Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

veverysiak

Veľká snaha o mozaikový model rôznych osobností s ich rôznymi osudmi, kde hlavným pojivom je komplikovanosť a zároveň jednoduchosť ľúbostných a milostných vzťahov, našťastie nejde len o čistú romantiku, to by dopadlo podpriemerne lacno, takto je to príjemne pozerateľné, ale ničím výnimočné, chlapi tam nabúchali plnú lietadlovú loď hviezd, ale napriek pomerne dlhej stopáži sa žiadnej z nich nepodarilo uspokojivo zaskvieť, a to predovšetkým kvôli prílišnej snahe zamotať do filmu čo najviac typologických príbehov, ktoré potom scenár nemohol rozvinúť lepšie ako povrchne, účasť Anistonovej nechám veľkodušne bez povšimnutia, inak by som celku musel zobrať ešte jednu hviezdu, a tak najväčším skvostom je nadmieru presvedčivá a zlatučká Ginnifer, takže 65%. ()

mseet

Romantická komedie, která nabízí vše, co lze od tohoto žánru očekávat. Byl jsem mírně skeptický, když jsem pročítal ten výčet hvězdných jmen s tím, aby nešlo o plejádu hereckých hvězd v prázdném příběhu. To byla však zbytečná obava - slavní herci se nenásilně promíchali s těmi méně okoukanými tvářemi a společně nám představili zábavný propletenec lidských osudů. Vtip, romantika, sympaťák Ben Affleck, skvělá Ginnifer Goodwin, navíc "Somewhere Only We Know" v klíčové scéně a na závěr klasika "Friday I´m In Love". Já jsem navýsost spokojený a přemítám nad 5*. ()

djcremo

Na to že to má také hviezdne herecké obsadenie som čakal od toho trošku viac. Celkovo film nie je zlý, ale film na niektorých miestach pôsobí nudne. Po ďalšie mi tých dvojíc prišlo veľa, že som sa niekedy v tom strácal kto s kým a niektoré náhody mi tiež prišli také nasilu. Možno keby sa toho chytil iný režisér a skrátilo sa to na takých cca 90-100 min, mohlo to byť lepšie, ale určite to stojí za pozretie. ()

Chase

Knižní předlohu napsali chlapi, scénář napsali z většiny chlapi, režiroval to chlap a díky tomu se mě, chlapovi, po strašně dlouhý době líbila romantická komedie. V neděli večer, když jsem měl nic moc náladu. V závěru jsem jásal, fandil, křenil se jak idiot. A právě teď jsem si všimnul stopáže a nechce se mi věřit, že to bylo tak dlouhý. Klidně bych další čtvrthodinu snesl. Jdu shánět DVD. ()

saillor

Příjemný film s celou mozaikou postav a vztahů. Některé postavy mě zaujaly více, některé méně, ale celkově jsem se ani chvíli nenudila i přesto, že má film přes dvě hodiny. Někdo se zamiloval, někdo zklamal, někdo poučil..obyčejné příběhy, které může prožít kdokoliv, ale zručně napsané, natočené i zahrané celou plejádou hvězd. Správná dávka romantiky bez zbytečného patosu, kéž by takových bylo víc...a snad každá jednou potkáme toho pravého :-) ()

Zapinka

Sice v něm bylo až moc dvojic, aby člověk vše pořádně pochytal, ale i tak jsem si z každého něco vzala a tento film mě naprosto dostal. Nemluvě o fantastickém obsazení. Určitě stojí za to zkouknout. ()

Atron

Dvouhodinový nácvik seznamování pro mladistvé - když ti nezavolá, tak tě nechce. Dvacet minut by bývalo stačilo. Taky nechápu, proč Scarlett vzala takový štěk. ()

Cearomana

Co mě opravdu pobavilo, byla hned první scéna s tou malou holčičkou. Tu jsem si pustila asi 7x, než jsem se dostala ke zbytku filmu, který už tak slavný nebyl, ale i přesto tam bylo pár dobrých vtipů a hlavně pravdivých věcí ze života. ()

Texxa

Tolik hvězd a taková nuda... Množství postav a dějových linií je vážně na škodu, pozornost jsem udržela slabou třičtvrtě hodinku, pak už jsem vyloženě přetrpěla. Navíc mi bylo (až na Scarlett, kterou jindy moc nemusím) za všechny ženský trapně. Pokud bylo snahou režiséra, aby všechny působily jako slepice, povedlo se. A ještě k tomu, jak je film pravdivý... Který film o vztazích není? Dvě hvězdičky za scény se Scralett a Bradleym, jelikož těmhle dvěma jsem tu jejich touhu, vášeň, lásku.... neuvěřitelně žrala :) ()

Carnosaurus

Do komedie má snímek poměrně daleko, ale o to víc přesvědčí jako vztahové drama se spoustou zajímavých dialogů o lásce, porozumění, randění a všemu co patří k pořádné romantice. Je velká chyba, že film je prezentován jako komedie, protože ani přízvisko romantická ho nijak nevystihuje. Spíše romantika s lehoučkým humorným nádechem. Mě bylo většinu času hlavně do breku. Je tu několik vyloženě originálních scén, výborný a cynický Justin Long a spousta krásných žen. Dobře zvládnutá limonáda... ()

Kada80

Nic jsem neočekával a dostal jsem skvělou a plnou porci,které nechyběla žádná z ingrediencí. Skvěle udělaná roštěnka s luxusní omáčkou,kterou nám připravila úžasná plejáda herců v čele Jennifer Connelly. 80% ()

marrrrian

Hviezdička za Scarlett. Keby tam tá nehrala, film by som nikdy nepozeral. Prišlo mi to strašne rozpačité. A správanie väčšiny postáv mi bolo proti srsti. Aspoň som si pripomenul, prečo nemám rád romantické komédie a tiež som si potvrdil, že ich asi rád mať nikdy nebudem. ()

dthwinter

Přesně jak napsal Malarkey, když se chci na takový film podívat, očekávám od něj štastný konec. Nemusí to být zrovna nejgeniálnější film roku. Pravda, tady už to možná bylo až přespříliš šťastné a bezstarostné, ale pořád se to nedostalo na území přeslazeného. Bylo to přesně to, co jsem očekával, možná mě to i trochu nadchlo. Nenalezl jsem nic, co by mi výsledný dojem zkazilo. Nevím jak přesně se scénář blíží reálnému světu (v těch kruzích nejsem tak zběhlý), ale rozhodně dokázal navodit pocit opravdovosti. A i kdyby se vám to třeba vůbec nelíbilo, tak na plejádu hvězd se vždy dobře kouká. A Keane na konci jsem opravdu ocenil. *** "Časy se mění. Dneska, když se chci udělat pro opačné pohlaví atraktivnější, tak nejdu k holiči vylepšit si účes, ale updatuju svůj profil." *** 80 % ()

Leník

A mě to tedy plně uspokojilo. Vztahový film, kde se prolínají příběhy různých dvojic, ukazuje, že najít toho pravého / tu pravou není vůbec jednoduché, nemluvě o tom, si ho/ji potom udržet. Celé to působí velmi realisticky, nijak přeslazeně a je to i vtipné. Na vylepšení nálady po náročném dni v práci ideální. ()

DansteR

"We are all programmed to believe that if a guy acts like a total jerk that means he likes you."...Hvězdně obsazená rádoby romantická komedie, navíc pěkně rozdělená do jednotlivých příběhů. Působí to jako zajímavý návod, ovšem je to Hollywood jako prase, ale když nic tak se člověk aspoň pobaví. Navíc romatnická komedie bez Happyendu by nebyla ono. 75% a to i díky sestavě Scarlett, Jeniffer a spol. ()

jessic

Snesitelná mozaika různých fází milostných vztahů, rozdělená do kapitol nazvaných Když nevolá, Když si tě nechce vzít. Není to zlé, ale postavy a jejich příběhy jsou hrozně neživotné a tezovité. Aby ne, kdyz scénář vznikl podle příručky, kam byly zřejmě později násilně připsané postavy. Takže jediná uvěřitelná postava je žárlivá manželka Jennifer Connelly. ()

Simba72

Taká oddychová komédia, ktorá mi spríjemnila večer a sem tam vyčarila úsmev na tvári, ale to je asi tak všetko. Škoda, lebo toľko dobrých hercov pokope a aj tak je z toho len obyčajný priemer. ()

kolodej1

opravdu pěkný film, který neřeší nic jiného než vztahy a to mi sedí. Film o hledání, tápaní, nalézání, ale i omylech. A nebere se příliš vážně, spíš s humorem a to je taky to, co mi sedí. Když k tomu přičtu dobrý herecký tým a absence násilně vsouvaných slzopudných scén, dá mi to dohromady příjemně strávený čas u kvalitního filmu. ()