Simpsonovi: Příliš drsný pro TV

(video kompilácia)
  • USA The Simpsons: Too Hot For TV

Kompilácia štyroch bežne odvysielaných epizód vybraných zo 6. až 10. série, a to Dědeček versus sexuální ochablost (1994), Pistolníkova rodina (1997), Rození líbači (1998) a Speciální čarodějnický díl (1998). (Real Tom Hardy)

pravo

Videl som všetky uvedené diely a ani jeden nepovažujem za obzvlášť drsný. Ide o výber, ktorý nepredstavuje ani to najlepšie a zároveň ani to najhoršie čo za už mnoho rokov vyprodukoval MG. Niektorý sú schopný dokonca uveriť, že tieto diely neprešli akýmsi cenzorským postupom v USA a preto tam neboli odvysielané, ale každému kto to videl musí byť jasné, že ide o blud alebo marketingový ťah pri predaji daného produktu na nosiči alebo skombinovanie oboch možností. Halloweenske diely patria vždy k tomu lepšiemu a najzábavnejšiemu so Simpsonovcov a z ďalších troch dielov by som vyzdvihol hlavne štvrtý príbeh o elixíre, v ktorom detičky majú obavy o svojich rodičov a v korune stromu dospejú k záveru, že ich konanie ovplyvňuje ()

Tamten

Zřejmě čistě z komerčních důvodů vybrány nějaký díly Simpsonů, které jsou uváděny v běžncýh sériích, a prodávány na DVD. ()

Psycho.R

První ze série vydaných vhs se Simsonovejma u nás jsem viděl asi až jako poslední, ale myslím si, že je to uplně jedno, protože tyhle příběhy jsem si pouštěl stejně pořád dokola. ()

stiewe

Vzpomínka na mládí a ohromné pobláznení touto zábavou. Dodnes se mi při pohledu na tu zaprášenou VHS navrací pocit čehosi "zakázaného. ()

johhny007

Pár trošku nevhodných scén se objeví i v normálních epizodách a jestli se nepletu tak i tyhle 4 díly byly v nějaké sérii (?) , ale je to dobrý no prostě Simpsonovi -------95%------- ()

Dlo'h-osh

Výborné díly, nevím co je na nich tak kontroverzního, že se v USA nemohli vysílat, o dost přišli. Čarodějnické díly jsou jedny z nejlepších. ()

LuNaj

Mám pocit, že jsem 2 díly viděl jako součást seriálu, ale hodnotím to jako celek a prostě nemůžu dát nižší hodnocení než 5*. ()

borohub

Nevím čím to je, ale prostě tyhle epizody mě nějak neuspokojují, možná je to tím že když jsem byl malej tak jsem tuhletu kazetu měl a čuměl na ní pořád dokola. Ale myslím, že ne. Čarodějnický díl je dobrý jako vždy, ale ty ostatní epizody nic moc.. ()

blondboss

Prvý celovečerný film o Simpsonovcoch pozostávajúci zo štyroch seriálových epizód. Tie síce boli vybrané dobre, ale po pravde nechápem veľmi týmto filmom, nakoľko sú len kópiou niečoho, čo už bolo. Keby to dali do jedného súvislého filmového deja, asi by to vyznelo lepšie. 80 % ()