Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Dr.Loomis

Nejsem žádný fanda sladkých romantických komedií,ale tento film není špatný a dokonce jsem u něj neusnul.:-) Docela se mi to líbilo.70% ()

Adam's

Skoro to vypadá, jako by se tvůrci do poslední chvíle nemohli rozhodnout, zda natočí psychologické drama či romantickou komedii. A touto schizofrenií je prodchnutý celý film, v němž se strhující či dojemné obrazy střídají s přeslazenými a školácky předvídatelnými. Hvězdné obsazení příliš nepomáhá, jen málokdo vybočuje z šedi průměrnosti. V celkovém součtu ale klady převáží nad zápory a ve výsledku tu máme vcelku bez problémů stravitelný romantický film na sobotní večer. ()

Charlinka

Né že by ten film byl špatný, ale podle mě se postavy chovaly iracionálně a byli hrozně afektované. Zkrátka mě iritovali takovým způsobem, že jsem film jen stěží dokoukala. ()

aggatka

Táketo filmy mi vždy zlepšia náladu. Oddychovka i sa sem-tam zasmejete i sa trošku nad opačným pohlavím zamyslíte, možno i hlavou pokrútite..a tak to asi aj malo byť. ()

Mr.Shock

No do háje... Tak tohle je pro mě osobně asi největší filmové překvapení roku 2009, minimálně co se romantických komedií týče... Nejlepší na tom je, že si 90% filmu souhlasně přikyvujete hlavou s pocitem, jak je všechno jasné a očividné, a že pokud si někdo určité vzorce chování vykládá tak a tak, je to prostě naivka, a stereotypizace vám přijde až bolestně povědomá, ale nakonec (ať už byl konec jakkoliv předvídatelný) mi tahle slaďárna vehnala slzy do očí... Asi už stárnu a začínám být sentimentální... Každopádně luxusní tip na Valentýnský večer, hehe :) ()

capka

Od romantické komedie čekám předně to, že bude milá, ale tahle je navíc i v mnohém pravdivá a uvěřitelná! V mnohém až příliš pravdivá a až příliš uvěřitelná. Není od věci si občas přiznat, že vás zkrátka asi zas až tak moc nežere. A ideálně ještě před tím, než si ho vezmete... ;o) ()

Ruud36

Průměrný snímek o lidských vztazích, který ničím neurazí, ale ani nic moc nenabídne. Film možná zbytečně rozpitvává několik lidských osudů a divák může být v konečném důsledku dezorientován, kdo patří ke komu, kdo s kým apod. I přesto ale film stojí za zhlédnutí, a to i díky řadě známých hollywoodských hvězd. Nebýt jich, mohlo být hodnocení o jednu hvězdičku horší. ()

Luckyboy

Viděno dvakrát, podruhé ještě lepší než poprvé. Skoro všechny charaktery jsou sice někdy více, někdy méně zveličený stereotyp, ale celé to do sebe hezky zapadá, a člověk si při sledování mnohokrát řekne „Jo, tak tohle jsem viděl nebo zažil na vlastní kůži.“ I přes dvouhodinovou stopáž jsem se nenudil ani chvilku. Zásluhu na tom měly i všudypřítomné herecké hvězdy, ale na nich film nestál. Scénáristovi patří velká gratulace a hlavně dík. Na plné hodnocení to není. Především proto, že to je až moc ze života, a tudíž ničím výrazně nevyčnívajícím. Život totiž není dokonalý, je občas trapný, občas kýčovitý, cynický, nezajímavý... Stejně jako vztahy. Ale plné hodnocení si zaslouží film, který dokonalý je :-). ()

Dzejna35

Ale jo pohodový fim. Herecké obsazení skvělé. Takový odpočinkový film. Podívala bych se na něho podruhé, ale po třetí bych se už asi přemlouvala (proto jsem se rozhodovala mezi třema nebo čtyřma hvězdičkama ale ty čtyři si to zaslouží). Prostě romantika a happy end samozřejmě nechybí. ()

Enelya

Bohužel až moc pravdivé.:-) Po shlédnutí jsem měla pocit, že jsem spíše chlap, bohužel musím přiznat, že všechny jsme takové a když si myslíme, že se objevil ten ,,pravý" , vyčkáváme, voláme, náhodně narážíme, i když už dávno by nám mělo dojít, že nás vlastně,,až tak moc neřere".:-) Milá, zábavná a setsakramentsky pravdivá romantická komedie s opravdu povedeným soundtrackem. 75% ()

elanista1

Jednoducha zabava, ktora stoji na takom banalnom scenari, ale aj napriek tomu ma dokaze zaujat. Vztahy, to sa tyka kazdeho cloveka, takze to ma vyrazny osobny charakter, a ked su este naviac urobene v takejto zabavnoromantickej forme, ja som sa dokonalo bavil. Predstavenie hollywoodskych hviezd, a paradoxne ma najviac zaujala ta najmenej znama Ginnifer Goodwin, jej postava je nie len skvelo napisana ale aj zahrana. ()

Pikolik

Romantická komedie?! To si děláte srandu?? tento film tak maximálně zapadá do žánru sci-fi, protože tohle se ve skutečném světě neděje. Některé příběhy dvojic mi přišli až absurdní... ()

stool

Už z názvu je patrné, o co ve filmu půjde. Po první minutě sledování pak už víte stoprocentně, co se vám film snaží říct. Zbylé dvě hodiny jsou jen jakousi omáčkou k tomuto. ()

frog.g

V některých momentech zachytili mé vlastní myšlenky, v některých momentech jsem si říkala, že takhle bych svůj život vést nechtěla, a v některých momentech jsem si přála být jimi. Pro ženy, které jakýmkoliv způsobem řeší v sobě své vztahy, ideální film :) ()