú tak niečo dokážu je mi mimoriadne sympatická a vidím v nej kus pravdy. Film ma zabával od prvej minutý až po poslednú. Nepochybujem o tom, že toto dielo Jeffa Wadlowa si získa rovnako vás, ako si získalo mňa. ()

Phorbo

Zajímavý film který vlastně není o boji jako samotném, ale o principu. Když vám frajer uráží tátu tak by ste mu taky dali na pr*el. Jakeovi se nedivím a chapu ho... Navíc mě takový film docela nutí se sebou neco delat, protože když vidíte jak je klucina potom vyrovnaný, tak je to fajn... ()

chessbeer

Vcelku zajímavý příběh kluka Jakea, který se nerad bije, ale poté co se musí přestěhovat do nového města, kde potkává vyhlášeného rváče Ryana, od kterého dostane jaksepatří přes držku, musí změnit názor. A tak začíná trénovat pod černým mistrem bojových umění. Tvrdě dře desítky hodin denně, aby byl připraven na odvetný zápas. Všechno končí ohromně nečekaně. Ryanova holka najednou prozře, zjistí jaký je její přítel debil a začne chodit s Jakem. V závěrečném souboji i přes četná zranění a desítky úderů do žeber se Jake vzpamatuje, uvědomí si, že musí vyhrát a kopem z otočky Ryana knock-outuje. Bojové umění, sympaťák Jake, hodiny dřiny v posilovně to vše jsou plusy, které kazí jen poněkud očekávaný průběh a závěr filmu. 4* ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)