Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Sejkorka

Docela milé, oddechové. Pěkný holky, slušní herci. Je to spíše něco jako Přátelé, nejsem sice znalec, ale většina děje se děje v kulisách, hodně se povídá, dokonce vždy dle chytrého návodu. Skupinový happyend na konci je třešničkou na dortu. PODRUHÉ 29-3-23. 70% 3,5 * , stále dolů. Možná by mělo být více teorie a více praxe. Napovím. 2x Jennifer, Scarlett, Drew, i ta Ginnifer. ()

Nektarinka

Film jsem si pustila kvůli Jennifer Connelly, bohužel její linka mě bavila asi nejméně. Celkově hezký film, mnoho dějových linek a parádní obsazení! ()

Tafee

U tohohle filmu jsem emocionálně kompromitovany... Byl jsem na něm v kině krátce poté, co mě odkopla jakási Kristýna. Když ve filmu zazní, mimo jiné, "... se s tebou nevyspí, když se jmenuje Amber nebo Kristýna..." tak to byl zápich par excellence... ()

MAKUON

Je sobotní večer člověk si nechce pustit žádné drama, nebo něco více napjatého, ale chce se pousmát a odnést si příjemný zážitek. A to také dostane. Film v ničem neexceluje a je velice sympatický po celou dobu, jen škoda že byl děj tak trošku předvídatelný. ()

peproch

Chápu, že pro mladé profesionály je stěžejním, jestli s někým chodí, spí, večírkují, sdílí domov, ale mně jaksi tohle míjí, kromě snad resentimentu za mými třicátými léty. Chápu, že to svýho času musel být kasovní trhák, už i pro to m,nožství krásných hereckých tváří. Ale ani tak jsem se ničím než Scarlett J. netěšila... ()

jaru

Za mě ideální film na porozchodové období - já ho žrala docela dost! A nesmí chybět na žádné dámské jízdě. ()