Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Petus

Ten film mě bavil. Překvapivě dobře a i když nevyhnul klasickým klišé, působil velmi příjemně a musím říct, že romantickou komedii, kterou jsem dosledovala a dokonce byla i potěšená, jsem už dlouho neviděla. Především Ginnifer Goodwin u mě fakt bodovala a vybojovala poctivých 70 %. ()

alldo.raine

Velmi příjemná romantická komedie, která vlastně pro mě ani tak komedii nebyla, jakožto spíš pojednání o lidských vztazích, kde se vždy vyskytnou nějaké problémy, krize. Film se snaží na tyto krize odpovídat, protagonisté filmu se je snaží každý po svém řešit. Na vše je tu ale nahlíženo velmi jednoduchou cestou, což je pro mě ideální, když sleduju film tohoto žánru. ()

Evii.B

Pěkný snímek, plno známých herců, vtipné scény. Když jsem to viděla byla jsem nadšená, ale teď, když nad tím přemýšlím, ani si nezpomínám o čem to bylo. Dalo se to v pohodě shlédnout, líbilo se mi to, ale asi bych se k tomu nevrátila. Nějak se mi to nezarylo do paměti. Přirovnala bych to k filmům Love Actually a Holiday (2006). ()

andulasafarova

Chápu, že v západnějších zemích jsou ženské tak vymaštěné, že jim nedojde zhola nic a na každou situaci potřebují vysvětlení jak pro pětiletého a ještě k tomu debila, ale... já ne. Sorry, nic převratného na zjištění, že když ti nezavolá, tak s tebou nechce mluvit, nevidím. (Dobře, hvězda dolů šla za Afflecka, ten chlap mě vytáčí tím svojím připitomělým úsměvem "zrovna jsem si nadělal do kalhot") ()

e(l)a

Tak tenhle film nebyl pro nenáročné odpočinutí vůbec špatný. Můj problém je ale v tom, že jsem četla knihu. Ne, že by byla až tak úžasná, ale přesto svůj "úkol" splnila podstatně lépe. Je zkrátka jiná, odlišná od romantických knih. Film se vlastně neumí příliš rozhodnout, bude-li také tak jiný a odlišný, tedy jestli přinese něco neokoukaného, nebo jen zapadne do řady nových a nových romantických komedií vyráběných někdy snad přes kopírák. A nakonec se obávám, že tato druhá stránka převážila, což je škoda... ()

syphoon

Bomba! Člověk si u tohoto filmu odpočine a nemusí ani tolik přemýšlet, aby si udělal svůj obrázek o konci. Omyl! To první je pravda, ale zápletky, které se neustále točí a promýlají, Vás nenechají klidné jak že to dopadne. Vše je však tak jasně popsané, zahrané, že u snímku opravdu nemusíte přemýšlet. Zařadil bych to do sekce: "film po náročném dni v práci". Skvělé! 78% ()

MysakSim odpad!

To má být komedie? Po půl hodině jsem to vypnul, protože Drew Barrymore byla tak neskutečně trapná, že jsem tomu nemohl uvěřit. Hodně jsem si zkazil den. Nedoporučuji. 5% za jako vždy hezkou Scarlet Johansson. ()

departed

Podle stokrát omleté šablony a navíc sem tam hrozně kýčovitý. Jediný, co mě na tom filmu opravdu bavilo, byla milostná linka mezi Justinem Longem a Ginnifer Goodwin, oba hráli přirozeně a šlo vidět, že si při natáčení sedli. Navíc se mi touhle umělou slaďárnou potvrdilo, že fráze "čím víc známých ksichtů, tím líp" není až tak úplně pravdivá. Jasně, je to subjektivní, ale tohle je jen lacině cílenej film pro masy, kteří potřebují nutně vidět něco, co je zahřeje u srdíčka. ()

Milda003

Náhodně viděno v TV a divil jsem se, jak moc se mi líbil ten náhled do hlav obou protějšků. Jak je to všechno složité, ale přitom úplně jednoduché ale hlavně PRAVDIVÉ... :) ()

Mkartaylas56

Stejně jako v Lásce nebeské, tak i zde se sešla parta známých herců/hereček a hrají v romantickém filmu rozděleném na více příběhů, které se nakonec prolnou. A i když takových kvalit He's just not that into you nedosahuje, tak se dle mého jedná o příjemnou romanťárnu se vším všudy, která není zbytečně moc přeslazená a i přes to, že jsem se u ní moc nenasmál, tak mě bavila a celkem mě překvapuje, že zde spadá do "modrého" hodnocení, protože by si určitě zasloužila o něco vyšší. 70% ()

BarMaja

KOnečně film který první polovinu konečně říká pravdu. A pak to celý zkazí hollywoodskou romaňtárnou. Kouká se na to ale hezky no. Ale no exceptions ()

andrevs

Na romanticku komédiu to bolo perfektné, ale neručím za to že to bude na 4* keď to nebudete pozerat v kine s nejakou slecnou po vasom boku, na to je to ako stvorené ()

Miss_Jones

Pokud se vám nechce přemýšlet, chcete se chvílemi slušně pobavit a zároveň vám nevadí, že jste před scénáristy téměř celou dobu o krok napřed, pak říkám - Why not? ()

Cortesz

Film mi přišel jako mix sexu ve městě a lásky nebeské, ale ne tolik otravný jak zmíněný seriál a také ne tolik optimistický a šťastný jako zmiňovaný film. Zkrátka je zde několik párů, které řeší manželství, vztahy, jejich vzniky a zániky. Občas zazní něco vtipného, ale ne příliš často. Výhodou je skvělé obsazení, především se mi líbili Jennifer Cinnely, Jenifer Aniston a Justin Long. Mohl zde být lépe sestavený a více písničkový soundtrack, který by k tomu dodal šmrnc, ale i tak jsem byl spokojenej a 4 hvězdy je sice moc, ale tři zase málo, rozhodně jde o lehce nadprůměrnou romantickou komedii s občas i dramatickým záchvěvem. ()

Marrianna

Jojo, kolikrát to ještě uslyšíme, že si hledáme pořád stejně a ty samé? Zkuste se změnit! Vkusná komedie s pravdivými prvky o trampotách lásky. A budu to tak dělat, a budu to tak dělat a budu to tak dělat!. Ano má to zajímavý námět, výborné scény a naprosto perfektně zahrané postavy sympatickými herci - jen to něco, to co nejde pojmenovat, to něco víc, čím by byl unikátní - snad šťáva, nebo jen lehký opar a mohlo to být mnohem, mnohem lepší. ()